Chybně určené pohlaví miminka z ultrazvuku. Stalo se?

hulda
2. zář 2008

Ahojte, chci se zeptat, jestli se také někomu stalo, že vám tvrdili na UZ jiné pohlaví, než se nakonec narodilo. Mně ze tří UZ dva různi doktoři tvrdili, že budeme mít holčičku, a teď v 31.tt si Dr vzpomněl, že to je kluk! Ješte ve 26.tt mi doktorka říkala, že je to holka, takže mě to teď dost překvapilo a popravdě řečeno nevim, čemu mam vlastně věřit...

lesnivila
8. únor 2016

Mě tři až čtyři lékaři na UZ říkali chlapec. Jeden dokonce podle nálezu v poradně. Byla jsem v rizikovém těhotenství a většinu vyšetření absolvovala v porodnici v Podolí v Praze, kde jsem i rodila. No a když se to narodilo, volali: "Maminko, je to chlapec, jak se bude jmenovat?" Když si zapsali jméno, tak po několika vteřinách přiběhli : "je to děvče....byla to pupeční šňůra mezi nohama...Jak se bude jmenovat?! Tak se nám narodila Johanka..naše prvorozená :D Když mi potom lékaři říkali pohlaví dalších dětí...brala jsem to jako pravděpodobnou variantu...ale jako jistotu určitě ne...Příroda má smysl pro humor :D ...Dokud to nepřivinu do náruče...jen tuším :D

kllamarka
12. dub 2016

Ahojte, mali ste niektora podobnu fotku dievcatka? 🙂 Ci to finalne naozaj bolo dievcatko 🙂

swizz
25. led 2017

tak já se předevčírem dozvěděla, že čekáme chlapečka a to jsem ve 38. týdnu, za 14 mám jít rodit...doma 70% věcí růžových, protože mi doktorka tvrdila v 5. a 6. měsíci, že je to děvče. Už jsem rodině ani přátelům nic neříkala, ještě se s tím sama srovnávám :D no a vymýšlíme jméno pro chlapce.... i když mám obrázek z ultrazvuku a na něm jasný varlátka a pindík, čekám co z toho nakonec vyjde.... 🙂

puutalo
25. led 2017

Chi chi, já se tu fakt bavím. Pro jistotu jsme si pohlaví nenechali říct. Jediná 100% jistota je porod, takže kupujeme vše univerzální a čekáme na překvapení.

katerinap12
18. kvě 2017

Ahoj holky, dvakrat mi na UTZ rekli holku a dvakrat kluka. Posledni fotka z 27+2. Dr. rika, ze kluk, i tam toho pindu vidim, ale kdyz se zamerim poradne, tak je zvlastni, ze jde pindik jinym smerem nez nohy 😀 Co myslite?

ladype
25. čer 2017

Ahojte holky, myslíte, že byste mi mohly poradit co to je za pohlaví? Máte někdo podobnou fotečku? Děkuji

looolaaa
28. črc 2017

@katerinap12 jak to dopadlo? 🙂 ta fotka je celkem srandovní 😀 fakt to působí že má nožky na jinou stranu než pindík

katerinap12
29. črc 2017

@looolaaa máme 2 týdny do porodu a zatím mi 3 doktoři toho klučinu potvrdili 😊 tak by bylo divný, kdyby se všichni pletli 😁 jinak mi do 20tt tvrdili holku..

baratynka
29. črc 2017

No švagrová do 7 měsíce čekala údajně chlapečka a pak ji doktorka sdělila že to je holčička že si pindíka sletla z pupeční šňůrou 😂😂😂😂😂 a já chtěla poprvé holčičku na 21tt mi sdělili že je to holka a mám jí 😄😄😄 a teď čekám druhé a má to být chlapeček tak sem zvědavá jestli si to nespletli z pupeční šňůrou 😂😂😂😂

lenulice
22. zář 2017

Holky, prosím Vás, poznáte či holka/kluk z fotky?

lujda661
21. únor 2018

Holky doufali by jste tady jeste v holcicku?utz v 16tt
Me se to zda na ten 16tt az moc dobre videt,prece nema takivyho pindoura

vanea
21. únor 2018

Jistota je až po porodu ;) už jsem zažila a slyšela tolik příběhů, kdy ze 100% holčiček byli kluci a ze 10% kluků holčičky, že bych na to spoléhala tak na 70% třeba a stále bych měla i plán B pro druhé pohlaví:D tj bych nikdy nekupovala šíleně růžové věci a nebo všechno s autama, radši bych byla ze začátku neutrální a ty typicky holčičí/klučičí doplňky bych koupila až po porodu🙂

viki999
21. únor 2018

@vanea když ono s oblečením a tak se to dá, ale když dle toho chceme malovat a zařizovat pokoj, tak to budu dělat těžko až po porodu :D

vanea
21. únor 2018

@viki999 tak tam pro mně platí to samé - neutrálně, žlutá, šedá, tyrkysová =D taky jsme malovali, úplně se mi to teď vybavilo =) a ten tyrkys je supr pro kluka a holce se dá krásně doplnit růžovýma doplňkama 🙂 tak jsme volili to:D

viki999
21. únor 2018

@vanea My máme teď ten pokoj zelený (hráškový) a chci to kombinovat s modrou v případě kluka nebo růžovou když to bude holka.. mám celkem jasnou představu, takže prostě potřebuju vědět co to bude, jestli to spletou, tak budem přemalovávat :D :D

vanea
21. únor 2018

@viki999 tak si nech v genetu udělat potvrzení z krve za 2tis cca a máš to na jisto =D

kackama
21. únor 2018

Takhle pěkně nám to nakreslil pan doktor ve 25 týdnu, že je vše krásně vidět, tak doufáme, taky už máme vymalováno a nakoupeno 🙂

ladyhacek
21. únor 2018

@lujda661 moc se nevyznám kde jsou nohy 🙂. Ale u pindíka musí být vždy kuličky a to se mi zdá že nevidím . Syn se schovával až ve 30 týdnu nám DR rekl co to bude. A tam to tedy bylo dost jasně, že se splect nemohl 🙂. Tak uvidíte

lujda661
22. únor 2018

@ladyhacek no ma nohy dopraku a je focen zesposu.to spicaty je pry pindik a kulicky se mi prave zda ze vidim.

looolaaa
22. únor 2018

@lujda661 no ten má už kulky i pindíka vidět pekně 🙂 - mám 3 toto poznám bezpečně 😅

iv_ka12
22. únor 2018

Ahoj holky,poznateze neco?:D v prvotrimestralnim screeningu mi rikai asi kluk a pri druhotrimestralnim asi holka...

hanka_12345
22. únor 2018

@swizz ahoj ctu tvuj prispevek a neda.mi to-jak to nakonec dopadlo? 😃

lujda661
22. únor 2018

@looolaaa
Takze uz jsem bez nadeje,muj je to uz taky treti chlapak....a ja tak chtela holcicku uz od prvniho kloucka...ni nic,bud risknout ctvrty nebo se smirit,ze me doma utrapej 4chlapi i s muzskym

looolaaa
22. únor 2018

@lujda661 tak za mě je to jako dobrý 🙂 já sem se v tom mužským harému jako našla :D je mi to příjemný. každej kluk jinej, všichni ovšem dokonalý a já se nikdy necítila být víc ženou :D

hermanecka
22. únor 2018

@looolaaa to už je chlap..pindík zretelnej

hermanecka
22. únor 2018

@lujda661 podle utz to na kluka opravdu vypadá..

swizz
3. bře 2018

@hanka_12345 narodil se chlapec 😉 už je mu rok😀

pampeliska1
3. bře 2018

@lujda661 jasný kluk, máme stejnou fotku z utz v 16tt a je to kluk 😀

kohinka
17. bře 2018

Ahojky holky, i já bych se chtěla zeptet. Z boku je to vyfocena nožička a za tou nozickou světlejší je to pupeční šňůra, nebo pindik?

norna
17. bře 2018

Nám doktor vyfotil pindíka krásně a pěkně zvětšeně ❤️tak snad nám neupadne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru