Cena 3D ultrazvuku v Českých Budějovicích. Tušíte?

jeudi
26. únor 2009

moc by me zajimalo kolik stoji 3D ultrazvuk v ceskych budejovicich mate nekdo tusaka??? 🙂

jana.cb
4. bře 2009

V Cb 3D UTZ neni jeudi 😉 nejblizsi je Jihlava ci Praha aby to za neco stalo 😉 a ceny se pohybuji od 1000 kc do 1500 kc jak kde 😉 My byli v Jihlave a byli jsme maximalne spokojení 😉

dadunka
4. bře 2009

Jeudi, v CB 3D utz je, myslím, že někde v Metropolu na Senovážným náměstí a za 1000,-. Kámoška na něm byla loni o prázdninách. 🙂

jana.cb
5. bře 2009

Urcite koukni na internet nebo se zeptej tvyho gyndare ten bude vedet co kde v jakym meste maji 😉 kazdopadne se to dost lisi pristupem DR. nekdo jen vyuzije 15 min natoci ti to da ti fotecky a nazdar ale nekdo ti za 1000 kc udela jak 3D tak 4D, kompletne zhodnoti plod - hodne podrovny geneticky UTZ neco jako dela CUtka 😉 a neresi jak dlouho tam jses a je moc milej a fotecek kolik chces a nekde ti to udela nejakej Dr za 15 min a nazdar ..trebas v Praze ted nevim zda Genet nebo Podoli tak tam to delaji sestricky a jde to tam jak na bezicim pase coz si myslim ze je vyhozenych 1500 kc. Navic se tam objednavas skoro mesic a pul dopredu kdezto do JIhlavy staci tyden 😉 Precti si ruzny diskuze na netu ja to udelala stejne nez jsem se rozhodla kam pojedeme tedy 😉 a byli jsme maximalne spokojeny s Jihlavou 😉 navic ten UTZ co ma pan Dr v Jihlave nemaj ani v Podoli 😉 maj ho jen JIhlava Brno a jeste nekde - je to hodne dobra masinka 😉 takze za Jihlavu ja dam ruku do ohne ze te nikdo neodbyde, udela ti to sam Dr co v Jihlave i deti rodi a ma v velkou praxi, nebude resit jak dlouho tam jses a jeste ti kompletne zhodnoti plod jak na 2D UTZ+ foteckach tak to samy 4D UTZ+ fotecky 😉 a odpovida na vse a rad poradi 😉 proste se ti Dr individualne venuje coz je moooc prijemny 😉
Ale rozhodni se sama kam nakonec pujdes na vyber mas z dost mest a Dr 😉 a drzim palecky at je mimco dobre natoceny protoze jediny rizoko kteryho se Dr boji je ze lidi vazi cestu takvou dalku a mimco neposlupracuje to je pak na prd ☹ a stava se to - bohuzel ...jo a ted me napada nevim kdo mi to tedka rikal a zda je to pravda ale jeste nekdo to teda nove dela ci zacina delat v Pisku 😉 takze bych se mozna zeptala tam taky 😉 ale to nemam overene zda to tak je jen mi to nekdo rikal .... 😉

krista
5. bře 2009

Ahoj v Písku maji 4D UTZ v nemocnci a u MUDr. viz odkazy:
http://www.nemopisek.cz/
http://www.firmy.cz/detail/394422-mudr-dana-pre...

Já jsem byla v Plzni v prvním těhotenství a podruhé pojedu taky tam, mám asi 15min. DVD, 7 fotek a v ceně bylo i kompletní vyšetření miminka 😉 stálo nás to 800,- teď jsem ale koukala že podražili na 1000,-
http://www.genetika-plzen.cz/?goto=news&nid=1&l...

krista
5. bře 2009

A ještě je 3D v Českobudějovické nemocici ale tuším že se tam pořád vymlouvají že ho dělají i nedělají, asi jak komu.

Ultrazvukové pracoviště ženského oddělení

Garant (lékař) MUDr. Jaroslav Polách
Sestra Ivana Benkovská
Areál Horní
Pavilon Z
Podlaží Přízemí
Telefon recepce +420 387 874 474
ORDINAČNÍ DOBA
Dopoledne Odpoledne Lékař
pondělí 10:00 - 12:00 13:00 - 14:00 dopolední UZ vyhražen pro hospitalizované pacientky
úterý 10.00 – 12.00 13:00 - 14:00 genetické ultrazvukové vyšetření – MUDr. Markéta Kloubová
středa 10:00 - 12:00 13:00 - 14:00 dopolední UZ vyhražen pro hospitalizované pacientky
čtvrtek 9:00 - 11:00 13:00 - 14:00
pátek 10.00 – 12.00 dopolední UZ vyhražen pro hospitalizované pacientky.

Náplň činnosti:

Konziliární ultrazvuková vyšetření abdominální i vaginální sondou. Oddělení je vybaveno moderními ultrazvukovými přístroji s možností dopplerovského a v indikovaných případech též 3D zobrazení. Ultrazvuková diagnostiku pokrývá celé spektrum gynekologické problematiky i vyšetření zaměřených na těhotné ženy, včetně vyšetření zaměřených na odhalení eventuelních vývojových vad u plodu. Vhodné je předchozí objednání. Nutné doporučení odesílajícího gynekologa či jiného lékaře.

lucky387
17. bře 2009

Ahojky holky,
v ČB - polklinika JIH, MUDr. Čutka ( tel: 387 730 407 ) - od 25. týdne a cena 1000,- Kč, dneska jsem tam volala. Pak Vím ještě o Blatné - za 400,- kč - MUDr. Razak.Mějte se hezky.

krista
17. bře 2009

Jé Lucky Čutka už to dělá? A nevíš nějakou konkrétní pracovní dobu od kolika do kolika je ochoten to udělat?
Můžeš pak napsat reference, jestli tam jdeš?

lucky387
18. bře 2009

Krista: já tam jedu na velký UTZ - genetika, ne na ten 3D ( je dražší než u nás ). Na ten půjdu tady v Blatné, mám to 20 km od bydliště a stojí to jen 400,- Kč. Včera jsem si tam volala, zda by neměli volno v ten den, kdy tam jedem, ale oni, že to dělají až v tom 25. týdnu, tak bych tam musela znovu, tak jsem se objednala v tý Blatný. Jinak referenci napíšu, jestli nezapomenu - na koníka se většinou jen mrknu, ale co jsem o něm četla, tak prý je to hodně dobrý doktor, tak doufám, že to bude o.k. 🙂

jana.cb
18. bře 2009

K Cutkovi jdu pristi utery 😉 chceme jeste jeden 4D UTZ ale jen oblicejicek nepotrebuju cely mimco .o))) vcera jsem tam volala a nedelaji trebas to vsechno do nam udelali v Jihlave ale po utery muzu poreferovat co tam se mnou na dalsim 4D delali 😉

jitulka1985
18. bře 2009

Ahoj, 3D UTZ dělá v Č.Bud. prý i Dr. Hořejší.

krista
18. bře 2009

Lucky tak v tom 20tt tam jdu taky, nakonec mi došlo že se vlastně můžu zeptat sama, tak ať se ti líbí v té Blatné, za 400,- je to skoro zadarmo 🙂

veronyk
19. bře 2009

4D ultrazvuk dělá MUDr. Jiří Pecha v Třeboni,U Francouzů 1200, tel: 777 829 082. Cena je 800-1000 Kč (podle počtu fotografií).

jeudi
autor
1. dub 2009

ahojky holky dekuji na 7dubna uz jsem obednana do ceskych budejovic k panu Cutkovi bude to stat tisic korun a daj mi obrazek a dvd.tak uz se moc tesim... 🙂

jeudi
autor
1. dub 2009

jana :tak jihlava je hodne z ruky ale moc dekuju zkusim ty budejky snad mimi bude spolupracovat jinak tady v pisku to ma ma doktorka tak pokazde kdyz mi dela uz tak si reknu o 3D a dam 250kc takze ja uz fotecky mam ale nejsou tak kvalitni proto si priplatim a pojedu do budejek..jinak kdyz chci udelat fotku tak si mimi jak naschval da rucicky pred oblicej a fotit se nechce a to s nim doktorka muze mavat jak che tak z toho mam strach.aby se zas neschovavalo,asi je po tatinkovi ten se taky nerad foti 🙂

krista
1. dub 2009

Jeudi, dej prosím vědět jak dopadneš u Čutky 🙂 hlavně jak dlouhý DVD ti udělá a kolik foteček 🙂
Já bych tam měla jít koncem dubna tak bych se kdyžtak rovnou objednala když to bude dobrý, začla jsem o tom uvažovat, že bychom si výlet do Plzně udělali jindy, jestli kvalita bude stejná 🙂

jeudi
autor
1. dub 2009

urcite dam vedet,ale delaji tam UZ az od 25tt tak se obednas kdystak na dyl 🙂

krista
15. dub 2009

Ahojky,
přihodí někdo konečně zkušenost ze 3D/4D od MUDr. Čutky? 🙂

inna12
15. dub 2009

ahoj, tak jsme byli minulý týden, docela dobrý, jen malej měl před obličejem pupečník a placentu před 😖 takže jsme docela dost dlouho čekali, ale nešlo to moc ostře kvůli tý placentě..nicméně video je hezký 😉 byli jsme tam docela dost dlouho, čutka zaučoval sestru...cena 1000 kč. Takže spokojenost 🙂

krista
20. dub 2009

Inno můžu se ještě zeptat jak dlouhý je to video zhruba? A dává nějaký fotky k tomu? 🙂

krista
11. kvě 2009

Ahoj, dneska jsem se objednala konečně na ten 3D/4D k Čutkovi, docela mě překvapilo že za ty peníze si mám donést i vlastní DVD, no to jedno cédéčko mě nezabije, spíš mě překvapilo že to nikdo nepíšete, asi to zavedli nově 😅

achalteke
11. kvě 2009

Ahoj holky, jo Kristo taky jsem koukala, že za ty prachy mám dovalit ještě vlastní dvd, ale co už - jedno dvd mě nezabije 😅. Úplně jsem se zapomněla zeptat jestli tam může i partner, ale to je asi jasný 😀

krista
11. kvě 2009

Aha tak díky za odpověď, myslela jsem si, že jsem sama 🙂 Ale říkala mi mínusový DVD tak snad nedonesu špatný 😀

achalteke
11. kvě 2009

Jo jo mínusový dvd, kterýžto doma nemáme (máme prý jen plusový), takže pro tuto příležitost zakoupíme 😉

achalteke
27. kvě 2009

Ahoj tak já jsem byla včera na 4D UTZ u Čutků a byla jsem strašně mile překvapena 😵 jednak nám udělali kompletní genetickej screening, včetně veškerých vyšetření jaké jen lze udělat + pak asi 15 minutovej záznam 4D na DVD....asi by byl i delší, ale udělalo se mi nějak špatně z toho horka a tak jsme to museli skončit dřív. Ale bylo to bezva a u dalšího mimča si ho dopřejeme zase 😵
Fotky mi Čutka podával jednu za druhou, takže jich máme 6 a docela vydařených myslím.
Vtipný bylo, že nakonec si tam dali vlastní DVD, tak jsme to svoje ušetřili 😅

kasyma
30. zář 2009

Ahoj 4D má už i dr. Míka na polikl. Jih Dneska jdu dělat tak trochu pokusnýho králíka na zkoušku 😀 tak jsem zvědavá,takže kdo k němu chodíte už nemusíte jinam a máte to přímo v ordinaci 😵 pak napíšu jak jsem dopadla....ale moc se na odpoledne těšííííííííííííííím 🙂

supina
1. říj 2009

Ahoj Kasymo, taky chodím k Míkovi 🙂 jak jsi dopadla a kolik to stálo? U prvního to nemáme - byla to tenkrát novinka a ani nevím, jestli to existovalo tady v ČB, ale u druhýho bychto chtěla 😵

kasyma
4. říj 2009

Ahoj Supi já jsem nedopadla nic moc,protože pan dr. mi oznámil,že se mi moc omlouvá,ale že to popletl a že tenhle UTZ se dělá až od 26 týdne a já byla 22. Měla jsem to mít zadáčo,protože jsem měla dělat pokusnýho králíka na zaučení 😀 ale jinak by to mělo stát okolo 800,- Kč. Takže abych to shrnula byli tam na mě 3 🙂 mladej Míka,starší a ten mechanik zkusili to,ale nešlo to nebylo tam nic pořádně vidět takže mám slíbeno, protože nejsem z ČB a dr. mě tam hnal prý zbytečně,že se mám přihlásit okolo toho 26 tt,že mi to dá zadarmo tak mám radost,ale i kdyby to tak nebylo ráda bych si to i zaplatila,protože si myslim,že to za to stojí 🙂 podám sem info až budu mít po. Tak zatim papa

kasyma
9. lis 2009

Ahoj holky, nevíte některá jestli už se Dr. Míka zdokonalil a zaškolil na tom 4D? Mám tam jít ve středu na kontrolu s tím,že by mi ho měl udělat,jsem v 28tt a bojím se,že miminko už je velké tak aby tam bylo hezky vidět. Dělal ho už některé z Vás? Mě totiž přijde,že není moc technickej tip 😀 a že se mu do toho moc nchce... Mě jde o to abych se ještě dyžtak stihla včas objednat jinam třeba k tomu Čutkovi.... Prosím napište 😉

krista
9. lis 2009

Kasy k Čutkovi je ideální jít kolem 27tt tak ti nevím 😅 a já osobně bych šla radši kolem 23tt, to jsem byla s Kristý a bylo to nádherný, s malým jsem byla asi ve 26tt nebo 27tt tak nějak a už to tak hezký nebylo 😔
Taky jsem slyšela,že se prej Čutkové přestěhovali, maji úplně novej dům 😉

kasyma
9. lis 2009

Jé ahoj Terez, no právě,že si říkám,že už mimčo bude dost veliký.Trošku mě naštval 😖 protože pořád říkal jo příště... a pořád nic tak jsem zvědavá na tu středu pak už se fakt naštvu a jdu jinam 😠 prostě když ta možnost je tak chci mít památku jenže panu doktorovi to jaksi nedochází 😖 no ve středu se uvidí..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru