• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Co obnáší ultrazvuk srdíčka plodu?

1. října 2012 
Ahojky spolutehulky,chtela jsem se zeptat,jestli jste uz byly na ultrazvuku srdicka miminka...a co to obnasi??A nevadi ze tam pujdu az ve 24.tydnu?? :slight_smile: Mejte se krasne :slight_smile:
1. říj 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já tam byla ve 20tt..mám za to, že mi dr. říkal, že v pozdějším týdnu to jde hůř vidět,ale tak to by ti asi dr. něco řekl:slight_smile: je to jako normální UTZ jen je takovej lepší:slight_smile: tam jsem poprvé slyšela srdíčko malé:slight_smile: a trvalo to asi 5 min :slight_smile:
1. říj 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marketa1008 Pozdě určitě nejdeš,já byla s dvojčaty před týdnem a dle dr.to bylo ještě špatně vidět(droboučké)tak nás pozvala za dalších 14dnu a to budu taky 23+2. :wink: Hlavně at to dobře dopadnu a máme všechny krásná zdravá miminka :slight_smile:Hodně záleží jak je mimi velké,dle dr.někdy i jedno mimi je drobnější-je to o rustovém spurtu.
1. říj 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, byla jsem tam ve 20. týdnu. Trvalo to asi půl hodiny, dr. celou dobu sledoval jen srdíčko miminka a proudění krve. Pak řekl jen že žádné závažné vady nevidí a že malé vady stejně na tomto ultrazvuku nejsou vidět.
1. říj 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek