CRL v 9+1tt, jakou jste měly délku na UTZ?

bobisek90
15. črc 2014

ahoj holky. Jakou jste měly délku na UTZ v tomto týdnu? Dnes bych měla být 9plus2, ale na UTZ mi řekl 9plus1 (jeden den se myslím dá dohnat 🙂 ) A CRL 2,13. Jde mi spíš o to, že na posledním UTZ, 8plus4 u jiného DR jsem měla to samé CRL, což mě trošku znervóznilo. Je pravda, že můj DR je starší (má skoro 90let) a na UTZ nezměřil jednu část, byla jakoby ve stínku. Myslíte, že se nemám vůbec znepokojovat? Srdíčko nám tlouklo tak, jak mělo.

p1983k
15. črc 2014

Ahoj,já měla zase opačný problém,mě zase přidala doktorka. Ptala jsem se na to kámošky a ono se to prý bude měnit během těhotenství,dokonce i termíny porodu podle velikosti plodu (asi jen v prvních měsících 🙂 )...taky jsem byla na kotrole 7+3 podle posledních měsíčků a podle délky plodu mi řekla doktorka že jsem 8+0,tak jsem se lekla že zase moc roste,ale prý je to normální a každou kontrolu to může být jinak 😉 Myslím že důležité je hlavně to srdíčko v začátcích 😉

maia74
16. črc 2014

já mám rozdíl podle MS a UTZ 6 dní...

mooncicak
16. črc 2014

Mně jeden týden řekli 6+3 a druhý týden, co jsem měla být 7+5 mi řekla 8+2.

bobisek90
autor
17. črc 2014

@maia74 MS a UTZ vůbec neřeším, vím, že jsem měla ovulku až o týden později, takže tam týden schází 🙂

maia74
17. črc 2014

@bobisek90 Já to také neřeším. Malá roste jak má a vylíhne se stejně až se bude chtít jí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru