• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chybně určené pohlaví miminka z ultrazvuku. Stalo se?

22. září 2017 
@rezicka jj, celou dobu... :wink: přišel dneska ze školky, a říká : ,,maminko, to je špatná školka..,, že tam nemají pití.... bobek můj, byl celý den bez pití, místo aby se zeptal, tak mlčel.. :confused: dupa moje... :sweat_smile:
No, je to prý zrušené uplně...kdoví kvůli čemu to tak je.. :unamused:
chjoo, dneska jsem dobitá jak pes... :pensive: myslim, že jen co lehnu, tak spim..Sofinka by mohla spinkat aspon tak zase do té druhé... :grinning: aby se maminka pěkně vyspinkala... :grinning:
26. dub 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 Ale chudáček malý... To Terka mají ve školce pitný režim,nalívají je až moc,ze začátku se i počurávala :slight_smile: .Já jsem dobitá dnes též,dvě hoďky jsme seděly s malou na ORL v přeplěné čekárně ,ma děsnou rýmu pak jsme šly asi 1km na autobus no a pak doma,uvařit trochu uklidit,takový já mám klidový režim.. :wink: .Sofinka tě určitě nechá,je toho moc jseš na všechno sama,když má přítel pořád noční,co...
26. dub 2011 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.. :slight_smile: noo, Přišli jsme ve ČT ze školky, a Kája byl nějaký divný.. a večer teplota...takže má rýmečku, kašel... a od včerejška i Daneček.. :unamused: doufám že to nechytne i Sofí...Kdyby náhodou jo, co jí můžu dát za léky?? Můžu jí třeba vymazat nosánek nosníma kapkama?? Ale bohužel nemám pro novorozence, a tady lékárny v neděli zavřené... :angry:
No, to máš teda klidový režim... :grinning: se kapku šetři.. :wink:
jn, ale tak pomáhá, ráno jak příjde, tak bud hlídá malou a malého, :grinning: a já jdu do školky a nebo jde on... :wink: pak spí, a odpoledne si sněma hraje... takže v poho... :dizzy_face:
1. kvě 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka Ahojky.. :slight_smile: noo, Přišli jsme ve ČT ze školky, a Kája byl nějaký divný.. a večer teplota...takže má rýmečku, kašel... a od včerejška i Daneček.. :unamused: doufám že to nechytne i Sofí...Kdyby náhodou jo, co jí můžu dát za léky?? Můžu jí třeba vymazat nosánek nosníma kapkama?? Ale bohužel nemám pro novorozence, a tady lékárny v neděli zavřené... :angry:
No, to máš teda klidový režim... :grinning: se kapku šetři.. :wink:
jn, ale tak pomáhá, ráno jak příjde, tak bud hlídá malou a malého, :grinning: a já jdu do školky a nebo jde on... :wink: pak spí, a odpoledne si sněma hraje... takže v poho... :dizzy_face:
1. kvě 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka krucinál, mám to tu dvakrát... :angry: :angry: a nejde to smazat... :confused: tak si počti.. :grinning: :grinning:
1. kvě 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 Máš novou fotku,ani jsem tě nepoznala :slight_smile: .Terezka měla rýmu ve 14 dnech,dávala jsem jí Nasivin,ten je pro děti hned od narození,tak snad to dneska nechytne a zítra si ho preventivně kup..Jinak já vím že se nešetřím,ale když už jsem unavená,vždycky si hned lehnu a je líp.Zítra jdu na kontrolu,ale asi se ještě nevysunula,no uvidíme,břicho mi dost narostlo,tak by mohla.Jinak 1.máj je svátek práce,tak dnes teda nic nedělám,ni nevařím,jdeme na oběd... :sunglasses: .
1. kvě 2011 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka jn, tak vypadám teď, včera jsem si barvila hlavu... :grinning:
doufám, že to bobánek nechytne, to se asi zblázním, Kája měl taky rýmu v měsíci, a pořád se dusil.. :unamused:
tak pak napiš, co jses dověděla :wink:
No to se máš, téda... :slight_smile: svátek nesvátek, já peru, mám tam koš prádla, ale popravdě, se mě vůbec nechce... :sunglasses: :unamused:
1. kvě 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 Jseš kočka,kurňa to já po porodu měla dost,kruhy pod očima-ty mi zůstaly dodnes :unamused: .Tak my jsme malou i odsávali,bylo to hrozné,ale jinak to nešlo.Snad to nechytne prdelka..A kojíš ještě trochu? Vykašli se na prádlo,já teď utřela narychlo prach a už fakt nic nedělám..
1. kvě 2011 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 Jo a malá je nádherná,fakt,řekla bych že je do taťky podobná :slight_smile: to holky bývají...
1. kvě 2011 v 18:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka no já mám ještě na břichu takovou tu tmavou čáru, co vede od spod až pod žebra, jako vypadá to hrozně, a jen břicho mám taky celkově tmavší než zbytek těla... :angry: :grinning: no doufám, že to do léta zmizne po klukách to bylo hned fuč..
ještě kojím, ale jen večer a v noci.. no kdybych se na to prádlo vykašlala, tak by Sofinka neměla co na sebe, ptž to byly všechno pidi věcičky, které má akorát, ve zbytku ještě jaksi plave.. :grinning:
jj, je to celý Danek, jak byl mimčo, a ten je taky celý taťka :slight_smile: po mě má jen pusinku a dlouhé nohy.. :grinning:
1. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 bříško se spraví,kolik ti zůstalo kilo,myslím,že nic,co? Vypadáš dobře,závidím... :wink: .Já už mám 8kg nahoře,přibírám snad ze vzduchu,vůbec se teď nepřejídám,asi budu na těch 15kg jako u malé :frowning2: .No ale co,to jsem brzy zhubla a hlavně ať jsme zdraví a rodíme normálně.. Dnes jedu k dr.,tak pak písnu.. Terezka je taky celý taťka,po mě má též nohy a vlasy :wink: .Sofinka se ještě změní..
2. kvě 2011 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 Tak placenta se malinko šoupla,je 1,5cm nad čípkem,což je málo,ale je prý stále čas,musím doufat :frowning2: .
2. kvě 2011 ve 13:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka no to doufám.. :wink: ále... zůstalo mi nějaké to kilečko.. :grinning: ale to mi vůbec nevadí, ptž ted vypadám aspon normálně...Po klukách jsem byla až nechutně hubená... :unamused: než jsem otěhotněla tak jsem měla 62 - myslim..nabrala jsem na 74kg a ted mám 67kg, takže v poho :wink: a už to vůbec neřeším.. :wink: snad už to dolů nepůjde.. :sunglasses:
jo no, Terezka má ty vlásky úplně úžasné... :slight_smile: :slight_smile: taková pravá vlasatá holčička.. :dizzy_face:
vidíš, aspoň něco, to půjde nahoru.. :wink:
2. kvě 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 Musí jít nahoru,potvora jedna...! Já měla 59kg a připadala jsem si akorát,asi jsi hodně vysoká,já měřím 173cm.Máš pravdu,nebudem řešit váhu,jsme jaké jsme :slight_smile: .Terča by ty vlasy nechtěla,špatně se češou a trpí u toho,ale co nadělá,máme to v rodině ty lokny :wink: .
3. kvě 2011 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen o 2.cm víc.... :wink: má to jak mají některé ty panenky... :slight_smile:
Co počasí u vás? Hrůza, co?? To je jaro jak hrom... ještě že jsem šla vyřizovat včera, nevim, nevim, jak bych se dneska trmácela s kočárkem a v dešti.. :unamused: v Čechách prý sněží... maras..
3. kvě 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka Já jen o 2.cm víc.... :wink: má to jak mají některé ty panenky... :slight_smile:
Co počasí u vás? Hrůza, co?? To je jaro jak hrom... ještě že jsem šla vyřizovat včera, nevim, nevim, jak bych se dneska trmácela s kočárkem a v dešti.. :unamused: v Čechách prý sněží... maras..
3. kvě 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka heh.. už vím, co jsem udělala, že to tu mám zase 2krát... Pokaždé jedna a ta samá chyba... :grinning: :grinning: :grinning: řikam, jsem antitalent na toto... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 To jsme dvě,já už si dávám pozor :slight_smile: .No u nás je zima jak blázen,neprší,ale snad budem muset zatopit.. Co si vyřizovala,já se na to netěším.Musím jít pak i na zdravotní pojišťovnu nahlásit jako malého,nevíš?Si to už nepamatujuu..Dneska bych pořád spala a prcek je taky klidnější,skoro se neozývá... :unamused:
3. kvě 2011 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka tak k večeru začlo sněžit i tady... jakooo.. tak opět bundy, teplé boty.. :angry: co to jako je, toto... :sunglasses:

No právě jsem byla ještě na té pojišťovně, vyzvednout průkazku... Hlásit ho nemusíš, oni už to tam mají asi z porodky, jen ti DR dá registrační list, tam zajdeš, s sebou RL malého a svůj OP a vydá ti to... Tak už snad všechno máme, ještě za 2. týdny znova na kyčle, a pak už jen ty příjemné věci... výběr náušniček.... už mám vybrané dvoje, ale nemůžu se rozhodnout... :unamused: :slight_smile:
tak to je dneska i u nás... kluci jak celé dny řádí, tak dneska byli v klidu.. Káju jsem ještě nechala doma, at se z toho pořádně dostane... No a já taky usínala odpoledne u telky... :grinning: ted už taky tak tak že držím oči otevřené... asi půjdu spát... :wink:
3. kvě 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 To je mazec ten sníh,u nás nic,jen je zima,malá jdou dnes pěšky do kina,tak jsem vytáhla taky teplejší bundu... no a koncem května má být léto :slight_smile: .To je super pocit,vybírat naušničky,já si to taky užívala a užívám dodnes.. mají pěkný výběr na ty holčičky.. a necháš jí je nastřelit? Je to určitě bezbolestné,Terča ani nepípla...Kyčle má Sofinka teda v pořádku? Jé jak já se těším,až budu kupovat autíčka a pušky :grinning: .Panenek máme plný barák...Máš řidičák? Já právě ne a je to naprd,furt se spoléhat na mojeho,jenže se bojím a jsu totální antitalent na řízení :frowning2: .
4. kvě 2011 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: @rezicka po sněhu ani vidu ani slechu... :grinning: sice svítilo Slunko, ale kosa jak blázen... :unamused: Fáájně... už škrábe v krku i mě, i přítele.. kluci kašlou o 106..jen malá je jako rybička... :slight_smile: Kéž by to ani nechtěla chytit..
no já uvažovala... a když je nechám nastřelit, tak jí tam pak do těch oušek můžu dát jakékoli náušnice?? To nastřelí DR a dá tam nějaké dočasné, ne?? A pak je to jedno jaké? Už mám vybrané, ale přes net bych je musela kupovat... ještě mrknu tady u nás po zlaznictvích... :wink:
Po první prohlídce ano, a tak snad už by je měla mít dobré pořád, né? Kluci byli taky bez řemínek... :slight_smile:
Noo.. já už taky sháním pnenky, talířky oblečky... ať toho pak není moc najednou... :slight_smile:
Já a řidičák?? :grinning: heh, no to by dopadlo.. :slight_smile:) jako já řídila jednou, taková zkouška... no jako šlo to, ale to vedle mě seděl přítel..nedovedu si představit, že by vedle mě seděl někdo cizí, pozoroval co a jak dělám, a já jezdila třeba po Ostravě.. :grinning: :unamused: no říkám - zbytečně vyhozené prachy... :wink:

přidám tady fotky těch náušniček.. pak pisni, které jsou hezčí.. mi se líbí ty s tím růžovým kamínkem, ale právě se mi zdá že je tam nějak divně nasazený... aby časem nevypadl... :unamused:
4. kvě 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 Já taky soplím a kašlu,tak polehávám.. :unamused: .Pokud si dobře pamatuju,tak malé nastřelila dr. naušnice jen takové perličky,taky měla na výběr a ty se po nějaké době mohly vyměnit za zlaté,myslím po měsíci,to už fakt nevím.Ale pichat ouška jsem jí odmítla,je to bolestivé a to by mi rvalo srdce... :wink: .Malá měla takové modré tečky,celkem pěkné.Jinak krásné jsou oboje,taky ty s růžovým kamínkem se mi víc líbí,vypadnout by to nemělo.Podívej se radši v obchodě,bych měla asi strach takovou věc kupovat přes internet i kvůli reklamaci třeba...S tím řízením jsme na tom stejně,můj mě nutí,ale řídit mě neučí,je nervák a neměl by trpělivost,tak mě hold musí všude vozit :slight_smile: .
5. kvě 2011 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka tak dneska jsem se bavila s kámoškou, a říkala, že oběma holkám nechávala ouška propíchnout... :confused: že to nebolí, že to mimčo neřve proto, že to je velká bolest, ale proto, že se brání, že se mu to nelíbí.. jako joo, bolí to, ale není to prý nevím jaké mučení... :unamused: ale nastřelená ranka se prý hojí dýl... no tak nevím...
Myslíš, že přes net raději né?? No je fakt, že jsem nikdy nic tak drahého takhle nekupovala... a vidíš to mě nenapadlo, kvůli reklamaci... :wink: no málo je toho ve zprávách... ?? :grinning: :grinning:
Já se bez řidičáku obejdu...s jistotou se svezu busem, nebo přinejhorším mi dělá taxi kámoška.. :grinning: :grinning:
5. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611Tak je to věc názoru,ale právě to nastřelení je okamžik,to dítě si ani neuvědomí,že se něco děje a vůbec to nebolí.Měsíc to s těma nastřelenýma vydrží,ale rozhodni se sama,stejně máš čas,u to dr. dělá až ve 3 měsících. Zlato bych přes net fakt nekupovala,radši bych si to prohlídla a určitě i v obchodech je velký výběr... Taky celý život jezdím busem,zvykla jsem si,ale říkám si dvě děti to už bude náročnější... :unamused:.A jak ti malá spinká,je to už lepší?
5. kvě 2011 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka mi to neukazuje upozornění... :angry: :unamused: proto píšu až teď... :unamused: no, poradím se ještě s Dr. :wink:
Dvě děti to ještě nic není.. Zvykneš si, :wink: Terezka je určitě hodňoučká, že ti nikam utíkat nebude, a určitě taky poslouchá... :slight_smile: No zato já měla co dělat i když jsem měla jen ty dva.. :grinning: A teď? Zvlášť ten starší, ví, že nemůžu od kočárku odejíd, tak si dovoluje... :unamused:
jj, už spinká líp, vydrží už tak ty 4.hoďky, v noci se vzbudí jen 2krát.... No ale jak jsem byla ráda, že tu rýmu od nás nechytla, tak jsem to asi zařekla... Nosek sice ucpaný nemá, ale kýchá o 106, pokašlavá - od včerejška - a v noci co jsem jí dala jídlo, tak to vyblila... :frowning2: spapala vše, ale jak jsem jí chtěla dát odbrknout, tak bylo slyšet jak chraptí, a nakonec to vyblila... :frowning2: nevím, jestli to tak ty miminka dělají, že když neumí smrkat, tak to vyblijou...? Uvidím, počkám ještě do zítra, adneska stejně nic nezmůžu... a kdyžtak zajdu s ní k Dr...
8. kvě 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 Terezka vůbec není hodňoučká,co já si s ní od malinka užila! Je ja sto kluků :angry: .Neposlouchá vůbec,navíc je v té dětské pubertě,tak odmlouvá,hodně se s ní rozčiluju.Snad ju mimčo trošku tmění,žárlit bude určitě,to jí vadí když je jen přitulím k taťkovi... :slight_smile: no uvidíme... Asi bude Sofi nachlazená,kup odsávačku a kapičky,nebo zajdi radši k doktorce.. Nepřišla mi nemocenská,tak jsu nasr... :frowning2: ,musím to zítra obvolat,kde je problém a snad mi ji doplatí co nejdřív...
8. kvě 2011 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka né? vypadá taková princeznička... :slight_smile: tak říkáš andílek s ďáblíkem v těle, jo? :slight_smile:
Odsávačku mám, ale není třeba, nemá nosek ucpaný, jen trošku chrčí... :unamused: Zato já dost...vlastně vůbec nemůžu mluvit... :frowning2: trvá to od rána sem tam ze mě nějaká hláska vyleze, ale spíš je to takové písknutí... :angry: :unamused: no už mš to celkem štve... tak jsem radši uplně potichu... piju cibulovou šťávu s cukrem, ale nějak to nezabírá.... :unamused:
A jak jsi dopadla s tou nemocenskou? Nj jak maj platit oni, tak to mají času habaděj... :unamused:
9. kvě 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 Je to jak říkáš,anděl s ďáblem v těle,užívám si to od malinka,vztekací scény atd... Jako každý je teď nemocný,tak se uzdrav brzo i děti... Nemocenskou neposlali kvůli šéfové,asi ztratila lístek na peníze,obvolala jsem sociálku,účetního a nakonec byl problém zas v práci :frowning2: .To je celá ona,stává se to často.Tak doplatí mi ji s tou za duben zároveň,ale tento měsíc mám jako smůlu :frowning2: .Mamu chci se zeptat,dávali ti klystýr,nebo to nestihli?To víš,už se mi to krátí,tak se musím informovat :slight_smile: .A dělají se koncem těhotenství nějaké testy ještě?
10. kvě 2011 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 Ahoj,kde furt lítáš???? :grinning: :Dětičky tě zaměstnávají,co? U nás nic nového za tu dobu,včera jsem byla na kontrole a nic,furt stejné to je :frowning2: .Ty jo,císaře se bojím,no uvidíme jak rozhodnou.. Co prdelka malá,jak ses rozhodla s těma naušničkama?
17. kvě 2011 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rezicka ahoj, no lítám... :grinning: tak sem tam tu kouknu, no, ale moc tu nesedím, nedávno jsem dodala akorát pár inzerátů... jses ptala na klystýr.... u těch dvou ano, ted u malé to nestihly... :wink: Testy..myslím že né, - to víš, je to už dávno.. :grinning: - ale počkej vlastně jo, ve 34.tt nebo 36.tt ted nevím, vemou ti stěry, na nějakou bakterii.. ale pokud budeš mít CS tak asi né... :slight_smile:
No tak jsem si chválila, jak je Sofinka zdravá, až jsem to přechválila.... Pořád zvrací, od uterka, hlavně večer, tak jsem s ní byla dneska u Dr. a prý to má jen z té rýmy, že to přejde, není to nic hrozného... Musí ležet na vyvýšeném, dostala kapky, a sirup, a odsáváme... Jo a jak dělám Sunar, tak místo vody jí musím dělat odvar z rýže, aby to více zahustilo, a neletělo to z ní hned ven... Tak uvidíme, snad to zabere... :sweat_smile: Chudinka moje, i když jí není dobře, tak se na mě přes ty zaslzené očka tak krásně usmívá.... :sweat_smile:
19. kvě 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek