• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chybně určené pohlaví miminka z ultrazvuku. Stalo se?

18. května 2017 
Mě tři až čtyři lékaři na UZ říkali chlapec. Jeden dokonce podle nálezu v poradně. Byla jsem v rizikovém těhotenství a většinu vyšetření absolvovala v porodnici v Podolí v Praze, kde jsem i rodila. No a když se to narodilo, volali: "Maminko, je to chlapec, jak se bude jmenovat?" Když si zapsali jméno, tak po několika vteřinách přiběhli : "je to děvče....byla to pupeční šňůra mezi nohama...Jak se bude jmenovat?! Tak se nám narodila Johanka..naše prvorozená :D Když mi potom lékaři říkali pohlaví dalších dětí...brala jsem to jako pravděpodobnou variantu...ale jako jistotu určitě ne...Příroda má smysl pro humor :D ...Dokud to nepřivinu do náruče...jen tuším :D
8. únor 2016 ve 21:13  •  6 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojte, mali ste niektora podobnu fotku dievcatka? :slight_smile: Ci to finalne naozaj bolo dievcatko :slight_smile:
12. dub 2016 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak já se předevčírem dozvěděla, že čekáme chlapečka a to jsem ve 38. týdnu, za 14 mám jít rodit...doma 70% věcí růžových, protože mi doktorka tvrdila v 5. a 6. měsíci, že je to děvče. Už jsem rodině ani přátelům nic neříkala, ještě se s tím sama srovnávám :D no a vymýšlíme jméno pro chlapce.... i když mám obrázek z ultrazvuku a na něm jasný varlátka a pindík, čekám co z toho nakonec vyjde.... :slight_smile:
25. led ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chi chi, já se tu fakt bavím. Pro jistotu jsme si pohlaví nenechali říct. Jediná 100% jistota je porod, takže kupujeme vše univerzální a čekáme na překvapení.
25. led ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dvakrat mi na UTZ rekli holku a dvakrat kluka. Posledni fotka z 27+2. Dr. rika, ze kluk, i tam toho pindu vidim, ale kdyz se zamerim poradne, tak je zvlastni, ze jde pindik jinym smerem nez nohy :grinning: Co myslite?
18. kvě v 18:24  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek