Chybně určené pohlaví miminka z ultrazvuku. Stalo se?

hulda
2. zář 2008

Ahojte, chci se zeptat, jestli se také někomu stalo, že vám tvrdili na UZ jiné pohlaví, než se nakonec narodilo. Mně ze tří UZ dva různi doktoři tvrdili, že budeme mít holčičku, a teď v 31.tt si Dr vzpomněl, že to je kluk! Ješte ve 26.tt mi doktorka říkala, že je to holka, takže mě to teď dost překvapilo a popravdě řečeno nevim, čemu mam vlastně věřit...

keny123
1. pro 2015

@monculin21 řekla bych že kluk

monculin21
1. pro 2015

Děkuju za názor 🙂 měli jste něco podobného na fotce z UTZ ??

keny123
1. pro 2015

@monculin21 nene tak pekne ze spodu nee ..jako může to byt holčička pohlavni organy jsou ,,napuchlé,, ale mě to prostě přijde jako kluk... pytlík a pindík v prostred.co vám řekly? 🙂

roseofnight
1. pro 2015

@monculin21 řekla bych, že kluk

monculin21
1. pro 2015

@keny123 doktor se vykrucoval, žeprej jistý je to až po porodu,pak řekl že to jde líp poznat na 2D a ne na tom co ma on (3D/4D) no a odbyl mě tím, že to vypadá na princeznu... takže babo raď... 😀

keny123
1. pro 2015

@monculin21 fakt jo,tak jdi jeste jinam na uzv

juliemichal
1. pro 2015

@monculin21 taky si myslím,že to bude chlapeček,něco podobného jsem měla i já 2x a mám 2 kluky 🙂

monculin21
1. pro 2015

@juliemichal no my kluka čekali, hlavně podle průběhu těhotenství a taky podle toho, že přítel je ze 4 bratrů... takže když doktor tipl holku, byli jsme dost překvapení ale prý se to u holek jistě neví nikdy... no snad na dalsim UTZ uvidíme víc... ten doktor ani nerekl podle čeho to odhaduje, jen ukazal ty boule mezi stehnama a rekl vypada to na holku... ja nebyla sto se ani optat na něco podrobnějšího... a to jsem podle PM ve 20 TT a podle UTZ jsem 18+6TT tak si říkám jeslti není ještě brzo vidět pindika... 😀 😕

monculin21
1. pro 2015

@keny123 no to pujdu... ale nejak nemuzu uverit ze bych zrovna ja byla ten pripad kdy se doktori neshodnou nebo nedejboze tvrdi jedno a pak na sále ouha... to by me asi trefil šlak 🙂 😀

palomitacheca
1. pro 2015

@monculin21 já pindíka viděla u obou synů a vypadal teda trochu jinak, tak bych podle téhle fotky taky tipovala holku. Jsem zvědavá, co vám doktor řekne příště 🙂

juliemedvedova
1. pro 2015

@monculin21 Podle mě je to holka. Jinak nám teda správně určili pohlaví už na UZ 13+2🙂

ivaflo
1. pro 2015

@monculin21 Vubec netusim....doufam, ze das vedet po dalsim utz 😉

monculin21
1. pro 2015

@juliemedvedova a podle ceho to tipujete? Co jsem videla na netu fotky utz holcicek tak ty tam nemely praveze nic...

juliemedvedova
2. pro 2015

@monculin21 holcicky maji 'kavove zrno' a to tam vidim🙂 '

monculin21
2. pro 2015

@juliemedvedova tak dekuji 🙂 ...to mi prave doktor nejak zapomnel vysvetlit, kde to zrno mam videt 🙂 a sama ho tam praveze nevidim...

veruka
2. pro 2015

já myslím holka u kluku tam ten pindík trčel a byl zřetelně vidět,ale 100procentně nevím

tulikiss
2. pro 2015

@monculin21 me teda tahle fotka pripomina nas utz pri druhem tehotenstvi kdy tam doktorka zajela a rika, no a tady krasne vidite pohlavi... ja zklamana ze zase kluk manzel nadsenej a ona rika no krasne jsou videt pysky..tak jsme se oba zarazily, podivaly se na sebe a ja se zacala tlemit. a to to bylo uz v 13tt a holka to je i po porodu.

monculin21
2. pro 2015

@tulikiss tak to jsem vážně zvědavá jak to dopadne když někomu to připomíná kluka a někomu holku... 😀

monculin21
2. pro 2015

@veruka no jo ale on ten pindik vzdycky trčet nemusí, proto si ani ten doktor nebyl jistej a řek vypadá to na... ale podle čeho to vypadá, nebo třeba říct tohle jsou pysky... to vubec.. jenom řek že na 3D UTZ se to stejne poznává hůř... což jsem teda asi první člověk kterýmu tohle řekli 😀 no asi to bylo blbě vidět že se tomu nechtěl nijak zvlášť věnovat... a pro jistotu podědím výbavu po bráchovi i po ségře 😕

kalo
2. pro 2015

@monculin21 Holka 🙂 My měli stejnou fotku

monculin21
2. pro 2015

@kalo a nemohla bys prosím pro srovnání ukázat tu vaši fotku?

xmarg04
3. pro 2015

@monculin21 To je podle me holka, mam fotku chlapecka takhle zespodu z podobneho tydne a to vypadalo hodne jinak...😉

xmarg04
3. pro 2015

@monculin21 Ha, našla jsem ji...😉

monculin21
3. pro 2015

@xmarg04 děkuju 🙂

monculin21
3. pro 2015

@xmarg04 holčičku náhodou vyfocenou nemáte?? 😀 😀

ivaflo
3. pro 2015

@xmarg04 Ty jo, a tohle bych uplne rekla, ze to je chlapecek 😀

xmarg04
3. pro 2015

@monculin21 To bohuzel, holky se tak ukazovat nechtely...😉

@ivaflo Jojo, je to chlapecek...😉

monculin21
7. pro 2015

tak moje MUDr. na 2D utz taky vidí holčičku, ale prej když je tatínek ze 4 bratrů tak to pro jistotu ještě příště zkontroluje... 😀 Holky máte tady někdo muže z rodiny kde jsou samí chlapi a narodila se vám holka??

xmarg04
7. pro 2015

@monculin21 jo, u manžela v rodině se poslední holka narodila1924. A pak naše dvě...😉

gargamelinka
28. pro 2015

@monculin21 zá mě teda určitě holka..pytlik tam neni

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru