Chybně určené pohlaví miminka z ultrazvuku. Stalo se?

hulda
2. zář 2008

Ahojte, chci se zeptat, jestli se také někomu stalo, že vám tvrdili na UZ jiné pohlaví, než se nakonec narodilo. Mně ze tří UZ dva různi doktoři tvrdili, že budeme mít holčičku, a teď v 31.tt si Dr vzpomněl, že to je kluk! Ješte ve 26.tt mi doktorka říkala, že je to holka, takže mě to teď dost překvapilo a popravdě řečeno nevim, čemu mam vlastně věřit...

mamusa1611
17. bře 2011

@rezicka jak byli větší, tak jsme měli speciální polštářek,vždycky šup pod hlavičku a jedlo se.. 😀
Jj,mám, jednu krabici aspoň,ptž u D.vim jak mi došlo mléko,myslela jsem,že to rozkojim,a prd,a to bylo zrovna navečer,tady vše zavřene,a bobek celou noc jen na čajiku...☹ tež bych chtěla kojit aspoň rok... Malý je,ale pokud jde o jídlo,tak už od roku a půl papá to co my,jen míň kořeněné..🙂 To spíš s Kájou bude fuška... Jde do školy,a ta jeho hyperaktivita...☹ budem se muset snažit..Snad malá bude hodňoučká...

rezicka
17. bře 2011

@mamusa1611 Malá je taky hyperaktivní a do školy jde za rok,to už bude prcek větší,tak to snad půjde.No budeš mít veselo,ale všechno se překoná,my holky zvládnem všechno 😎 .Teď mi budou dělat test na cukrovku,trochu se bojim,doufám že ji nemám.Tobě to asi nedělali,je to myslím od 25.

mamusa1611
17. bře 2011

@rezicka no to víš že to zvládnem... 😉
Taky jsem byla na cukrovce, nechtěla jsem jíd, ptž mi to u těch dvou nedělali, ale dr.mě postrašil, tak jsem raději šla.. Ale ten humus,co jsem musela vypít...😖 fakt už nikdy více... 😀 ale naštěstí dobrý...
Tak se drž až to budeš pít.. 🙂

rezicka
17. bře 2011

@mamusa1611 Mě řekla sestra,že si mám přinést půl litru hořkého čaje,asi mi do něho něco nasype,že 😝 .Snad se tam nepobliju 😒 .

mamusa1611
17. bře 2011

@rezicka mě ne, jen mi do půllitru něco nalila.. Asi glukózový sirup,či co, bylo to děsně sladké,až to štípalo v krku... Párkrát mě natáhlo, ale přežila jsem.. 😝

rezicka
17. bře 2011

@mamusa1611 Já si to myslela,že mi tam přidá glukopur nebo tak něco.Potom mi vezme krev znova?Teda co my musíme pro ty naše dětičky všechno vytrpět ☹ .Ty už chodíš asi každý týden na kontroly,co?

mamusa1611
17. bře 2011

@rezicka jj,veme krev,pak to musíš vypít, 2.hod.čekat, a pak znova bere krev..
No dneska jsem zrovna byla, prý pořád uzavřeno, nic nenasvědčuje porodu, příjdu domů a také křeče.. ☹ a už zas nic... Ta mi dává zabrat... Tohle neznám,u kluků uplně něco jiného... Dělají ozvy srdíčka,tady už od 34.tt, dneska se nějak nechtěla nechat natočit... Se jí to nelíbilo.. 😎

rezicka
17. bře 2011

@mamusa1611 Sem ti říkala,že se holky strojí,jen tak ven nepůjde 🙂 .Teda ale když máš ty křeče,to už snad ani nejsou poslíčci.Já bych asi celou noc nespala... Já si právě vůbec nepamatuju odkdy jsem chodila na monitor,přece jen je to pět let a možná je to už i jinak.Vydrž,malé je u tebe dobře 😉 mě se to říká,že.Podle fotek si moc nepřibrala,máš jen bříško,já mám teď 4 kg,ono to teprve začne 😖 .

mamusa1611
17. bře 2011

@rezicka tak takové občasné tvrdnutí,křeče do stehen už týden, ale nepravidelné, až dneska to dost pobolívá,jako bych to měla dostat, pak dr.řek,že je to v poho,a jak jsem došla,tak jsem se ani pohnout nemohla... 😢
Lehla jsem si a přešlo to, je to zas tak jak předtím... Když to přejde a je to nepravidelné,tak jsou to poslíčci pořád ne? 😕
Neee,vůbec... 10.kilo nahoře... A všechno v zadku.. 😠😒 😀

rezicka
17. bře 2011

@mamusa1611 Jo to by měli být poslíčci.10 kg je super,ideální ! Já u malé přibrala 15,ale šlo to rychle dolů.

mamusa1611
17. bře 2011

@rezicka doufám,že to poznám,že nezůstanu jen u poslíčků... 😀
to taky není nic.. 😉
Si pamatuju u prvního jsem na konci těhu měla 74kg a z porodky jsem dojela o 22kg lehčí.. U druhého asi jen o 15.kg. Teď doufám že mi nějaké ty kila zůstanou,ptž i když bylo super,že jsem to shodila,tak to bylo fakt moc...

rezicka
17. bře 2011

@mamusa1611 jasně že poznáš,jsi zkušená matka 😀 .To myslíš vážně,že 22kg si nechala v porodce?Já tam nechala asi 6 a postupně to zhazovala,na svojí váze jsem byla asi za rok.

mamusa1611
17. bře 2011

@rezicka hahaha.. 😀 ale vždycky ze všeho tak vybobkovaná... 😅
Nj, pamatuji si to dodnes,jak malej vykoukl na svět, a já tam na tom stole zvedla hlavu,a břicho nikde... Doma pak šup na váhu a nevěřila jsem svým očím... Pak mi trvalo 2.roky než jsem se dostala zpět na 62kg.. Aspoň na 62.kg

kristi
17. bře 2011

@mamusa1611 sim te, no fotkach vypadas i s briskem tak na 53 kg 😲 neverim, ze mas 62

rezicka
17. bře 2011

@mamusa1611 Tak 62kg je akorát,jestli teda nejsi moc vysoká.Vystrašená jsem taky ze všeho,to první těhu jsem tak neprožívala,to bude asi věkem 😢 .

mamusa1611
17. bře 2011

@kristi 62kg 2.roky po prvním porodu... Na konci druhého těhu asi 69.kg a po 2.porodu jsem byla o 15.kg lehčí, malý má 2.ročky a za tu dobu jsem vylezla na 65.kg ted na konci 3.těhu mám 73kg A to fakt přísahám...!! Řikam že to mám v zadku a v nohách... No mini sukně- nehrozí.. 😅

kristi
17. bře 2011

@mamusa1611 a kolik meris? tak 175 minimalne, ne? Jako mrkala jsem na fotky a vypadas max. na 55 kg....slusi ti to desne 🙂

rezicka
17. bře 2011

počkej ale 62kg si měla před těhu ne?Ale kristi má pravdu,vypadáš na míň.

mamusa1611
17. bře 2011

@rezicka mám 173.cm, ale nevím jestli jste to dobře pochopily.. To bude určitě věkem.. 😉 Já taky ne,furt jsem někde lítala, na kole jezdila... A u dalšího už taká zodpovědná.. 😀 a teď.. Ani nemluvim.. 🙂

rezicka
17. bře 2011

@mamusa1611 no tak to nechápu,kdes vzala 73kg,vypadáš fakt perfektně na těch fotkách.

mamusa1611
17. bře 2011

@kristi děkuji... 😉 no,já mám postavu po tátovi... Ten je tež takovy ,,kost a kůže..,, 🙂

kristi
17. bře 2011

@mamusa1611 no tak to ja mam fajn, kdybych vypadal po tatovi, tak jsem becka. Jinak ti preju rychlej porod a tesim se na fotecky male 😉

mamusa1611
17. bře 2011

@rezicka ale no.. Bo se budu červenat.. 😀 😉 to jsou ty nutelly na začátku těhu.. 😀

rezicka
17. bře 2011

@mamusa1611 Já u malé denně cvičila,dokonce jsem se i vdávala,ty přípravy na svatbu a zařizování,no dnes si to nedovedu představit 🙂 .Já měřím stejně jako ty a od 20 let mám 59kg to si držím.Taky bych chtěla přibrat těch 10.Ty seš mlaďunká,proto tak dobře zhazuješ.

mamusa1611
17. bře 2011

@kristi 😀 😀 Děkuju... 😉 Určitě je sem dám... 😉

rezicka
17. bře 2011

@mamusa1611 tak to bude na 200% holka,já totiž u malé jedla taky nutellu a teď samé ryby,kyselé a maso 🙂 .

mamusa1611
17. bře 2011

@rezicka no to já taky ne... 😀 i když kdoví...🙂
Tak už máš 4. nahoře...ještě 6.kg a pak neshazuj...😉
Na začátku nutellu ale teď bych se mohla užrat po mandarinkách.. 🙂
No,už zaas... Se ani nehnu..břicho tuhé... Tož doufam,že se dneska vyspím..

rezicka
17. bře 2011

@mamusa1611 To ne,musím to shodit,to bych si nezvykla mít 10kg navíc... Já zas tlačím pomeranče a jablka každý večer 🙂 .Není to tím,že sedíš u počítače? Radši si běž už lehnout,kdyby něco,tašku sbalenou určitě máš.. 😉

mamusa1611
17. bře 2011

@rezicka možné to je... Asi fakt půjdu, tašku už mám tak měsíc 😀 a furt nic.. 😀
Tak dobrou, snad se tady ještě zítra potkáme... 😉

rezicka
17. bře 2011

@mamusa1611 Snad j a kdyby ne,ať vše dobře dopadne!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru