Cena 3D ultrazvuku. Praha, Kolín, Mladá Boleslav

mufinkap
1. pro 2006

Ahoj, chtěla bych jít na 3D ultrazvuk. U nás není a tak se budu muset rozjet někam do jiného města. Blízko máme Prahu, Kolín či Mladou Boleslav. Nemáte některá zkušenosti s 3D ultrazvukem v těchto městech? Napište mi, prosím, kolik jste za to dali. Děkuji mooc a hezký den 🙂

marinka
8. bře 2007

romano, bezva! Takže ty jdeš do Predika? Já jsem chtěla na Kliniku reprodukční medicíny, kde nám dělali IVF, ale uvidím podle ceny, co mi napíšeš..

margotka
8. bře 2007

ahoj masecek,je to v Hloubětíně,bývalém zámečku,stanice metra se myslím jmenuje Hloubětín.Jejich adresa : www.gyncentrum.cz,tel.266610245.Podmínkou je 26.-30.tt.Objednávala jsem se cca 3týdny předem.Byli tam opravdu moc bezva. 😵

romana27
8. bře 2007

marinko řeknu neboj. No já právě vůbec nevěděla, kde se to dělá. Co jsem našla na netu, tak tam jsem psala mejla, už nevím kde a ani mi neodpověděli..teda ani z Predika ne 😀 ale tam jsem si zavolala. Dneska tam šla jedna z nás červencovek, tak uvidím s čím příjde. Ona teda šla do Olomouce, ale ten doktor, doktor Polák má právě dvě ambulance, v Olmíku a ve Zlíně.

rebeka
8. bře 2007

Ahoj holky,
nevite nahodou, za kolik a kde je 3D ultrazvuk v Ostrave nebo okoli? Dik.

katze
8. bře 2007

Zdravim vsechny!!!! Mata nektera zkusenosti s 3D v Brne v Sanatorium Helios?
http://www.sanatoriumhelios.cz/3d_ultra.html
Ma to stat 500 a je v tom 15ti minutovy zaznam + foto.

zevina
9. bře 2007

já byla v Brně tady http://www.prenatal.cz/ před rokem, to byli ještě na ulici Kozí, teď jsou přestěhovaní a DVD stálo 500,- vyšetření jsem neplatila, měla jsem doporučení

majda2
15. bře 2007

Ahojky 🙂
nevíte někdo informaci o 3D UTZ v Hradci Králové a okolí??? děkuji

macanet
15. bře 2007

Ahoj Majdi, měl by být v Hradci na klinice, jen si nejsem jistá, jestli to je v Sanopsu(nevím, jak se to píše) tam je nahoře gynekologie a soukromá porodnice, taky se tam asi vypravíme 😉

majda2
15. bře 2007

děkuji macanet 😉

macanet
15. bře 2007

Majdi, ale opravdu to nevím jistě, zítra se chci stavit na gyndě a zeptat se doktora, já tam byla v úterý a pod tíhou dojmů jsem na to zapoměla ☹

majda2
15. bře 2007

Je tak když si na mě vzpomeneš tak mi to se písni 🙂 ... Třeba www stránky, nebo cenu a adresu. Nebo do IP. Moc předem děkuju! Ať se dáří ahojky

pessy1
15. bře 2007

ahojky,já jsem se objednala do Sanusu do HK.Dělají 4D ultrazvuk a nahrávku za 950 kč.Kdyžse to nepovede, neplatí se a dělají to až do 32.TÝDNE.

macanet
15. bře 2007

No pessy1 ty seš poklad, napiš nám číslo do toho SANUSU, jestli máš, děkujeme, ať zítra nemusím nikam lítat 🙂 A ten 4D to už miminko pomalu vylejzá z obrazovky ne? 😀 😀

majda2
15. bře 2007

je pessy1 taky si prosím telefon, jestli ho máš 😉 Díky

kakula
15. bře 2007

Ahoj těhule ted jsem byla v Sanusu na 3D, o 4D nemluvila sestra.je to fakt paráda vřele doporučuji.Mužu ještě přijít jednou,ale nevím zda se mě bude chtít.Užijte si to 😉

majda2
15. bře 2007

je Kakula napiš prosím nějaké podrobnost 🙂 Jak dlouho dopředu jsi tam volala? Jak to proběhlo a co dvd a fotky-máš??

macanet
15. bře 2007

Já taky prosím o telefon, psala jsem pessy,ale asi je nezvěstná! 😕

kakula
15. bře 2007

takže Sanus 495/757114 k sestře na objednání.Já se objednávala asi ve 24tt a šla jsem ve 27tt.Dělají to tak do 30tt.Byla jsem ve čtvrtek ,ale nebylo to moc vidět tak jsem šla v neděli a už to bylo lepší.Máme asi 7fotek na DVD.Prcek je stale moc nalepenej na placentě ,ale je to vidět.Přítel si ještě fotky doma upravil.Ležela jsem tam snad 1/2h.Stalo to 950,-kč DVD nam dali.Doktor velice příjemny,ochotný nebojte se ptat vše odpoví.
Můžete se kouknou na naše www.t-design.cz/miminko snad to nebude vadit když jsem to sem hodila.

macanet
15. bře 2007

Děkujeme moc!!! To máš pravdu, že se teda schovával , asi nestojí o popularitu 🙂 Zkusím tam zítra zavolat 😉

majda2
15. bře 2007

Taky moc děkuju 🙂

kralik
15. bře 2007

Holky já byla v Brně v Sanatoriu Helios a musím doporučit. Sice jsme to měli trošku z ruky, ale objednali nás rychle. Navíc mají nový ultrazvuk 4D, takže na DVD je reálný pohyb míma, tak jak sebou mrskal. DVD nám trvá něco přes 22 minut. Byl nový, původně měli 3D. Paní doktorka se s ním také učila, takže máme 11 fotek 🙂 . Fotky i DVD jsou super. Cena 500 Kč kazeta, 600 Kč DVD, původně v tom měly být 3 fotky.

macanet
16. bře 2007

Tak do Sanusu jsem objednaná na 5.4 na 4D ultrazvuk, stojí 950,-kč DVD má pan doktor v ceně, ale pro jistotu vezmem jedno sebou. Když se to nepovede, třeba kvůli ruce přes obličej, tak se nic neplatí a pozvou si nás znovu na nejbližší termín. Takže uvidíme 🙂

pessy1
16. bře 2007

ahoj, já jsem myslela,že se nahrává mimco na dvd v pohybu?A oni to jsou jen fotky?????

kakula
16. bře 2007

Ahoj, ono se nam to na tom DVD taky nějak otáčí,ale přítel si to upravil. 😉

novosadka
21. zář 2007

Ahojte maminky,ja bych šla taky ráda na 3D ultrazvuk,ale bydlím poblíž Zlína.Někde na netu jsem četla,že je to už i ve Zlíně.Neznáte některá adresu?Děkuji moc za odpověď.papa 😉 😵

cibule
21. zář 2007

Holky, prosím Vás, já bych taky ráda šla na ten 3D ultrazvuk. To se dělá až kolem 20tt, že? No, já bych teda chtěla do Olomouce, ten mám nejblíž, ale chci se zeptat: Nevíte kdy se na něj mám objednat? (Jak dlouho dopředu? Prý mívají plno.) A taky konkrétně v Olomouci kde? Nemáte někdo kontakt, kdo jste tam byl? Díky 😉

schimi
21. zář 2007

cibul, myslím, že ten UTZ je ve Fakultní nemocnici na klinice genetiky a prenatálního vývoje 😉 😉 ..Je to hned na pravé straně, když přijedeš k hlavní bráně.. Jen sejdeš dolů, kousek níž.. Byla jsem na genetice s dcerou a vím, že je to tam pořád.. A potom taky v Prostějově-v nemocnici..

cibule
21. zář 2007

Schimi: Jo? Tam jsem teď byla na screeningu 😀 Sakriš, teďka ještě teda zjistit nějaký telefon, nebo něco. 😉 Mě na ten screening objednával můj gynekolog.... Díky.

smoulinda
21. zář 2007

Tak já jsem šla na 3D UTZ ve 20. týdnu a volala jsem tam myslím 3 týdny dopředu, protože tam měli fakt plno.Byla jsem v Brně v Sanatoriu Helios 😉 Cena i s DVD byla kolem 600,- ale co vím, tak je to všude dražší 😉

georgine
21. zář 2007

holky já byla vcera v Havířove a za divkojsem platila 500 a kazda fotka 50,-- jo jinak rikala ze je vhodná doa na utz kolem 16-18tt pak uz je mimi velke a má málo mista kolem sebe a furt se tlaci na placentu.. takze to slo hodne spatne videt..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru