Byly jste na 1. screeningu v Prediku, Zlín?

laola
23. čer 2008

Byla jste některá v 1. trimestru na screeningu v tomto centru? Jak to probíhá? Díky 🙂

aponchie
23. čer 2008

ja jsem puvodne ze Zlina a ani nevim kde to tam je a co to je?zkus se zeptat holek v regionech Zlin nebo na tehu sekci 😉

mikula
23. čer 2008

Ahoj byla jsem 🙂 Tehdy to bylo ještě na Atlasu,ted jsou přestěhovaní na poliklinice.Zavolala jsem tam,objednala,byla jsem na krev.Pak jsem šla na UTZ,hodnoty z UTZ a z krve sečetli a sdělili výsledek.S jednáním jsem byla velmi spokojená,pak jsem tam byla i na UTZ ve 20TT 😉

aponchie
23. čer 2008

ahoj mikco a co to je??to je nejaka spesl pece navic? 🙂 btw co noveho?

mikula
23. čer 2008

Ahooj Api!!
Jj je to jakoby nadstandart 😀 jde se na to ve 12tt aby nějakou vadu odhalili co nejdřív,myslím,že jsem za to platila 1200 nebo čoveče já už ani nevím kolik 😅 Ale vím,že to byl pro mě zážitek 😀,že jsem tak brzy mimi viděla 🙂 Taky jsem byla klidnější,že je vše o.k. a mohla jsem v klidu letět na dovču 😀 😅

aponchie
23. čer 2008

aha no ja zapomela uz preci jen je to skoro 4roky 😝 ale ve 12tt se delaji tripple krevni testy?a tohle ti udelaji jako primo tam ?a UTZ maji 3Dnebo normalni?

mikula
23. čer 2008

tohle se dělá ještě před tripplem,ty se dělají až později.Já si ale ještě 3D musela zaplatit,někdy v 6 metru.Ted už myslím,ten 3D dělají automaticky-myslím teda.

aponchie
23. čer 2008

fakt jo?ty brdo ja jsem byla na UTZ hned jak mi vysel pozitivni test pro kontorlu pak az ve 12tydnu a nebyla moc videt jeste a pak ve 20tydnu se smejkla a nechtela se ukazat a Mudra ji nemohla ani merit pac se mrskala jak ryba..takze sem si musela vydupat jeste extra UTZ abych mela fotku vubec..a to na te fotce neni ani poznat snad jen hlava a z vrchu jeste fakt malej mutant 😀

btw urco je to dobry 😉

mikula
23. čer 2008

taky jsem měla UTZ víc.na začátku,když byla vidět jen tečka,pak ten 12tt ,ve 20tt.ale ten 3D jsem si musela cálnout.Natočili to i na DVD,paltila jsem asi litr.pohlaví jsme vědet nechtěli,tak mi hlava stačila 😀 😀

aponchie
23. čer 2008

no mezi nama ja to ani nepoznala na te obrazovce kdyz mi to ukazoval..vsecko popisoval a ja na to cumela jak ET az ve30tydnu sem vsecko videla a ja jsem pohlavi vedet chtela ja jsem desne nedockava 😀

mikula
23. čer 2008

to věřím,pro mě to bylo taky lákadlo 😀 ale vydrželi jsme a dobře jsme udělali 😀
Jinak ty utz pro mě taky byly španělská vesnice a to jsem zdravotník 🤐 😀 😀

aponchie
23. čer 2008

jakej zdravotnik jses?

mikula
23. čer 2008

zdravotní sestra 😀 všeobecná zdravotní sestra 😀 😀

aponchie
23. čer 2008

juj dobry vedet 😀

mikula
23. čer 2008

😀 😀 😅

marinka
23. čer 2008

Ahojky, já jsem byla. Nejdřív na krev, tuším v 11 tt a ve 13 tt na UTZ. Bylo to super, krásně jsem viděla na 3D miminko, dr. mu spočítala všechny prstíky apod. 😵 A vyšel nám negativní, tak jsem se pak už nemusela stresovat z tripple testů. Určitě doporučuju, za ty prachy to stojí..

laola
autor
23. čer 2008

Mikul, díky 🙂 Ty výsledky byly hned? Vím, že většinou se volá na výsledky krve...

marinka
23. čer 2008

laola, výsledky byly hnedka 🙂

mikula
23. čer 2008

no mě vysledky řekl hned 🙂

laola
autor
23. čer 2008

Tak to je super 🙂 Když si představím to čekání... 😖 Ale ono je to vlastně celé o čekání... 😀 Díky holky 😵

mikula
23. čer 2008

tak budeme držet palce 😵

p.e.t.u.l.k.a
22. bře 2009

Holky já jsme tam byla na screeningu v I.trimestru i na tripple testech a navíc i na odběru plodové vody a jsme velice s manželem spokojeni i přístup je na 1******* a teď jeno mčekáme , aby nám dopadl dobře ten odběr 😉 ,ale určitě doporučujem

juliet
22. bře 2009

také jsem tam byla na a nemůžu si stěžovat

aponchie
22. bře 2009

tak jsme byli ve Zline na screeningu v 1.trimestru a naprosta spokojenost jen jsme byli v nemocnici na programu Oscar u lekarky Ishraqi Dhaifalah a neskutecne prijemna zena ,super pristup parada a zadarmo!!! 😎

simonac
22. bře 2009

ahoj holky, taky jsem tam byla a naprostá spokojenost 😉

katterina
30. bře 2009

ahoj holky, tak já byla poprvé na Prediku, podruhé na Oscarovi (v 13tt, ve 20tt ...). Jednoznačně Oscar, můj názor. Paní doktorka Dhaifalah je genetička, která dojíždí z Olomouce, je výborná. Na Prediku mi vadil fakt, že byť je paní doktorka Huspeninová příjemná lékářka, není na seznamu lékařů, kteří mají provádět genetické UTZ (viz. porodnice.cz - je zde seznam akreditovaných lékařů). A taky je Oscar zadarmo, což zase není tak podstatné, hlavně, že čekáte zdravé mimi.

garzonka
18. kvě 2009

Tak já jedu taky na OSCAR, a chci se zeptat, jak to probíhá? bere se krev z žíly nebo z prstu? jak dlouho se čeká na výsledek? díky...

pupen
28. kvě 2009

Zdravim vsechny,cekam druhe dite a v 1.trimestru jsem navstivila oskar.Je sice vysetreni zdarma ale ja jsem se setkala s pristupem naprosto katastrofalnim.V mem pripade se pani doktorka o ktere tady pisete,sekla ve trech pripadech a jeste jsem si vyslechla nevhodne poznamky.Nikdy na tento zazitek nezapomenu,proto mi neda vyslat varovny signal ze se to muze stat i nekomu jinemu.Nepreji to nikomu a proto tvrdim,nezalezi na tom jestli se to plati.Na Prediku se plati ale jednani s pacientkou je na urovni.Jeste na zaver.Na Oskaru me tehotenstvi zavrhli,nedali mi zadne procento a dnes jsem v patem mesici a miminko je zdrave.Odpoved na posledni otazku zni-krev se bere z zily a prosedis v cekarne pul dne.

fiallinka
30. kvě 2009

pupen: a v čem se vlastně sekli? A ten oskar, to je normálně v Baťovce? Slyším o tom až teď od vás, myslela jsem, že se to dělá jen v Prediku...

pupen
31. kvě 2009

Oskar se nachazi v Batovce.Rekli mi ze miminku hrozi Edwardsuv sindrom,po odberu choriovych klku mi to bylo vylouceno,nasledne tvrdili ze nema dorostenou brisni stenu a to je zle.Jenze ultrazvuk mi provedli v 10.tydnu takze na predcasne zavery bylo jeste do 12.tydne dost casu.Nicmene,kdyz mi volala pani doktorka vysledky z genetickeho rozboru z Brna a vtom bylo zahrnuto i pohlavi ditete,oznamila mi ze je to holcicka.Kdyz jsme s manzelem sli na kontrolu udelala ze me naprosteho blbce ze mi zdelila pohlavi muzske............no jeste ted mi vre krev v zilach a uz ani nemusim rozepisovat ze miminku brisni stena dorostla,takze je naprosto zdrave a ONA byla ocividne sklamana.Myslim ze pan doktor je v prediku stejny profesional a na rozdil od Ishraq Dhaifalah se k nastavajicim matkam chova jako clovek.Je to na posouzeni kazde z nas ale ja jsem se setkala s nepeknym chovanim.

pupen
31. kvě 2009

fiallinka: podivala jsem se na tvoje fotecky,mas jiste tezke obdobi,preji Ti hodne sily!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru