Čekání na první ultrazvuk. Přijde vám taky nekonečné?

s.nek
29. lis 2011

Ahoj holky, je tu někdo, kdo stejně jako já čeká na první ultrazvuk a připadá mu to čekání nekonečné? 😉

denca2000
29. lis 2011

Ahojky, měla jsem to dostat 26.11. a tak jsem si 27.11. udělala digitální těhotenský test a byl pozitivní. Objednala jsem se 13.12. k doktorce, tak jsem moc zvědavá. Já totiže otěhotněla hned po vysazení antikoncepce v červenci, kterou jsem brala deset let a v září jsem byla na revizi víš. Ale nijak mě to nezasáhlo, bylo to zamlklé těhotenství, nebo jak mi to vysvětlily, prostě žádný rostoucí plod.

denca2000
29. lis 2011

@s.nek Ahojky, měla jsem to dostat 26.11. a tak jsem si 27.11. udělala digitální těhotenský test a byl pozitivní. Objednala jsem se 13.12. k doktorce, tak jsem moc zvědavá. Já totiže otěhotněla hned po vysazení antikoncepce v červenci, kterou jsem brala deset let a v září jsem byla na revizi víš. Ale nijak mě to nezasáhlo, bylo to zamlklé těhotenství, nebo jak mi to vysvětlily, prostě žádný rostoucí plod.

s.nek
autor
29. lis 2011

tak to máme skoro stejně dlouhé čekání, já jdu 14.12. a snažíme se v podstatě už od narození dcerky (2 roky 2 měsíce), protože jsme měli problémy už při prvním otěhotnění, tak jsme se nijak nechránili a když se asi třičtvrtě roku nic nedělo, začali jsme to řešit intenzivněji - hormony, no a teď jsem byla v červnu na IVF neúspěšném a teď teda KET, tak jsem trošku roztřesená, snad už bude vše OK, tobě přeju to samé

denca2000
29. lis 2011

@s.nek Musíme věřit, že bude vše v pořádku. Když jsem to včera řekla manželovi, že jsem těhotná, tak mi řekl už zase? Snad už to bude tentokrát OK. Mám z toho docela strach, protože o prázdninách mě doktoři pěkně vynervovaly a nakonec to skončilo tou revizí. Vybrala jsem si schválně 13.12., protože mám 13 jako šťastné číslo. Hodně štěstíčka, jsem naptuná jak gatě.

s.nek
autor
29. lis 2011

tak tak, musíme věřit. Já mám třináctku taky šťastnou, ale mě na výběr nedali 🙂 já jsem taky napnutá, že nejsem schopná na nic jiného myslet a 14 dní to asi ani jinak nebude 🙂 já se uklidňuju tím, že mám problém otěhotnět, ale když už se konečně zadaří, tak už je vše OK. Vím, že to nemusí být pravidlo, ale jako "uklidňovadlo" mi to celkem funguje 🙂

denca2000
29. lis 2011

@s.nek Já jsem si zase říkala, že musím sestře hned říct, že bych chtěla přijít 13.12. a doufala jsem, že dva týdny před tam budou mít volno a vyšlo mi to. Na nic raději nemyslím a jsem v klidu, pak ti pisnu, jak to dopadlo a budu taky čekat na tvou odpověď.

s.nek
autor
29. lis 2011

jojo, taky dám vědět a těším se na dobré zprávičky

s.nek
autor
14. pro 2011

@denca2000 Tak jak?!!!! já jsem v 7tt srdíčko buší miminko je jedno a vypadá zatím vše v pořádku 🙂

denca2000
14. pro 2011

@s.nek Jéé, tak to moc gratuluji, to je dobrá zpráva. Já byla u doktorky nakonec už 5.12. - to jsem měla na UTZ bublinu s gestačním a žloutkovým váčkem, další kontrola mě čeká 20.12., tak jsem naplá, jak gatě 😉 To se k nám přijdej do skupiny srpnovky 2012, co? Budeme rády

s.nek
autor
14. pro 2011

@denca2000 jakto žes byla tak brzy? no já jdu na další už ke svému doktorovi (dnes jsem byla ještě na klinice) 21.12. tak uvidíme, jak mimčo za týden podroste 🙂 a taky gratuluju 🙂

denca2000
14. pro 2011

@s.nek Já tam letěla, protože jsem měla divný výtok a píchalo mě v břiše. Jistota je jistota 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru