Byly jste na 1. screeningu v Prediku, Zlín?

laola
23. čer 2008

Byla jste některá v 1. trimestru na screeningu v tomto centru? Jak to probíhá? Díky 🙂

mrshka
16. pro 2015

noo, tak jsem si tady pročetla komentáře a vůbec nevím, jestli jít do oscara nebo predika.. sakra, to je dilema! co když se rozhodnu špatně? o penízky ani tak nejde ☹

pampeliska1
16. pro 2015

@mrshka žádné rozhodnutí není špatné, je to fakt jedno, kam půjdeš. Na Oscarovi se od srpna platí myslím 800,- Kromě toho, na x vad se stejně při screeningu nepřijde (prostě se na ty vady nevyšetřuje), takže ani negativní výsledek neznamená zdravé dítě..Tím nechci strašit, jen si to hodně maminek neuvědomuje.

martinarudy
5. únor 2016

dobry den maminky mela bych takovou prozbicku jsem 12 tydnu a mam jit na ultrazvuk na screeningove budu zato paltit? prej jo slysela jsem dekuji

mrshka
5. únor 2016

@martinarudy ano, mají to i na stránkách, tak nevím, proč se ptáš tady 🙂

martinarudy
5. únor 2016

protoze jsem ty stranky nevidela tak proto jse ptam a jinak diky...... 😉 🙂

mrshka
5. únor 2016

@martinarudy když vygooglíš MK, tak vygooglíš i Prediko, na které se ptáš 😉

pladik
5. únor 2016

@mrshka Není nutné být na sebe hnusné ne?
@martinarudy Na Prediku se platí 1500 tuším

mrshka
5. únor 2016

@pladik nejsem hnusná, pouze konstatuji

alenaholcakova
6. únor 2016

@martinarudy Byla jsem v Prediku a platila jsem 1.400,- na jejich stránkách se dozvíš taky kolik jaká pojišťovna proplácí (mě VZP vrátili 500,-). Sestra ti vystaví doklad který dáš na pojišťovně.

maminkanatalka
14. dub 2016

holky jdu na 1.screening v 1.trimestru do zlína na batovu nemocnici mám pojištovnu RBP-nevíte zd budu něco platit krom fotek?děkuji

kusanagi87
14. dub 2016

@martinarudy Ta první kontrola se platí, já jsem v prosinci 2015 platila tuším že 1200 kč. Ale jak píšou holky níže, zjisti si, zda tvoje zdravotní pojišťovna přispívá na tato vyšetření 🙂 Popř. zda má program pro těhotné a co v něm je. Já mám ZPMVČR a na Predigo mi dali doklad o platbě, ten jsem vzala na pojišťovnu, vyplnila jsem krátkou žádost o proplacení (nb příspěvek 🙂, také tomu tak jde říkat), udělali si kopii těhotenského průkazu na doložení, že jsem opravdu těhotná, a pojišťovna mi vrátila 800 Kč! Což si myslím, že není zanedbatelné 🙂 Druhý screening už jsem neplatila.

kusanagi87
14. dub 2016

@maminkanatalka Tady je nějaký přehled http://www.rbp-zp.cz/pro-pojistence/zasady-prop... Těhotné balíček do 700 kč údajně. Dole i podmínky k proplacení, co je třeba doložit, do kolika dnů atd. Lepší bude asi zavolat si přímo na pojišťovnu a zeptat se, zda do toho příspěvku pro těhotné patří i prenatální screening a raději se zeptat i na tu částku., ať máš 100 % jistotu 🙂

mrshka
14. dub 2016

@maminkanatalka platí se vždy, ale RBP ti pak proplatí 700Kč (já byla v lednu, takže vím aktuálně 🙂 )

sussane22
1. srp 2016

Obnovuji diskuzi, za me prediko nee, nemuzu sice srovnavat, ale cekala jsem to lepsi.. 1. Objednana jsem byla na 13:30 a na radu sla az za hodinu a pul. 2. Staral se o me primar a ten honem honem, nic mi k tomu ani nerekl, kdybych se nezeptala tak vubec nic nevím.. 3. Kdybych si nerekla o foto ani ho nemam.. 4. Rekl mi ze zavolaji vysledky a ze mam jeden papir donest doktorovi a sestřička mi pak rekla uplny opak, papir si nechala a mam si zavolat, ale tak to je detail.. kdyz to shrnu tak me to celkove zklamalo, cekala jsem ze kdyz si priplatim bude to lepsi, 1400 a pojistovna 211 vraci 800, batovka ma za 800.. takze kdybych sla na batovku tak 600 jsem si mohla nechat radsi na veci na mimi a i pristup by mohl byt lepsi ☹ co uz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru