Cervix skóre je 6 ve 29. tt. Jaký máte názor?

paulito
18. bře 2011

Holky jaký je váš názor, zkušenosti? Děkuji 🙂

latvia
19. bře 2011

http://www.tehulky.estranky.cz/clanky/vsechno-m...
dolu mas tabulku v ktorom tyzdni by malo byt ake CS, tvoje je trosku vyssie nez by malo byt. lekar ti urcite povie aky rezim by si mala mat 😉

romana29
20. bře 2011

čím vyšší CS, tím větší připravenost těla k porodu. Takže když jdeš rodit a máš CS 5, tak budeš určitě rodit pomaleji a déle, než když budeš mít CS 9 😉

dlabinecka
20. bře 2011

Já šla k porodu s CS 0 a není o co stát 😉 Pokud v tom neviděl problém doktor, tak pro Tebe je to jedině plus 😉

vojtisek2007
20. bře 2011

já při posledním těhu měla CS 8 od 34týdne 🙂 a přesnášela jsem dva týdny...žádný kotra, nic, takže v tom můj dr. žádný problém neviděl, pouze mi sdělil, že kdyby mi praskla voda nebo bych začala rodit, zřejmě bych to do porodnice nestihla....máme jí cca 12km

andara
20. bře 2011

Jde o to, u ceho mas ty bodove hodnoty?Konzistence, zkraceni, smer cipku?????To nepises.
Ja mela od 16tt CS1 -bod u konzistence, protoze jsem mela cipek polotuhy. Pak CS3 -bod u konzistence, smeru a zkraceni.
pozdeji uz mi to ani nezapisovala, protoze jsem mela bolestivou stydkou kost a vysestreni bylo neprijemne, tak do mne moc nesahala.
Cs je indivudualni, rozhodne to neznamena, ze jsi otevrena na 6prstu, jak si hodne holke mylne mysli🙂

petaov
20. bře 2011

Já mám CS 3 od té doby, co vím, že jsem těhotná, to je asi od 9. týdne. Záleží, jestli Ti to najednou skočilo z CS 0 na 6, nebo se Ti to zvyšuje pozvolna. Jak píše Andara, jde taky o to u čeho máš ty hodnoty. Pokud Ti dr. nic neříkal, tak se tím zbytečně nestresuj. Měla by ses víc šetřit, ale hlavně věř doktorům a moc to neřeš. Jak píše Vojtišek2007 ani CS 8 nemusí nic znamenat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru