Cena 3D ultrazvuku. Praha, Kolín, Mladá Boleslav

mufinkap
1. pro 2006

Ahoj, chtěla bych jít na 3D ultrazvuk. U nás není a tak se budu muset rozjet někam do jiného města. Blízko máme Prahu, Kolín či Mladou Boleslav. Nemáte některá zkušenosti s 3D ultrazvukem v těchto městech? Napište mi, prosím, kolik jste za to dali. Děkuji mooc a hezký den 🙂

cibule
21. zář 2007

Holky a pohlaví Vám tam taky řeknou? 🙂

mpslunickocz
24. zář 2007

ahojky maminy, jsem mezi vama po prve a take bych rada vedela, zda neni 3D i v OV...jsem v 17t a pry je nejlepsi tam jit do 18 tydne.....vite, prosim o necem??????...dik 😵

georgine
24. zář 2007

v OV neni nebo vlastne jedna kocka psala ze je v nejake ordinaci ale vecne to nefunguje.. koukni do diskuse ostrava - regiony.. najdes to zpetne tusim tak do 3 stran... jinak jsem byla v Havirove a to je celkem známe.. vetsina holek jezdi tam..

cibu to vis ze ti reknou pohlavi kdyz je teda vsechno dobre videt..

mpslunickocz
24. zář 2007

jj, diky moc, zkusim to v HA,...a je to, prosim Te v nemocnici?????moc se tam nevyznam

sju.v
11. říj 2007

Takže Brno:
Bohunice - 800Kč včetně DVD, čas nevím
Unica - nemá 3D ultrazvuk
Centrum prenatální diagnostiky,Veveří - 1200Kč včetně DVD a podrobného vyšetření cca 20 min.
Helios - 600Kč včetně DVD, 500Kč VHS, délka cca 15min.

klouzavka
6. lis 2007

AHOJ HOLKY,
MYSLÍTE, ŽE SE DÁ 3D ULTRAZVUK UDĚLAT TAK, ABY NEBYLO POZNAT, ZDA ČEKÁME KLUKA, NEBO HOLKU?

sju.v
6. lis 2007

No, záleží na tom, jestli se celkově v těch záběrech orientujete. Protože ať chceš nebo ne, tak se mimčo může nějak zavrtět a vidět to je. Hlavně když je to klučík jako u nás. Nejvíc bylo v našem záznamu poznat pohlaví při měření stehenních kostiček a pak když zvedl nožky a byla mu vidět prcina. Ale pokud řekneš, že to vědět nechceš, tak je to potom jen na Vás, jestli Vám to bude vrtat hlavou a budete to zkoumat. Dá to totiž trošku práci se v těch záběrech vyznat a toho šuldu tam najít!! 😉

capice
7. lis 2007

Nemáte náhodou někdo k dispozici telefonní číslo do Jablonce nad nisou na 3D ultrazvuk? Ani nevím , kdo to tam dělá 🙂

capice
7. lis 2007

Ahoj , nemáte náhodou někdo k dispozici jméno a tel.č. na 3D ultrazvuk do Jablonce nad Nisou ? Ráda by se toho zúčastnila , ale vůbec nevím , kam mám jít : Díky

vivikristin
12. lis 2007

Ahoj holky. Nevíte jak je to s 3D ultrazvukem v Jablonci nad Nisou?
Jaká je cena, jak dopředu se tam musím objednat.
Díky za info.

akisek
10. pro 2007

Ahoj, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s Gyncentrem v Hloubětíně? Jsme tam objednaní na 4D ultrazvuk a pokud z příspěvků na diskuzích chápu dobře, bude vidět jen obličejík? A jak dlouho tento ultrazvuk trvá? Díky za názory a odpovědi.

anta
11. pro 2007

Holky, ve 20. týdnu jdu na UZV do Gennetu, chtěla jsem se jen zeptat, co tam budou na dítěti zkoumat? Nějak jsem dr. nepochopila, díky za vysvětlení 😉

zuzik03
11. pro 2007

Ahoj Anto, to je je ten velký druhotrimestrální screening, projedou ti celé miminko, jestli je ok, jestli má všechno, co má mít, jestli máš v pořádku přívodné a odvodné cévy, které ho zásobují, kolik komor má srdíčko, co páteř a další vnitřní orgány a spoustu dalších podrobností 🙂

anta
11. pro 2007

Zuzik03 - Ježiš, to se úplně bojím, co to všechno zkoumají, strašně doufám, že mimísek je v pořádku, ale ten strach ve mně stejně tak trošku je. Díky moc za vysvětlení. A je to mimí aspoň taky vidět tak, že by se dalo rozpoznat, kde má hlavičku a nožičky?

zuzik03
11. pro 2007

Anto, vůbec se neboj, to tě naopak hrozně uklidní, aspoň na mě to tak působilo, první obava, co najdou a pak úleva a uklidnění, že je vše jak má. Prcek docela vidět jde, musíš si zvyknout na to rozlišení černé a bílé, ale kde je hlava a nožky ti určitě ukážou. Já jsem teprve na tom UZ začla věřit, že jsem asi fakt těhotná, a to když se na konci vyšetření - když nám doktorka jako omluvu za 2 hodiny čekání chtěla udělat fotku - dítě protáhlo a strčilo si palec do pusy 🙂
Pokud může jít manžel s tebou, tak ho určitě vem, sice toho moc nerozpozná, ale aspoň uvidí a uslyší, co se v tobě děje 😉

kristina_tvb
11. pro 2007

Ahoj holky, chcem sa spytat, som v 28tt a na 3D ultrazvuku som este nebola, myslite, ze uz je neskoro? Nebola ste niektora takto neskor? Dik za rady

anta
11. pro 2007

Manžela si beru s sebou určitě, ať vidí, co mi "provedl! 😀 😀 Tak na jednu stranu jsem napnutá, zvědavá, jéje, to bude určitě moc super pocit až se dovím, že je dítě v pořádku, mám fakt nervy už teď. Já jsem objednaná na určitou hodinu, tak doufám, že mě tak i vezmou 😉 Díky za vyčerpávající informace. 😉

labell
11. pro 2007

kritina: zkus si zavolat do Helliosu, ale já si myslím že to tam dělají do 28tt a musíš být objednaná dost dopředu. Ale zavolej tam!

kristina_tvb
11. pro 2007

oki, ja to skusim, diki moc labell

jankabambulka
3. led 2008

Ahojte dievčatá. Som tu prvý krát. neviem síce ešte ako sa tu orientovať, ale dúfam, že to zvládnem. Som v 22týždni a čakám dvojčatá - dvojvaječné. Môj doktor mi odporučil , aby som išla na 3D sono do Brna - akási súkromná klinika k pánovi doktorovi /profesor/ Malý. neviete o ňom niečo?? nebola niektorá tiež uňho na vyšetrenie?? ďakujem za skorú odpoveď.

pavlinka3
3. led 2008

takže v Ústí nad Labem absolutně nedoporučuji 3D v nemocnici......fotka 500,- nahrávka 500,- a stojí to za vyliž kapsu 😠 (naštěstí to není přímo z mé vlastní zkušenosti....díky bohu), ale doporučuju Dr. Zahrádku, kde jsme byli na konci prosince a ten dělá 3D taky.....je to klasický UTZ, srdíčko a 3D vše nahraje a udělá fotky já platila 800,- za komplet (od nového roku se platí 1000,-) a to jsem měla hodinovou nahrávku na DVDčku a asi 20 fotek 🙂

jinak pan doktor je velkej kecálek, takže jsme celou tu hodinku prokecali a řekl mi toho tolika, že jsem až koukala co všechno se dá z UTZ zjistit a jak všechno u mimíska funguje a tak....prostě jsem spokojená a nepovažuju to za vyhození peněz 🙂

petrusam
3. led 2008

Mladá Boleslav, 1.000,- Kč - nahrávka na DVD, Dr. říkal, že je nejlepší na 3D ultra jít ve 24 tt 😉

zuzik03
3. led 2008

Holky, po vlastní zkušenosti - ty co máte placentu na břišní stěně, tak zvažte, jestli má 3D smysl - my toho moc přes ni neviděli (i kvůli tomu, že mám míň vody), tak ať nejste moc zklamané, přece jen je to docela dost peněz 😉

anta
4. led 2008

Ahoj holčiny, chtěla jsem se zeptat, jak to bude teď v tom novém roce a vlastně v roce plné finančních reforem ☹ . Už jsem byla v Gennetu na doporučení genetičky na ultrazvuku, nic jsem neplatila, ale 11.2.2008 nás čeká ultrazvuk ve 20 týdnu, tentokrát mi doporučení napísal sám pan doktor, který mi ten ultrazvuk jednou dělal s tím, že ho udělá i v tom 20. týdnu, no a já teď nevím, jestli náhodou nebudu něco platit? Co myslíte?

zuzik03
5. led 2008

Anto, myslím, že bys nic platit neměla, velký UZV ve 20tt je standardní těhu vyšetření.

anta
5. led 2008

No tak, bylo by to fajn, tak uvidíme, nejde mi o peníze, spíš o to, abych tam nešla jako chudý příbuzný 🙂

pavlina05
6. led 2008

Ahoj holky!!!
Přemýšlím o3D ultrazvuku.
Jsem z Brna. Nevíte jak dlouho trvá a kolik stojí?
Dík

pavlina05
6. led 2008

sju.v • 😎 jsem se dočetla ceny z Brna...
No chtěla jsem jít do Centra pren. diagnostiky, ale koukám, že je to nejdražší....tak nevím.
platí tady že i nejlepší?????

motylek
6. led 2008

Ahoj pavlí, já jsem na Veveří byla. Myslím, že nemá cenu koukat kolik to stojí, je třeba si to pořádně užít. Třeba už nikdy těhule nebudeš, tak abys měla co nejvíc vzpomínek. Pokud na to ty prostředky samozřejmě máš. Jsou tam moc milý, byla jsem tam na NT. A co jsem se pídila, kde v Brně stojí jakej UTZ a jak je kvalitní, tak vesměs bylo odtud všechno nejlepší. Holky si ten 3D moc chválily, i tu nahrávku na DVD. Jak dlouho to trvá nevím, mám pocit, že jsem slyšela něco o cca 15-20 minutách.

pavlina05
6. led 2008

motylek 😉 díky. Já tam byla také na NT a velice spokojena. Finance jsou... 😉
Jen tady psala zuzik03 že to nemá moc velký přínos u placenty na břišní stěně...Tak nevím jakou ji mám já, ale dr. něco o placentě říkala...?!
Takže možná se nejprve domluvím s dr. zdali je to vůbec přínosné. Šla bych na to až ve 20 21 tt.
Někde jsem četla že je to nej do 23 tt.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru