Cena 3D ultrazvuku. Praha, Kolín, Mladá Boleslav

mufinkap
1. pro 2006

Ahoj, chtěla bych jít na 3D ultrazvuk. U nás není a tak se budu muset rozjet někam do jiného města. Blízko máme Prahu, Kolín či Mladou Boleslav. Nemáte některá zkušenosti s 3D ultrazvukem v těchto městech? Napište mi, prosím, kolik jste za to dali. Děkuji mooc a hezký den 🙂

petruska.b.
20. únor 2008

😨 Prosím,nemáte někdo kontatkt na 3D ultrazvuk v Kolíně?Ráda bych se objednala,ale nejsem místní.Předem děkuji za odpověd.Peta

montis
20. únor 2008

Všechny moc zdravím, chtěla jsem zjistit jaký je rozdíl mezi 3D a 4D?

lenka.r
25. únor 2008

Ahoj holky, nevíte prosím o nějakém jiném 3D UZ v HK a jeho okolí kromě Sanusu, tam mě to připadá dost drahé, díky za odpovědi

kacak
25. únor 2008

Montis: narazila jsem na odpověď na tvou otázku - Hlavní rozdíl mezi 3D ultrazvukem a 4D ultrazvukem je především v tom, že 4D ultrazvuk je vlastně 3D ultrazvuk natočený v čase (tj. tím čtvrtým rozměrem u 4D ultrazvuku je čas). Snad z toho budeš moudřejší, než já 🙂

mysojc
21. dub 2008

Holky, nevíte, kde to v Praze dělaj? Jen v Gennetu a v Podolí?

jenny007
10. kvě 2008

Ahoj, my jsme byli včera na 4D ultrazvuku v Brně na Veveří, vzali nás o 3/4 hodiny později, než jsme byli objednaní, což by tolik nevadilo, ale strašně spěchali, doktorka byla nervózní, že se mimi neotočilo tak, jak by chtěla, a pak, když se končně otočilo a podařila se jí první fotka, tak to zabalila, ačkoli se v tu chvíli mimčo začalo usmívat a zívat. Když jsme jí to řekli, tak odvětila, že nám by patrně nestačilo ani kdyby na nás malá promluvila. A bylo hotovo. Ale ta jediná fotečka se fakt povedla, takže snad spokojenost. Co se týče ceny - DVD + 5 černobílých fotek (nic moc) + 1 barevná (parádní) 1200,- Kč. Příště bychom šli znovu - ono hodně záleží na tom, na jaké lidi narazíte, ale technologie je super!

ada80
10. kvě 2008

ahoj my byli v úterý na 3D utz v Arletě v Kostelci nad Orlicí a byli jsme moc spokojení.Máme celé hodinové vyšetření natočené na dvd a k tomu 11 fotek,černobílé i barevné.Stálo nás to 1000kč.

smardik
13. kvě 2008

holky nebyla jsme některá na 3D ultrazvuku v gynetu (Ostrava-Výškovice), chtěla jsem se zeptat jak jste byli spokojená a na cenu a ještě kdy jste tam byli, mě od nich psali že ideální je to od 13do 25týdne tak nevím kdy jít, ted jsem 17týden

holly1
13. kvě 2008

ahoj, a kdy se ten 3D ultr. provádí? Myslím v kolikátém tt?

smardik
13. kvě 2008

holly1: mě by to taky zajímalo, tam kde chci jít já mi doktorka psala že nejvhodnější je to od 13do 25týdne, jinde jsem našla že od 20 - 28 tak si vyber, jak kdo to říká. Já jdu dneska na gyndu na tripple test tak se na to chci poptat 🙂, ale asi to vidím kolem toho 20tt

lucenek
13. kvě 2008

holky jestli můžu poradit byla jsem na 3D 18tta 28tt...kukněte do alba a uvidíte rozdíl sami jsem pro 3d kolem 30tt....sice nejde vidět celé mimčo jakože se nevleze na obrazovku ale vypadá jako člověk už je to hotový tvor...do 20tt nemá smysl to dělat moje Sáruša tam vypadá jako ET..takže jsem zbyt. vyhodila prachy ...ale záleží na vás 😉

smardik
13. kvě 2008

lucenek: já si právě chci nechat poradit, já viděla krásné fotky i v 18týdnu, asi záleží na mimi, dneska se na to poptám tak sjem zvědavá co mi na gynde řeknou

smardik
13. kvě 2008

holly1: tak jsem se na ten 3D ptala a prý nejlepší je 20-23tt

lucenek
13. kvě 2008

tož se sama rozhodni, já jsem ponaučená pro případné další těhotenství 😉

smardik
13. kvě 2008

lucenek: mám to rozhodnut půjdu ted kolem 20 týdne - mám svátek tak mi to prý babi zaplatí na svátek a kdyby to nebylo moc vidět nebo tak tak asi znovu kolem toho 30 🙂 😀 😀 😀 to už nás finančně fakt nezruinuje

lucenek
13. kvě 2008

mě to taky nezruinovalo...ale už to vidím jinak 😉

smardik
13. kvě 2008

😀 😀 to víš každý se o tom musí přesvědčit na vlastní kůži 🙂

janicej
14. kvě 2008

Ahoj, ja jsem na nem byla v USA a platila jsem 90$ ale o to nejde. Spis mi bylo doporuceno snist hodinu pred ultrazvukem cokoladu. Miminko se pak (zrejme diky cukru) zacne hybat a je vsechno krasne videt. Cely proces trval zhruba 15 min a souhlasim,ze to byl krasny zazitek. Nejenom,ze se mimi hybalo a natacelo,ze jsem ho mohla videt skoro ze vsech uhlu ale celkove jsem byla z vysledku mile prekvapena. Byla jsem na nem nekolikrat behem tehotenstvi a urcite nedoporucuju chodit v prvnich 2 trimestrech. Nejjasneji jsem sveho broucka videla v 30tt. Dokonce na nas vyplazoval jazycek. Manzel byl se mnou az u 3tiho ultrazvuku a i pro nej,jak on sam rikal,to byl nezapomenutelny zazitek.

jesika
15. kvě 2008

Ahojte, tak já jsem byla zrovna dneska a moc nadšená nejsem ☹ .Malá je otočená hlavičkou dolů, navíc obličejíkem dozadu, takže i když se doktorka snažila sebevíc, tak se nám podařilo vyfotit aspoň kousíček profilu.Takže běžte raději dřív než v tom 30 tt. 😉

Poprvé jsem byla v 19 tt ( nebo spíš téměř ve 20 tt) a malá byla vidět krásně.Jen jak píše Lucenek, nebylo to ještě takové to krásné miminko, jako je už teď 😅 .Takže já bych to viděla tak na 27-28 tt.maximálně. 😉

zdenano
9. črc 2008

pro sheeni : Ahojky, prosím tě chtěla bych se objednat na 3D ultrazvuk do Kolína, a chci se zeptat, chci tam jí na ten dvacátý týden, tak sem se chtěla optat, jak dlouho dopředu se musím objednat a zda nemáš číslo, nebo kde bych to našla. předem děkuji

dnada
9. črc 2008

Ahojky... tak mě dělali 3Dultrazvuk v 21tt na Genetice,takže sem neplatila nic,ani za fotky z 3D ani z normálního UTZ... a ať mimčo vypadá jakkoli,je to pořád stejně úžasné ,vidět ho 😉 Teď už je moc velké a je ho plné bříško ,tak už není tolik vidět,takže doporučuji 3Ddříve než ve 30tt 😉 Hezký den všem

marselina
9. črc 2008

já jedu ve 20tt na velký ultrazvuk a genetiku a na 3D UTZ mě lékař objednal ve 23tt,ten 3D by se měl platit a měl by mě stát 500kč

heresta
9. črc 2008

Ahoj jsem tady poprve, ale na 3D ultrazvuku jsem byla v 25 tt v Liberci v nemocnici, cena za 4 fotky + dvd 400 a bylo to moc super, sice jsem se tam tocila porad na bok na druhej na zada ale stoji to za to.

jana.cb
22. led 2009

Ahojky holky - dneska jsem byla na 3D-4D UTZ v Jihlave a jsem vic nez nadsena 😉 moc sympatickej a ochotnej pan doktro i sestrika a maimalne se vam venuje zadny 15 min a nazdar ale kompletne ukontroluje mimco taj pomoci 2D tak pak i 3D UTZ od hlavy az k pate cim vse zmeri a zadava se to automaticky do celkove tabulky kde pak vyjedou rozmery stehen, hlavicky, telicka, vaha delka apod. proste trvalo to cca hodku a my jsme byli moc spokojení ..taky jsme resili zda Praha ci neco jineho ale za 1000 kc co to stoji v Jihlave dostanete maximalni venovani se vam a ysvetleni detailne vseho jak 3D tak 2D i s komentarem k plodu fotecky 😉 utz dela sam Dr zadny sestricky a zadna plna cekarna kde to jde jak na bezicim pasu 😉 nahodim vam tu odkaz kdyby jste mela nektera zajem ale predcilo to moje i manzovo ocekavani a tsalo to to v te Jihlave za to!! 😉
Tady je link: http://www.pp-gyn.cz/sluzby-foto2.htm

ludmilka19
8. únor 2009

akojky ja jdu na ultrazvuk v pondělí a dost se těším jediné co vim je že fotka mima stojí150 a video 1000 jo to v mlade boleslavy tak zjistim celkovou cenu tak pa 😉

jeudi
25. únor 2009

ahoj holky v pisku to dela pani doktorka preslova za 250kc ale jedu na kvalitnejsi do ceskych budejovic a tak by me zajimalo kolik stoji tam.nevite nekdo????diky 🙂

ir.hools
10. kvě 2009

ANDIK: Prosim te kde jsi byla na tom 3D ultrazvuku za tech 360???? já nechci asi ani fotku ale jen videt mimi a znat pohlavi a nemam na to tolik peněz. Všude to stojí 1200 a na to ted nemam jako studentka...díky moc za odpověd...pa Irča

abrcetle
14. kvě 2009

Ahoj holky, tak jsem se začala zajímat o 4D v okolí Hradce Králové. Tady to snad provádí jenom Sanus a chtějí za to 950Kč. Říkala, že se to provádí od 20. do 26.týdne. Dívala jsem se i na centrum reprodukčního zdraví Arleta u Kostelce nad Orlicí a tam to stojí 1000Kč, dělají ho od 18. do 26.týdne. Nemáte některá zkušenosti s 4D v Hradci Králové a okolí?

lucie777
29. říj 2011
1000
7. únor 2012

ahoj kolik prosím stojí 3Dv Brně Veveří?DÍKY AHOJ 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru