Chybně určené pohlaví miminka z ultrazvuku. Stalo se?

hulda
2. zář 2008

Ahojte, chci se zeptat, jestli se také někomu stalo, že vám tvrdili na UZ jiné pohlaví, než se nakonec narodilo. Mně ze tří UZ dva různi doktoři tvrdili, že budeme mít holčičku, a teď v 31.tt si Dr vzpomněl, že to je kluk! Ješte ve 26.tt mi doktorka říkala, že je to holka, takže mě to teď dost překvapilo a popravdě řečeno nevim, čemu mam vlastně věřit...

campi
2. zář 2008

Huldo: nestraš!
I když včera mi totéž říkali klienti, že měli mít holku a nakonec vylezl kluk!

janeyzelvicka
2. zář 2008

Nevěř nikomu a ničemu!!! Den přede mnou v porodnici rodila mamča, které při amnio řekli že kluk na 100% a vylezla holka 😀 v porodnici poprask, porodní asistentky to vyprávěly na potkání 😀

campi
2. zář 2008

Tak si zase potvrzuji, že oblečení nakoupí manžel po porodu, až mimčo vyleze.

hulda
autor
2. zář 2008

No, campi, to doporučuju. Já mam doma růžový za 2,5 tisíce 😨 😀 . Blbý je, že jim člověk věřil a vnitřně se už nastavil na tu holčičku...

campi
2. zář 2008

Ja vím, že to není jenom o tom oblečení. Taky už si povídám s mimčem jako s holkou.

vendulka
2. zář 2008

tak mojí kamarádce už v 11tt řekli, že to budekluk a kluk to je...ale stejnak je zajímavé,jak v dnešní době a s takovýma vymoženostmase může mudr. spléct... 😀

hulda
autor
2. zář 2008

Viď?! A u mě se spletli rovnou dva...

vendulka
2. zář 2008

no je to sranda...ale myslím, že se to zase tak často nestává, ne? 😅

hulda
autor
2. zář 2008

Já pořád doufam, že se tady objeví někdo, kdo mi řekne, ať nevěřim tomu poslednímu 😀 . Třeba někdo, komu se spletli v tom 31.tt. Jenže to asi neni moc pravděpodobný, co?

campi
2. zář 2008

Když řeknou holku, tak je tam tak 10 % pravděpodobnost, že to bude nakonec kluk. On se jim ten pytlík prý někdy přilepí tak, že to vypadá jako škvírka.

hulda
autor
2. zář 2008

Campi, to jsem taky slyšela. Jenže mně dělali UZ v 17tt, 20 a 26tt a pokaždý řekli, že je to holka. A dva různý doktoři. Přijde mi divný, že by se pytlík přilepil pokaždý, nebo byl takhle schovanej celou dobu, ale asi to holt možný je... 😒

vendulka
2. zář 2008

campi:tak to jsem nikdy neslyšela... 😀 ,ale asi na tom něco bude.... 🙂

campi
2. zář 2008

Hulda: to se mi zda taky divný, třeba 2x po sobě by mohl bejt přilepenej, ale dva různý doktoři a tak... To ti nezávidím. Bych si snad zaplatila nějakej mimořádnej UTZ. A ty jsi tam toho pinďoura teď taky viděla?

vendulka
2. zář 2008

tak třeba tonakonec bude holčička... 😀

hulda
autor
2. zář 2008

Campi, já viděla prd, ale manžel říkal, že to jasně viděl, jak se tam houpe. Jenže minule on i doktro úplně jasně viděl to kávový zrno... 😒 Víš, že jsem o tom speciálním UZ už taky přemýšlela? Jenže nevim, jak to navlíct. 11. 9. mam normální poradnu, jenže muj Dr vždycky děsně spěchá, tomu ani nemam odvahu říct, aby se kouknul...

vendulka
2. zář 2008

hulda: prostě řekni že chceš vidět pindíka a je to...na tom nic není... 😉

sarkal
2. zář 2008

Tak u nás to dlouho nebylo vidět,mimčo prostě bylo pokaždé ve špatné poloze,až v 27tt mi doktor řekl,že je to kluk a dokonce vyfotil pindíka,bylo to hezky vidět,tak doufám,že tam doopravdy je,máme sice skoro vše neutrální,ale když nám řekli,že kluk tak jsem dokoupila nějaké oblečky,vaničku,přebalovací podložku atd. v modré 😅 ,takže snad se nesek,protže se teď chystáme objednat modrý kočárek.
Myslím si,že u kluků se tak často nespletou,ale u holek jsem to už hodně slyšela,právě,že je ten pindík třeba přilepený a je z toho holka.Sestřenici celou dobu tvrdily,že holka a narodil se kluk a kamarádce také řekli,že holka,byla zklamaná,že chtěli kluka a nakonec se narodil kluk.Ale zas až tak časté to není,znám hooodně maminek,kterým to řekli správně 😉

vendulka
2. zář 2008

tak aspoň až mi řeknou že je to holka, tak úořád budu mít naději, že to bude klučík... 😀

katzi
2. zář 2008

teda holky fakt nestrašte - já už to mám za pár, čekáme holku (teda snad 😉 a kdyby vylezl kluk tak by to teda bylo doooost překvápko. Jednak půlka oblečků růžových a jednak mýmu pupku nikdo neřekne jinak než Adélko 😵

Hulda - asi bych být tebou fakt někde zkusila jít na ten spec. UTZ. Jak se tak znám, pořád by mi to vrtalo hlavou. Ale zas jistotu budeme mít stejně až po porodu 🙂 Držím palce, aby to opravdu bylo tak, že se spletl ten poslední doktor.

sarkal
2. zář 2008

Přeji Vám ať Vám to všem vyjde!! 😉
Já se na chlapečka moc těším,bude se jmenovat Tomáš a už teď mu říkáme Tomík a prostě si nedovedu představit,že by tam byla holka,ale popravdě řečeno i kdyby to nakonec holka byla tak bych sice byla překvapená a chvíly vedle,ale koneckonců bych byla ráda i za ní,hlavně ať jsou miminka zdravé holky i kluci 🙂

bejana
2. zář 2008

Tady si můžeš počíst: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... 😉
U prvního mimi jsem jednoznančně viděla "kávové zrno" i já, tak tam jsem nepochybovala a taky se holčička narodila 😵 V současném těhu mi na UZ MUDra řekla, že sebou mimi hodně mele a že to vypadá na holčičku. Jistá si tím určitě není, ale řekla: "pytlik tam nevidim" 😀 a dodala, ať to určitě neberu na sto procent 😉 Takže jsem opatrnější v tom smyslu, že svůj pupik neoslovuji jménem, ale pracovním názvem "chobotnatka" 🙂 Oblečení atd. nekupuji žádné neb mám po první dceři a v případě potřeby mohu vše vždycky dokoupit 🙂

evamik
2. zář 2008

Huldi, takže to bude kluk?! 😕 Já být Tebou, tak jdu určitě ještě na 1 UTZ, vždyť Ti 3x potvrdili holku!!

hulda
autor
2. zář 2008

Evi, ale kam? Ja nevim, jak to udělat, aby se na mě někde ňákej další doktor podíval 😒

campi
2. zář 2008

A nechceš zajet do Plzně na 3D?
Jestli má ten tvůj gyn. UTZ, tak si o to řekni. Mně ho dělají pokaždé a pokaždé solím 500 Kč, že je to nad rámec toho, co hradí pojišťovna. Tak nabídni, že si ho zaplatíš, kdyby nějak bručel.

hulda
autor
2. zář 2008

Campi, a kde to v Plzni je? Já normálně chodim do poradny i na UZ k Mulačovi...

hulda
autor
2. zář 2008

Je, sorry, Ty nejsi z Plzně, co? 😕 Jsem fakt nějak mimo 🙄

campi
2. zář 2008

Ja nejsem z Plzne, ale evamik ví, kde to tam je🙂

marselina
2. zář 2008

znám rodinu kterým se asi před měsícem narodili dvojčátka (dva chlapečci),celou dobu jim ale trvdili lékaři že to budou dvě holčičky nebo páreček a ejhle,v červnu se jedné známé z práce narodila holčička,ale po celou dobu těhu jí říkali že to bude chlapeček,když volala z nemocnice domů že mají terezku tak jí všichni nadali at si z nich nedělá blázny,když to měl být Pavlík.

hupcza
2. zář 2008

a není to fuk jestli to bude kluk a nebo holka? 🙂

hulda
autor
2. zář 2008

Jasně že je to fuk, ale když už člověku třikrát řeknou, že to bude holčička a pak najednou chlapeček, je to, jako by Ti to mimčo v bříšku vyměnili a máš tam najednou někoho jinýho. Já se holt vnitřně přeprogramuju na kluka, ale bude mi to chvíli trvat 😉 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru