• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chybně určené pohlaví miminka z ultrazvuku. Stalo se?

18. května 2017 
@mamusa1611 Ahoj,tak jak ti dneska je? Já mám už ten výtok žlutý,tak snad se to už spravuje... :slight_smile:
24. bře 2011 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
ja tu nakukuju co to je za tema a vidim , ze zrovna tu resite placentu, a ze si toho doktori nevsimli ... tak ja mela tu nejhorsi moznou variantu a nikdo si toho nevsiml az nahodou v nemocnici kdyz me tam poslali kvuli spatnemu krevnimu obrazu ve 32tt, tak pri prijmu to na utz videli, jinak nikde nikdo , a to jsem tez byla ve 20tt na genetice (a vzdy tam musi kontrolovat i placentu) . A neni mozny , ze by predtim byla jinde. Takze ja jsem takhle do 32tt nosila malyho, normalne jsme meli sex , vyletovali jsme , vsechno normalka , nemela jsem problemy :grinning: a pak najednou toto , už jsem musela zustat lezet v nemocnici az do porodu, nastesti delaji u tohoto sekci hned po ukoncenem 37tt, tak to byl "jen" mesic.
Ale Rezicko, pokud mas jen zasahujici do porodnich cest a jeste navic jsi teprve ve 23tt , tak to verim ze se jeste vytahne a bude vsechno v poradku :slight_smile:

tak se omlouvam za vpad do diskuse
24. bře 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka84 Ahoj,to je v pohodě,my už se tady taky zrovna nedržíme tématu,ale toto téma tu taky je-placenta praevia marginalis,tak si diskuzi přečti...Jinak měla si vlastně i štěstí,že si neměla problémy a když jsi o tom nevěděla,neměla jsi nervy a strach jako já...no na druhou stranu,je chyba doktorů,že si toho nevšimli,mě to vlastně zjistili relativně brzy.Taky mě straší císařem,ale já doufám,že se to zpraví a odrodím normálně,hlavní je ať je prcek v pořádku a nic se nestane.
24. bře 2011 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 mamuso snad už nerodíte???
24. bře 2011 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka ahoj,bohužel (nebo bohudík?)ještě ne :slight_smile: no já ráno opět úklid, do obchodu, pak s klukama procházka, na hřišti.. No a prostě nic.. :unamused: ještě počkám do zítřka, dneska má přítel poslední noční, pak až do neděle volno,tak to risknu a budem vyvolávat... :grinning:
24. bře 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 no vidíš to určitě zabere :slight_smile: .Ale tak nemusí to být dřív,prostě se malé to datum líbí a narodí se v termínu... :wink:
24. bře 2011 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka nj, ale to už je fakt na palici.. :grinning: vůbec obdivuju ty maminy,co maj fakt už po termínu, a stále nic.. :sweat_smile:
24. bře 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 Znám to moc dobře,malou jsem 7 dní přenášela :frowning2: bylo to hrozné,nespávala jsem pořád čekala...chtěli mi už vyvolat porod a pak si dala říct :wink: .
24. bře 2011 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka tak mi včera dr říkal,že přenášet určitě nebudu... Ale i tak no,v tomto týdnu už byli oba kluci na světě..
No nic,jdu chrupkat, už tak tak držim oči otevřené... :slight_smile:
24. bře 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka , tak placenta praevia marginalis je prave jen ta placenta zasahujici do porodnich cest , ja ji mela uplne pres porodni cesty. A uz je to celkem davno za mnou , ted mam placentu vzorovou :grinning: , jen jsem ti to chtela napsat tak pro zajimavost , ze to zjistili dokonce az tak pozde.
tak prijemny zbytek tehotenstvi :slight_smile:
25. bře 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka84 Asi je ten průběh u každého jiný,někdo nepocítí problémy vůbec,jiného to zlobí... Hlavně že se malý narodil v pořádku a donošený i když o 3 týdny dřív,to není zas tak moc.Čekáš třetího chlapečka,to budete mít doma veselo :wink: ,no jen ať je zdravý a dělá vám radost...Holky stejně je to odvaha 3 děti :sunglasses: .Já chtěla taky vždycky 3,ale manžel se necítí.. :unamused: .Jinak je mi líp,špinění "zatím" přestalo,snad to vydrží...
25. bře 2011 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka , no jo, mi tri deti chteli , ale puvodni plan byl pockat az ty dve odrostou a pak si poridit holcicku na rozmazlovani :grinning:
jo prubeh je urcite u kazdeho jiny, to je jasny. No a sekci delaj automaticky v tomhle pripadne hned po ukoncenem 37tt , kdyz uz je nektera pacienta v nemocnici hodne na prasky tak i o tyden driv :grinning: , kamaradka tam prave s tim stejnym lezela (navic mela teda jeste pridavnou placentu) od 20tt , takze tu rizli uz ve 36+
26. bře 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka ahoj, tak jsme ještě stále 2v1:unamused: :slight_smile: to není možný, asi bude po mamince, taky mi to trvá,než se ,,vyšlechtím,, :grinning:
Tak je dobře, že už je to lepší.. Aspoň máš z velké starosti o něco menší... :wink:

@zuzka84 my měli taky takový ,,původní plán,, :grinning: Ale teď si stejně říkám,že je to tak lepší, špunti odrostou všichni najednou, a pak už bude jen práce,práce, práce... :slight_smile:
26. bře 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 , nu ale aspon vam klapla ta holcicka :grinning:
26. bře 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzka84 dlooouho jsem tomu nevěřila...:sweat_smile: a taky nic není jisté, dokud se nenarodí...:grinning:
26. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 Dnes jsem si zrovna říkala,že už určitě rodíte,tak nee? Jo jo,nechce se jí do zimy,počká si pěkně na teploučko.. :slight_smile:
26. bře 2011 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka :grinning: no ještě né... A já jí kupovala takovou krásnou bíloučkou oteplenou kombinézku... :unamused: :grinning:
26. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 no tak tu už asi neponosí :slight_smile:.Mě ti teď za posledních 14 dnů hrozně vyrostlo břicho a taky přibírám víc,už neobleču žádné tričko,budu muse koupit větší :unamused: a to mám před sebou ještě skoro 4 měsíce...no asi se má malý dobře a roste,to je dobře..
26. bře 2011 ve 23:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka tak s tím já celé těhu neměla problém... :slight_smile: skoro nic na mě nešlo vidět, až teď od toho 35tt, a teďka už je to uplně síla.. Radši ani ven nechodím,a kupovat nové oblečko,to už na těch pár dní nemá smysl...:slight_smile:
27. bře 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 Na mě právě taky ne až teď co mám ten klidový režim :wink: ,asi víc jím a nehýbu se tak moc..Ráno jsem vlezla na váhu a hrůza,2kg za tento měsíc,takže už nežeru! :unamused: .
27. bře 2011 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka :grinning: ale no, jen hezky papkej at malinký pěkně roste... :wink:
27. bře 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 To víš že hlady trpět nebudu,vždyť to zase shodím.. A jak je,pořád tě zlobí poslíci?A jak spíš,já totiž už teď blbě a to mám malé břicho :unamused: .
28. bře 2011 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka tak dnešní noc byla hrozná.. :unamused: šla jsem si lehnout až o půl jedné, a byla jedna, jak mi začla být zima,blbě od žaludku a chtělo se mi na velkou..a nic..:confounded: do toho začlo tvrdnout břicho,ale bez bolesti,jen tuhnutí,do půl třetí jsem nespala, a pak jsem asi z únavy usla... Tak nevím, jestli je to nějaká příprava..či co.. V jiném fóru psala jedna,že jo, že se tělo čistí...:confused: ale tohle neznám..
No,třetí porod má být prý rychlovka, teď fakt vidím,že průběh je jakýkoli, tak mám ještě větší strach,aby se mi to nerozjelo hned,a do porodky to nestihnu..:unamused:
Jsem už tak mimo, že jsem dokonce dneska zapoměla osolit brambory..:sweat_smile: Malý mi říká: ,,mamí,ty brambory jsou nějaké divné...,, :grinning: a pak mi to došlo...:sunglasses: Ještě tu v tu dobu byl instalatér,ptž nám praskla jakási hadice pod dřezem, tak kapala voda... Dneska veselo teda... :unamused:
28. bře 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 :grinning: tak prima den dneska...Taky si budu muset něco přečíst,ať pak poznám,že rodím :slight_smile: ,člověk to zapomene...Musíte být pořád ve střehu,co a kam dáte dětičky,k babičce? Já zatím nevím,co s malou,jako taťka by i uvařil,ale malá je děsně vybíravá,nechce nic jest a on s ní asi trpělivost mít nebude :unamused: .Tak už se ti blíží termín,držím palečky,ať to v poho zvládnete a neboj,stihneš to,zas tak rychlé to snad nebude :wink: .
28. bře 2011 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka no tj teda.. :grinning: ale tak odpoledne jsme byli zas na chvilku venku...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ve střehu jsem teda hlavně já...:slight_smile: jn,kluci půjdou k dědovi na baráček...přítel ten by to s něma zvládl,o tom nepochybuji, ale práce mu to nedovolí...:unamused:

Ještě 7.dní do termínu... Jsem zvědavá,jestli si to malá nerozmyslí,a nebude ještě ,,březňátko,, :slight_smile:
28. bře 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 Narodí se 1.dubna uvidíš :slight_smile: .Má být krásně,tak už ani ty teplejší věci neužije.. já pojedu za chvíli omrknout nějaké věcičky,ať má maličký i něco pěkného,tak snad nebude placenta dělat problémy :unamused: ,doma už mě to nebaví..
29. bře 2011 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka to je pěkné datum.. :slight_smile:
Tak ale co jí mám obléct jak pojedem z porodky? Jeden říká, že ještě v koncem dubna vozil narozené mimčo ve fusáku... Což se mi zdá moc..:unamused: v albu mám vyfocené věcičky,co mám sbaleno+ ještě ta teplejší kombinézka... Ale to by bylo asi moc...?? Já fakt nevím,ať se mi neuvaří v těch oblečkách... :sweat_smile: oba kluci jsou podzimoví...
Tak si pěkně užij nakupování.. :wink:
Mě to taky doma nebaví, ale mám strach chodit někam daleko...nejraději bych už vozila kočárek... :slight_smile: A taky nemám moc těch věcí na výběr,do ničeho se nevlezu... :unamused:
29. bře 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 Těžko říct,určitě tu kombinézku vem sebou a uvidíš podle počasí,když bude hodně teplo,přikryješ ji jen dekou.Budeš ji dávat do peřinky nebo autosedačky? Já asi jen do sedačky a přikryju ho dekou...koupila jem jen rifličky a jedny dupačky,chtěla jsem něco na cestu z porodky,ale měli všechno teplejší,chci bavlněné,v červenci bude horko asi se mrknu na internet nebo nevím :unamused: .Taky nechápu co budu pak nosit,už teď si připadám jak balon :wink: .
29. bře 2011 v 17:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka no do autosedačky, asi to budu muset ještě přetřídit... :slight_smile: jn,teď se tak špatně shánějí věci na mimčo... Já nevím,jako na take prďolky a tak drahé všechno, přitom to maj jen na chvíly a hned z toho vyrostou.. Ale i na netu maj pěkné hadříky,a jak dobře narazíš,tak levné..:wink:
29. bře 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611přesně tak,malé jsem koupila v Tescu riflové kraťase za 87kč a na mimčo rifle za 150kč,obojí po slevě :unamused:.Neznáš nějaké stránky,kde je to levné?Terezka když byla mimčo,měla napletených svetýrků a byla kočka :slight_smile:,jenže to už není moderní...Když bude malá v sedačce,dala bych jí ty teplejší věci,jak máš na fotečce a přikryla dekou,no uvidíš jak bude..
29. bře 2011 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek