Dobrá gynekoložka v Praze 5

bunnynnka
16. srp 2017

Zdravím ženy,

vím, že už to tu několikrát bylo, ale potřebuji dotaz trochu konkretizovat. Hledám gynekoložku nejlépe z Prahy 5, 13, nebo i ze středu. Potřebuji, aby neměla problém s odmítnutím vnitřního vyšetření (současná mě kvůli tomu vyhodila) a tak vůbec měla respektující přístup k pacientce. Jak už vyplývá, ráda bych ženu. Kdyby byl nutný poplatek do cca 1000,- tak to přežiju, ale platit 3000,- za vyšetření, která nechci odmítám. Už hledám nějakou dobu, stále bez výsledku. Moc děkuji za jakékoli reakce. Přeji hezký den 🙂

karlajasmine
16. srp 2017

@bunnynnka co myslis vnitrnim vysetrenim? Me treba prijde kontrola toho, jestli je zavreny cipek, daleko dulezitejsi, nez ultrazvuky..

bunnynnka
autor
16. srp 2017

@karlajasmine podle mých informací nesvědčí čípek o ničem, je to jen zvyk lékařů. Ultrazvuky si taky nepřeju, ale ty předpokládám půjdou odmítnout snadněji. Navíc na tyhle věci chci PA, lékař je tam jen na ty vyšetření, které chci - např. krev.

simi1510
9. zář 2017

@bunnynnka můžu ti říct, že jsem za veškeré ultrazvuky i vyšetření vděčná. Jelikož se přišlo na to, že ač krásná délka čípku, tak jsem otevřená a prolaps plodových obalů... A skončila jsem v nemocnici na zákroku, aby se miminko zachránilo...

zvalentova
11. zář 2017

S těmito požadavky Good luck 👍

ejmate
11. zář 2017

Já si myslím, že takovej doktor není...nikdo si nevezme na vlastní triko stav pacientky, která nechce vyšetřit. Když nechcete ani vnitřně ani ultrazvuk, tak k čemu vám gynekolog je? Žádanku na krev vám může napsat i obvoďák...

ssandy
11. zář 2017

@bunnynnka nemyslim si, ze by nekde byls uzakonena povinnost chodit k lekari preventivne a uz vubec ne na gynekologii. Tedy vyjma infekcnich nemoci. Jestli nechces zadna vysetreni, tak neni treba hledat ani lekare.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru