Cena 3D ultrazvuku. Praha, Kolín, Mladá Boleslav

mufinkap
1. pro 2006

Ahoj, chtěla bych jít na 3D ultrazvuk. U nás není a tak se budu muset rozjet někam do jiného města. Blízko máme Prahu, Kolín či Mladou Boleslav. Nemáte některá zkušenosti s 3D ultrazvukem v těchto městech? Napište mi, prosím, kolik jste za to dali. Děkuji mooc a hezký den 🙂

kocurek
5. pro 2006

Ahoj, jaka je cena v CR, to nevim, ale zde ve Spanelsku je to 50 EUR.pa

trace
5. pro 2006

Ahoj, já jsem byla v Brně, ale nedělala jsem si 3D, ale ptala jsem se a říkali asi 500Kč,což není tak hrozný.
Papa

makak21
5. pro 2006

Ahojky, můj doktor dělá 3D ultrazvuk za 600Kč. Ústí nad Labem. 🙂

kristi
5. pro 2006

Praha -Podolí 1250,-

majka07
5. pro 2006

Brno - klinika Helios 600,- 😉

krejcirice
6. pro 2006

Praha GENNET 1200,- jsem na něj objednaná 22.12 tak sem zvědavá jak to dopadne 😉

swetlus
6. pro 2006

Tak jsem zrovna v pondeli videla letacek v nemocnici v Prostejove, tam stoji 3D 400,- a v Olomouci 500,-

macejka
6. pro 2006

krejcirice,byla jsem taky v Gennetu.Je to ohromný vidět to malinké stvoření jak se v tobě hýbe a když k tomu ještě cítíš jak kope-super.Vytiskli nám jednu fotku a pak nám dali cd s dalšími asi šestnácti fotkami,ale je tam více možností za různé ceny. V Podolí to snad nahrajou na kazetu,ale nejsem si jistá.

kacka79
14. led 2007

Ahojky, v Praze je cena cca 1250,- jen je mi divné, že to dávají na kazetách. Video uz doma ani nemám, ocenila bych DVD - nevite kde to jde??? Dekuji a hodne stesti vsem maminkam 🙂

ijetka
14. led 2007

Zdarec, já jsem byla na 3D v Ústí nad Labem v nemocnici, Nahrávka na video 300kč a fokty na dvd 200kč. Ty fotky byly lepší, bylo tam mimi vidět, ale video nic moc páč se tam míhala jenom páteř a žebra 😒

lasipka
16. led 2007

Ijetka, mas kontakt na toho doktora do Usti ? Ve kterem tydnu jsi tam byla a s jakym casovym predstihem jsi se objednavala ?

sheeni
16. led 2007

Nazdárek, jsem z Kolína 3D/4D tu máme zadara, ale fotka stojí 400Kč a DVD 600Kč.

janulkavi
16. led 2007

V Mladé Boleslavi mají 3D ultrazvuk na Poliklinice Škoda, kolik stoji bohužel nevím.

erunka
16. led 2007

ahojky, dnes sem byla na 3D ultrazvuku v Kolíně, je to tam super, moc milá paní doktorka, vše trpělivě vysvětlí. Fotka stojí 400,- - ale dnes nešla tiskárna ☹ , DVD 600,-

boadella
16. led 2007

Já byla v Ústí nad Labem v Masarykově nemocnici a za 500,- a při druhém už nejdu. Jednak ani neuměli dát fotky na CD a trvalo to asi 3minuty. A to nekecám. 😠

lasipka
17. led 2007

Nerikej boadello, asi jsi natrafila na blbeho doktora 😒 Ja mam podobne zkusenosti z normalniho ultrazvuku, 3 minuty , nejaky ten komentar, ale vse bylo ve hroznem spechu (asi spechali na svacinu).hezky den

panenka
17. led 2007

Ahoj, my jsme byli v Brně - Centrum prenatální diagnostiky, ul. Veveří, stálo to 800,-, ale byli jsme maximálně spokojení 🙂 Dostali jsme podrobný výklad, p. doktor zkontroloval všechno co se dalo, včetně správného proudění krve, dostali jsme cd s nahrávkou jak 3D tak 4D a k tomu asi 6 fotek černobílých a 1 větší barevnou 🙂

coxa
17. led 2007

V Jablonci nahrávají 3D na DVD za 330,- Kč - jaké to je nevím, jdu "až" za 14 dní. 🙂

boadella
17. led 2007

lasipka: byla to doktorka, malá byla ještě otočená, takže ani pomalu nevěděla, jak jí kde snímnout. Pak přiskočila sestřička a štelovala mě ze strany na stranu, jestli se pohne. A ve finále se paní doktorka rozplývala nad krásně zabranou ručičkou. Ten obyč černobílý ultrazvuk je mnohem hezčí a je tam vše líp vidět. V čekárně je plakát s fotkami 3D ultrazvuku a to nás navnadilo, ale skutečnost je úplně někde jinde. Fakt jsem byla zklamaná. Teď se ale už kochám naší holčičkou v reálu 😉

mykesak
5. bře 2007

Ahojte,mám dilema jestli jít nebo nejít,protože nechci znát pohlaví,ale je to krásná památka.Jsem ve 27.týdnu,záleží asi na poloze plodu?

morusa
5. bře 2007

Mykesak, já jsem řešila to samé, protože nechcem znát pohlaví předem, a po pár rozhovorech se známýma jsem se rozhodla na 3D nejít, jelikož říkali ,že taky nechtěli znát, ale že to tam bylo tak jasné, že to nešlo přehlídnout ,tak jsem to nechtěla riskovat, když už jsme to vydrželi tak dlouho.Trošku mě to samozřejmě mrzí, protože je to určitě super takhle vidět miminko, ale už to vydržím 😉

margotka
7. bře 2007

ahoj,já byla v Hloubětíně na 4D minulý týden,1.pokus trval asi 25min.,mimčo bylo neustále zabořený obličejem do placenty nebo se krylo ručičkama.Dostala jsem fotky za 100Kč a ať se objednám na jiný den.Za 2 dny jsme byli zpátky celá natěšená rodinka a opakovalo se to samé... 😠 Dali mi i 15min.na procházku,aby se mimi když tak otočilo a nic...Stahují to tam na cd a cena je 1250,-.Já to NIC měla grátis 😉

romana27
7. bře 2007

Ahojky.
mykesak já byla na ultrazvuku dneska, na normálním a kdybych se doktora nezeptala, tak se na pohlaví ani nepovídá. Plod už je tak velkej, že si myslím, že aj na tom 3d se na to budou muset zaměřit, že jako jen tak celý mimi aj s pohlavím není vidět. Já jdu na 3d příští týden do Zlína, tak už se moc těším.

margotka
7. bře 2007

mykesak:já teda na 4D pohlaví neviděla a kdybych se nezeptala,co vidí,tak by mi to neřekli.To mi připadá fér,ne každy chce vědět co to bude.

marinka
7. bře 2007

Holky a co Zlín? Nevíte někdo?

masacek
7. bře 2007

Ahoj margotka,jsem z Prahy.Můžeš mi napsat kde to v Hloubětíně je?Zda máš na ně telefon nebo stránky?díky

andik
7. bře 2007

Ahojky,já mám zkušenost jen z Prahy,3d ultrazvuk stál bez fotky 360kč,900 kč s jednou fotkou,1190 kč s fotkou +cd

romana27
7. bře 2007

marinko já tam jdu 12.3. pak ti řeknu, cenu jsem nezkoumala, ale počítám tak 1200 s dvěma fotkama a s DVD záznamem.
www.prediko.cz

masacek
7. bře 2007

Půjdu kamkoliv v Praze.Kde jsi byla ty?

zevina
7. bře 2007

když máte doporučení od lékaře, např. kvůli věku (po třicítce) tak vyšetření 3D hradí pojišťovna, a vy si platíte jen pokud máte zájem o fotky nebo DVD, a doktorka se samozřejmě zeptala, jestli chceme pohlaví vědět 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru