Chybně určené pohlaví miminka z ultrazvuku. Stalo se?

hulda
2. zář 2008

Ahojte, chci se zeptat, jestli se také někomu stalo, že vám tvrdili na UZ jiné pohlaví, než se nakonec narodilo. Mně ze tří UZ dva různi doktoři tvrdili, že budeme mít holčičku, a teď v 31.tt si Dr vzpomněl, že to je kluk! Ješte ve 26.tt mi doktorka říkala, že je to holka, takže mě to teď dost překvapilo a popravdě řečeno nevim, čemu mam vlastně věřit...

ronyx
30. črc 2011

Já byla včera na novém 4D ultrazvuku a doktor mi řek,že je to sto pro chlapeček.Byl vidět i pytlík,tak snad to nebyl nějaký omyl 😀 .

mamihany
1. srp 2011

Ahojky všem, já jsem ve 33týdnua pohlaví stále nevíme 😒 Mimínek se nám pořád schovával. Chtěla bych ještě nějkaý ultrazvuk, kdeby se to dalo zjistit, nevíte kde, kdy se dělá ještě ultrazvuk? Byli jsm ei v Gennetu, ale to jsem byla v 5měsícim ted už je asi pozdě že? Jsem hrozně zvědavá a ted bych tak ráa dokoupila maličkosti, ale musíme pořád v neutrálních barvách 🙂 Mějte se všechny moc hezky

blueapple
6. srp 2011

ahoj všichni, dnes jsme byli se byli koupat a v bazénu byla jedna maminka s 1,5roku starou holčičkou a 4letým chlapečkem. Zapovídaly jsme se a ona mi říkala, že jim u holčičky na 100% předpovídali klučíka, sami s manželem viděli na UTZ pindíka, po zkušenostech s prvním mimi si mysleli, že jsou zkušení, měli toho údajného "pindíka" dokonce na fotce, ....no a nakonec na svět vykoukla holčička ! Většinou se to sice plete opačně, ale jak je vidět, vše je možné !!!

princessp
3. lis 2011

Ahojky holky tak kdyz to tady tak procitam....tak zacinam i doufat....my si na velkem UTZ nenechali rict co cekame (prvni mimi kluk) tak ze se nechame prekvapit a pani nam to hezky napsala do pranicka a zalepila...no ted sem ve 34tt a s manzou nam ruply nervy a otevreli jsme obalku...a prekvapeni..pry je to dalsi kluk...problem je v tom ze poslednich 5 mesicu jsme si rikali ze to bude holcicka..totalne jine tehu nez s mim prvnim klucikem..i brisko vypada uplne jinak...chute a tak uplny opak.....tak vam povim ze to byl sok...samozrejme hlavne at mimi je zdrave a porod je bez problemu..ale 5mesicu je 5mesicu...jsem to i oplakala....a to jsem si rikala na zacatku tohoto tehu ze kdyz to bude kluk tak super..mam 3brachy tak bych ani nevedela jak vychovat holcicku....ale i mi rodice se porad ptaji jak jim roste vnucka v brisku a tak...tak ted nemam ani nervy jim to rict...no asi potrebuji cas se s tim srovnat...do porodu mame ani ne 4 tydny..jdem na vyvolani....ale jeste nas ceka jeden UTZ tak ze pani zeptam..protoze kdyz mi delala UTZ minule tak nam jeste rekal.."podivej "ONA" ti posila pusinky.....

usounek25
4. lis 2011

ahojky, tak mi už doma máme klučíka a teď by jsme měli mít holčičku. U holek se to prý docela dost plete, ale já doufám, že u nás to bude pravda - byla jsem 3x na ultrazvuku a pokaždé u jiného dr., tak by to bylo asi divný, kdyby se všichni tři spletli. Ale možný je všechno. No byla by to sranda, protože jsem samozřejmě neodolala a hadříky, který jsem ještě potřebovala dokoupit jsou v holčičích barvičkách. Ještě že máme výbavičku i po synovi. Uvidíme po porodu. Hlavně aby byl prcek zdravej.

svatule
4. lis 2011

já teda nemám osobní zkušenost, ani u malé ani teď si pohlaví říct nenecháme, ale většinou se víc pletou holčičky, kluci bývají víc zřejmí, záleží i na zkušenosti doktora, který utz provádí.
a ještě jeden postřeh, prý odlišný průběh těhotenství=stejné pohlaví, je fakt, že většině mých známých to vychází. já mám zatím taky jiné těhu než s dcerou, tak jsem zvědavá, zda na nás vykoukne holčička i podruhé 😉

lollaj
4. lis 2011

zrovna před dvěma týdny se narodilo paní v ulici miminko.Ješte ve 32. týdnu ji řekli, že bude mít holčičku. Když byla ve 40.tt na posledním UTZ, tak se neptala, proč že když už to věděla. A ejhle za 3 dny porodila kluka jak buka 😉

princessp
14. lis 2011

joo tak mame potvrzeneho chlapecka..a uz se zacinam tesit 😵

luuciee83
16. lis 2011

Tak my byli zvědaví a u obou dětí jsme si pohlaví nechali říct, ale u syna to bylo jasné na 100% - nedalo se to přehlédnout. U dcery to jisté nebylo - ta se schovávala 😀 a bříško jsem u syna měla víc do špičky a u dcery takové kulaté. Cítila jsem se stejně, ale jak mi má teta řekla, při druhém těhu jsem byla úplně jiná než poprvé... ale každopádně se u nás na UTZ dr. trefili.... ale ležela jsem na pokoji s maminkou, která čekala jistojistě čekala chlapečka a narodila se Kačenka 🙂 😉 takže i když to má být jasný klučík, tak to tak být nemusí 😉 🙂

ms_lucii
21. únor 2013

Ahoj, měla jste některá fotku s "kávovým zrnem" a nakonec z toho byl kluk? Naše miminko mělo na UTZ nožky pořád u sebe (i křížem 😀), ale pak se paní doktorce podařilo vyfotit "kávové zrno" 🙂 Já si sice od začátku těhotenství myslela, že čekám chlapečka, ale teď už se na tu holčičku těším a samozřejmě jsem se pustila do nákupu v holčičích barvách, ale tak tu přemýšlím, jestli to může být nakonec jinak.. Jsem 22. týden. Mrkněte na fotku - jsou to typické genitálie holčičky nebo spíše nejasné?

hojda
21. únor 2013

Já jsem na tohle slepá, nevídím ani to zrno 😀

ms_lucii
21. únor 2013

Ukazuje na to šipka myši 🙂

haninen
13. bře 2013

Ahoj holky, v 15 týdnu jsem byla u své paní doktorky a dělala mi UTZ spodem a určila mi chlapečka, byla tam semnou kámoška a taky viděla toho pytlíka, včera jsem byla na screeningu ve 20tt a řekli nám holčičku tak co myslíte? Mohli se splést? Já stejně tak nějak vnitřně tuším že to bude kluk .. 😎

x142071
24. bře 2013

@artemiss Takže nakonec to byl stejně chlapeček? 🙂

x142071
24. bře 2013

@ms_lucii U nás to vypadalo úplně stejně a máme holčičku 🙂

x142071
24. bře 2013

@haninen Co se týče UZ, tak mám už podruhé stejnou zkušenost: u prvního mimíska nás od začátku říkali, že je to chlapeček, dokonce nám vyfotili i pindíka a na velkým UZ se z něj vyklubala holčička. Ted jsem těhu podruhé, ve 13.týdnu že mimi vypadá spíš holčičkově, ale jisté nic není, na další kontrole pan dr. viděl kuličky a pindíka a za měsíc nám řekli zase holčičku, tak jsem zvědavá. Podle pocitů bych spíš řekla holčičku, ale pořád nechápu, co tam ty naše holky mají za výrůstky...pupeční šňůra to 100% nebyla 🙂 tak se tomu s manželem smějeme, že máme asi hodně obdařené holčičky .-D

haninen
26. bře 2013

@x142071: Je to divočina 😀 Tak to máte pěkně obdařený holky, jsem zvědavá jdu do poradny 3.Dubna tak Vám napíšu co mi paní doktorka řekla 😎 😀 respektive co viděla 😀

x142071
26. bře 2013

@haninen Tak třeba se doktoři spletli a bude tam ten pytlík...ale ať už to bude tak nebo tak, hlavně aby bylo miminko zdravé a bylo vše v pořádku, to je to nejdůležitější! 🙂

haninen
27. bře 2013

@x142071 Uvidíme, ano to je pro mě priorita aby bylo moje miminko zdravé !!! 🙂

ivca2409
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
haninen
4. dub 2013

Ahoj holky, tak jsem opět zde 🙂 a ještě víc zmatená než jsem byla předtím 😀 16tt mi moje paní doktorka sdělila že to vypadá na chlapečka, 20 týden na velkém ultrazvuku mi byla sdělena holčička, včera jsem byla znovu u své paní doktorky ve 23 týdnu na utz a ukazovala mi zas ty kuličky 😀 takže jako čemu mám věřit? ☹ příští čtvrtek jdu na 3D UTZ tak tam mi to snad řeknou už na 1oo % 😀 držte mi palce ! 😎

jesina86
11. kvě 2013

Ahoj holky,jelikož jsem zvědavá,tak jsem si samozřejmě nechala pohlaví říci hned,jak to šlo 🙂 Pan doktor si byl po celou dobu jist ,že je to chlapeček 🙂 ...Známá,která vždy a na každém pozná pohlaví jen pohledem,si stála za tím ,že je to chlapeček 🙂 ... Při odjezdu do porodnice povídám "tak si jedu pro toho Kubíka" maminka mi odpovídá " víš Marti,aby si s tím Kubíkem ještě nepřekvapila" v bolestech jsem jen mávla rukou a jelo se 🙂 .... Na sále,když mi paní doktorka gratulovala ke krásné holčičce jsem se jen zasmála,já si totiž přála holčičku 🙂 ... Jen má známá to do dnes špatně nese 😀 ... a co se týče UZ ani bych to na něj nesvedla,spíše na pana doktora,že v něm neumí číst.Ten den jsme porodily dvě maminky od stejného lékaře a obě jsme nastupovaly na sál s tím,že si domů povezeme chlapečky.A obě jsme si vezly krásné princezny 🙂 ... Dnes jsem v 15tt a k tomuto panu doktorovi raději nechodím a vlastně po té zkušenosti ani nevím jestli to chci vůbec vědět,jestli není lepší to překvápko 😀

domushka
16. kvě 2013

Mě řekly ve 20 tt že to je zřejmě kluk, ted jsem ve 23tt a druhý zas že je to holčička, takže prostě počkám co ze mě vyleze 😲

mafeska
24. kvě 2013

já měla teda štěstí a ani jeden doktor mi neřekl že je to kluk, vždy mě utvrzovali v holčičce a já se mohla radostí zbláznit, přála jsem si holčičku a holčička taky vykoukla 🙂

kat_84
7. dub 2015

@haninen To je úplně přesně jako u mě 🙂
V 18.tt holka (100%ně maminko!), ve 22. tt potvrzena holka u mého dr., o 3 hodiny později ten samý den na velkém utz kluk jako buk (dokonce fotka pindíka), o den později při nějakých problémech v nemocnici holka 😀
Takže taky vím houbeles 😝

viola1987
2. kvě 2015

Ja byla na vysetreni v 16 tydnu obyc ultrazvuk (dr Vrkoc) ze jestli chci znat pohlavi mě se to zdalo dost brzo, ale ze to znat chci koukali jsme primo mezi nozky a pry holka 20. tyden ultrazvuk v Gennetu zase ten obyc na vysetreni organu a ze to taky vypada na holku ( mudr Johanova), od te doby 32 tyden nepotvrzeno ani nevyvraceno. Mate zlusenosti s temito doktory jestli jsou v urcovani pohlavi spolehlivi? Mě nevadi ani kluk ani holka, jen uz mam od kamaradek vecicky, tak abych to nemusela na poslední chvili menit. pri jakem vysetreni by se na to jeste mohlo prijit? A nebo az u porodu?

haninen
1. říj 2015

Já mám tedy už 2letou treperendu tak nakonec těm doktorum co řekli že holka to vyšlo :D

abrahamv
21. lis 2015

Ahoj holky, určitě je tady plno zkušených maminek, které poradí s pohlavím z fotečky. Stále nám to doktor nechce říct. Já myslím, že kluk.

bajana
21. lis 2015

@abrahamv mamicky su rozhodne menej skusene nez lekar...takze ak chces dohady, urcite sa ich dockas, ale ziadna ti to tu s istotou nenapise 😉

monculin21
1. pro 2015

Ráda bych se zeptala na totéž... Kdo má zkušenosti s fotkama z UTZ, myslíte že je to holka nebo kluk?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru