• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čekání na první ultrazvuk. Přijde vám taky nekonečné?

14. prosince 2011 
Ahoj holky, je tu někdo, kdo stejně jako já čeká na první ultrazvuk a připadá mu to čekání nekonečné? :wink:
29. lis 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, měla jsem to dostat 26.11. a tak jsem si 27.11. udělala digitální těhotenský test a byl pozitivní. Objednala jsem se 13.12. k doktorce, tak jsem moc zvědavá. Já totiže otěhotněla hned po vysazení antikoncepce v červenci, kterou jsem brala deset let a v září jsem byla na revizi víš. Ale nijak mě to nezasáhlo, bylo to zamlklé těhotenství, nebo jak mi to vysvětlily, prostě žádný rostoucí plod.
29. lis 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek Ahojky, měla jsem to dostat 26.11. a tak jsem si 27.11. udělala digitální těhotenský test a byl pozitivní. Objednala jsem se 13.12. k doktorce, tak jsem moc zvědavá. Já totiže otěhotněla hned po vysazení antikoncepce v červenci, kterou jsem brala deset let a v září jsem byla na revizi víš. Ale nijak mě to nezasáhlo, bylo to zamlklé těhotenství, nebo jak mi to vysvětlily, prostě žádný rostoucí plod.
29. lis 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to máme skoro stejně dlouhé čekání, já jdu 14.12. a snažíme se v podstatě už od narození dcerky (2 roky 2 měsíce), protože jsme měli problémy už při prvním otěhotnění, tak jsme se nijak nechránili a když se asi třičtvrtě roku nic nedělo, začali jsme to řešit intenzivněji - hormony, no a teď jsem byla v červnu na IVF neúspěšném a teď teda KET, tak jsem trošku roztřesená, snad už bude vše OK, tobě přeju to samé
29. lis 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek Musíme věřit, že bude vše v pořádku. Když jsem to včera řekla manželovi, že jsem těhotná, tak mi řekl už zase? Snad už to bude tentokrát OK. Mám z toho docela strach, protože o prázdninách mě doktoři pěkně vynervovaly a nakonec to skončilo tou revizí. Vybrala jsem si schválně 13.12., protože mám 13 jako šťastné číslo. Hodně štěstíčka, jsem naptuná jak gatě.
29. lis 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tak, musíme věřit. Já mám třináctku taky šťastnou, ale mě na výběr nedali :slight_smile: já jsem taky napnutá, že nejsem schopná na nic jiného myslet a 14 dní to asi ani jinak nebude :slight_smile: já se uklidňuju tím, že mám problém otěhotnět, ale když už se konečně zadaří, tak už je vše OK. Vím, že to nemusí být pravidlo, ale jako "uklidňovadlo" mi to celkem funguje :slight_smile:
29. lis 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek Já jsem si zase říkala, že musím sestře hned říct, že bych chtěla přijít 13.12. a doufala jsem, že dva týdny před tam budou mít volno a vyšlo mi to. Na nic raději nemyslím a jsem v klidu, pak ti pisnu, jak to dopadlo a budu taky čekat na tvou odpověď.
29. lis 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo, taky dám vědět a těším se na dobré zprávičky
29. lis 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000 Tak jak?!!!! já jsem v 7tt srdíčko buší miminko je jedno a vypadá zatím vše v pořádku :slight_smile:
14. pro 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek Jéé, tak to moc gratuluji, to je dobrá zpráva. Já byla u doktorky nakonec už 5.12. - to jsem měla na UTZ bublinu s gestačním a žloutkovým váčkem, další kontrola mě čeká 20.12., tak jsem naplá, jak gatě :wink: To se k nám přijdej do skupiny srpnovky 2012, co? Budeme rády
14. pro 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denca2000 jakto žes byla tak brzy? no já jdu na další už ke svému doktorovi (dnes jsem byla ještě na klinice) 21.12. tak uvidíme, jak mimčo za týden podroste :slight_smile: a taky gratuluju :slight_smile:
14. pro 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s.nek Já tam letěla, protože jsem měla divný výtok a píchalo mě v břiše. Jistota je jistota :wink:
14. pro 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek