• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

CRL v 9+1tt, jakou jste měly délku na UTZ?

17. července 2014 
ahoj holky. Jakou jste měly délku na UTZ v tomto týdnu? Dnes bych měla být 9plus2, ale na UTZ mi řekl 9plus1 (jeden den se myslím dá dohnat :slight_smile: ) A CRL 2,13. Jde mi spíš o to, že na posledním UTZ, 8plus4 u jiného DR jsem měla to samé CRL, což mě trošku znervóznilo. Je pravda, že můj DR je starší (má skoro 90let) a na UTZ nezměřil jednu část, byla jakoby ve stínku. Myslíte, že se nemám vůbec znepokojovat? Srdíčko nám tlouklo tak, jak mělo.
15. črc 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já měla zase opačný problém,mě zase přidala doktorka. Ptala jsem se na to kámošky a ono se to prý bude měnit během těhotenství,dokonce i termíny porodu podle velikosti plodu (asi jen v prvních měsících :slight_smile: )...taky jsem byla na kotrole 7+3 podle posledních měsíčků a podle délky plodu mi řekla doktorka že jsem 8+0,tak jsem se lekla že zase moc roste,ale prý je to normální a každou kontrolu to může být jinak :wink: Myslím že důležité je hlavně to srdíčko v začátcích :wink:
15. črc 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já mám rozdíl podle MS a UTZ 6 dní...
16. črc 2014 v 16:18  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně jeden týden řekli 6+3 a druhý týden, co jsem měla být 7+5 mi řekla 8+2.
16. črc 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maia74 MS a UTZ vůbec neřeším, vím, že jsem měla ovulku až o týden později, takže tam týden schází :slight_smile:
17. črc 2014 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bobisek90 Já to také neřeším. Malá roste jak má a vylíhne se stejně až se bude chtít jí :slight_smile:
17. črc 2014 v 11:50  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek