• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dr. viděl na ultrazvuku o 5 dní mladší těhotenství

3. září 2016 
Ahoj Cheri.
Mona je opravdu přeborník v napínání :grinning: Ale kdo ví, buď už si vesele užívá těhulkování s krásným miminkem a na nás zapomněla nebo někde už chudák sbírá síly a snaží se srovnat se smutnou zprávou. To snad ale radši ne. To bych jí fakt nepřála

Jinak u nás.... Jako vždy, nic nemůže být v klidu, tak jak má :unamused: . Takže já v noci začala krvácet a ráno jsem na nic nečekala a jela jsem hned, takže jsem tam u Dr. byla úplně první a počítala jsem už s janým verdiktem. Dr. mě ale překvapil. Prý je tam jedno pěkné miminko se srdíčkem a důvod proč krvácím, prý žádný nevidí. Ale dobré to prý není :frowning2: . Navýšil mi dávku Utrogestanu a přidal Ascorutin a za 14 dní další KO a kdyby se to nelepšilo, tak kdykoliv. Miminko prý teď vypadá asi na 7+5tt (před 14dny to bylo 6+2tt), ale prý to nejde změřit, ať to beru jen jako orientační (pořád Dr. tvrdí, že jsme si to pořídili v době, kdy byl manžel 14 dní pryč. Tak pak leda se sousedem, ale o tom nic nevím :grinning: ), protože prý mám protáhlou a zakloněnou dělohu a miminko se drží až úplně vzadu nahoře, takže se tam prostě s tím UTZ nemůže líp dostat a hold s přesnějším určením stáří budeme muset počkat, až ještě trochu povyroste. Tak hlavně, že je tam srdíčko :dizzy_face: a mám se šetřit a snad to bude dobrý
27. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě mrzí:(ale pokud dr nevidí důvod hlavně hodně odpočívej miminko to zvládne uvidíš moc držím palečky!Já jsem napnutá jak dopadnu já zítra.A taky jak to dr změří podle pm jsem dnes 8+4 ale už od začátku je miminko menší ovulka byla asi dýl no tkaže přesně nevím snad zítra.
27. led 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobrej, že počítá s touhle variantou a hned tě nestraší. To jsem zvědavá, tak pak taky napiš. Malá vstává
27. led 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cheri. Moc držím palce na dnešní KO!
Budeš se nějak domlouvat na tom první screeningu ve 12tt?
28. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tuu:slight_smile:miminko oka akorát ted azatím podle uz 7+1 podle pm 8+5 ale třeba se to prý ještě srovná no:slight_smile:Jdu na KO zas na 3 týdny a na uz tka mi dá průkazku i kdžy sliboval na dnešek ale se omluvil že ještě radši počkáme:(tak jsem z toho trochu smutná ale chápu a pro radost mám rpvní fotečku:slight_smile:)
28. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je paráda :slight_smile: Takže srdíčko ťuká. To se máš, že máš fotku. Já o ní ani neříkala, protože jak bylo mimčo schovaný v zadu, tak to bylo vidět jen tak rozmazaně. A taky mě chtěl zvát až za 3týdny. Já však vyhrkla "až za tak dlouho", tak řekl, že ze 14 dní :dizzy_face: Za 3 týdny bysme stejně byli na horách
28. led 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A bavili jste se o tom 1. screeningu?
28. led 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nechceš se pochlubit s fotečkou? :wink:
28. led 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebavili jen říkal že příště bdue nějaký UZ takže jestli to nebude ono:slight_smile:chci se pochlubit ale nevím jakt o naskenovat jéé se máš tak já to ty 3 týdny vydržím :angry: musím no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam a jak vložím fotečku?už jí mám v pc :grinning:
28. led 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
musíš si založit album. Dáš fotoalba a pak moje album.... já to dělala už dávno, ale když jsem to zvládla i já... :wink: Pak se objeví i tady v diskusi nahoře nad čarou aktivní foťák
28. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak můžeš kouknout i do našeho albíčka. Jen jsem tam už dlouho nic nového nevložila
28. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám to založile jsem i synovi album jenže mám velké fotky tka tma přibudou až zmenším ale fotku z UZ tam mám
28. led 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už se to tady ukázalo :slight_smile: Já to zkoušela hledat podle přezdívky, ale je tam toho moc a je to na dlouho
To krásně vidět, miminko i pupečník :slight_smile: Já viděla jen rozmazané cosi
28. led 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo a škod aže se tolik mrskalo na UZ byly i hezkčí záběry kde byly nožky a ručky vidět lépe ale nevadí no...
KOukala jsem an tvé fotečky no krásný jako byla malá tak malinká?
že ta mona se neozve:(
28. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cheri. Jak ti je? Já jsem dnes úplně nemožná. Pořád bych spala a nějak mi to vůbec nejde ovládnout a žaludek mám tak rozhoupanej, ale nezvracím. Jen se mi každou chvíli navalí a bolí mě břicho pěkně jako před MS, ale víc.Tak spíš jen tak přežívám a doufám, že zas nebudu krvácet. A už víc jak týden mám hroznou chuť na budapeštskou pomazánku s rohlíkem, ale vůbec nikde jí nemají ani ve velkým Tescu a tam vždycky mívali výbornou. Tak jsem nafasovala u babičky naložený papriky a zkusím jí vyrobit doma. Já ji dělávala, ale v Tescu prostě mívali lepší
No, to by mě taky docela zajímalo, co se s ní stalo
Eli byla tak malinká, protože se musela narodit ve 31tt a byla z jednovaječných dvojčat a holky měly společný krevní oběh a to bylo špatný (transfuzní syndrom). Eli byla dárce a Anička příjemce. Takže Eli byla malinká a pak už neměla vidět na UTz ani močovej měchýř a byla už úplně na suchu, neměla žádnou vodu a byla malinká. Zato Anička ta chudák hamťala, byla větší a vody měla tolik, že mi rostlo břicho SF až o 3cm za den. :cry: Takže Aničce několikrát museli plodovku odpouštět přes 1,5litru a při dalším odpouštění se stalo to, že se porušila přepážka mezi holkama. Takže se trochu vody dostalo i k Elišce a mohla potrénovat doslova na poslední chvíli dýchání. Na to že se ale protrhla přepážka a Anička pořád vyráběla svým metabolismem tolik vody, tak na to nakonec dojela :frowning2: Holky se prohodily a Anička se zamotala na pupečníku :cry: Dr říkal, že nechápe, jak tam takový harakiry dokázaly........ a pak to bylo ještě pěkně napínavý, jak to nakonec dopadne s Eli, protože neměli volný inkubátory a v celku mě převážet nechtěli, protože jsme byly moc komplikovaný, takže čekali do rána a pořád mě v noci hlídali, aby se Eli neuškrtila taky. A pak jestli to udýchá, protože by jí museli odvézt do inkubátoru pryč (myslím, že říkali, že volno mají jen v Plzni) a to bylo pro mě šílený. Abych tam zůstala sama týden ležet a Eli ani nesměla vidět... Eli ale byla šikulka a krásně to udýchala, ani infekci nedostala.... byla velikánská šikulka a dlouuho byla na intermediaru nejmenší miminko, ale moc šikovný :sweat_smile:
29. led 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
e295, jsme prebornice v napinani vid??? :grinning: :grinning: :grinning: promin:frowning2:dekuji ze jsi na me tak myslela:_)vse je oukej jsme v 6tt :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
la cheri:slight_smile:ahojky dekuji taky :slight_smile:ze jsi na me myslela, holky ja se strasne omlouvam :frowning2: :frowning2: :frowning2: je vse oukej delal mi velek vysetreni stery cipku aji, a vse je dobre :slight_smile:mimi je v deloze :slight_smile: vajecniky josu oukej :slight_smile:takze prvni poradnu mam 16.2 :slight_smile:

a jak vy:slight_smile:jdu vas docist :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsme vas dočetla:slight_smile:jejda e295 moc me mrzi ze jsi krvacela, ale vse je oukej tak to je paráda :slight_smile: :wink: :slight_smile: a la cheri- taky jsme mela dyl ovulku :slight_smile: o dva tydny mi to vychazi :slight_smile:podle ms bych mela byt 9tt ale jsme ten sedmej ted vlastne uz :grinning: jinak dneska rano jsme s eporve objimala z hajzlíkem :grinning: :grinning: :grinning:
a jak se máte???
29. led 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
la cheri- no krásná fotečka, gratuluji k fotečce, já si ji nenechala :frowning2: priste :slight_smile:skoda ze tam nemas fotecky nejae svoje s malým sebastiánkem :slight_smile:

e29- teda malá byla opravdu bobeček malínkej :wink: :slight_smile: uplna prdelka jejda bych si ji hend ponuchnala :grinning: :slight_smile: sem mela uplne nutkani ji z ty obrazovky vzit a pochovat si ji :grinning: nádherná opravdu :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beru, to je bezva :slight_smile: Já už myslela, že vám to nedopadlo, když jsi se neozývala.
A jak ti je, můžeš se pustit záchodu? Já mám teda ´vytrvale šouflo, občas se mi navalí, ale nezvracím. I když kolikrát si říkám, jestli by nebylo lepší jednou se vyzvracet a pak mít klid. Taky nějak vůbec nevím, co vařit. Kdeco mi smrdí, tak zatím jím jen takový neškodný věci jako omelety s tvarohem, nudle s mákem... ale samý sladký :unamused:
Jojo. Docela jsem ráda, že byla Eli tam malinká, že jsme si užili malý miminko. A docela mi je líto těch mamin, komu se narodí hned přes 4kg, to mají hned víc jak 4 měsíční dítě a žádný miminko :grinning: Eli měla v půl roce rovných 5,5Kg a to kamarádky holčička měla hned ve 2 měsíci :grinning:
30. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
e 295 :slight_smile: ahojínky :slight_smile:

no já po ránu je mi šouuflo :frowning2: jednu sem se musela jít s hajzlíkem pokamarádit, ale jiank sem to zatím přešla tak uvidíme, bud to budou jen návaly a nebo teprve to začíná :grinning: :grinning: jinak ja něja snm všecko jen moc maso začínám nechtít a hlavně sladký jako čokoládu to nee to mi nejak nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jí milovala tak vesm to je divny akorat sem teda ztloustla sakra:frowning2:no co nadelam.
no malá je krásná opravdu to jo to je mimimiminečko :slight_smile: :grinning: moje malá měla 3666g a 51cm :slight_smile: :wink: ale sem taky ráda pač sem jí ještě týden přenášela:slight_smile:takže jsme za to moc ráda :slight_smile:že bylo vše jak má být :slight_smile:te´d spínká tak sem vás navštívila :slight_smile:a vkolikatym presne jsi???nemas to tu na konikovi :slight_smile: ja jdu 16.2 na kontrolu kdy jdes ty??pisni uz s etesim :slight_smile: :wink: :slight_smile:
31. led 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Beru.
Tak to byla Markétka rovnou jako 4 měsíční Elča :grinning:
Tak co, byl to ojedinělý nával nebo se to horší? Já mám teda vytrvale bléé knedlík až na samým kraji v krku, ale nezvracím. Jen se mi každou chvíli příšerně navalí, ale prostě nezvracím. I když si říkám, jestli by nebylo lepší jednou se pořádně vyzvracet a pak být v klidu, než mít vytrvale na krajíčku :stuck_out_tongue_closed_eyes: A čištění zubů to je hrůza, to se mi obrací žaludek a mám pocit, že se otočím celá na ruby. Minulou St jsem byla 7+5tt, takže teď jsem asi v 9 týdnu. Dr. říkal, že je mimčo hodně vzadu, že tam UTZ špatně vidí, takže ho nemůže přesně změřit. Takže nějak tak + -
Cheri, co ty? Nepíšeš, že se nemůžeš pustit toalety :grinning:
1. únor 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky fotky dodám časme nějak nestíhám...záchod sice neobjímám ale jsem hroznej chcípáček potřebovala byhc přes dne spát protože v noci mě budí močák tka lítám na wc a občas i noční můry jinak mě dost bolí prsa ale špatně mi není:slight_smile:
1. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cheri a co se ti zdá? Mě se taky teď zdávají šílený krváky, samá příšerná vražda, že jsem se pak bála i v noci jít na záchod. A v minulým těhu se mi zase zdály prorocký sny. Že jsem si vzpomněla, že mám vlastně nějaký dítě a jak dlouho jsem ho už vlastně nenakrmila... a když jsem ho našla, zajímavým způsobem nakrmila, tak jsem si vzpomněla, že mám vlastně někde ještě druhý a to jsem nemohla najít, až jsem ho našla v koši se špinavým prádlem, když jsem ho hodila do pračky... a takových snů bylo víc.
Bolí prsa? Tak to mě taky. Jen jsem si říkala, jestli to ještě není tím mlíkem, když jsme nedávno skončily s kojením, ale prsa mám měkký, tak je to teda asi tím těhotenstvím. Ale někdy bolí fakt hodně
Docela mě překvapuje, jak rychle jesm zapomněla, jak mi bylo v předchozím těhu. Jen si vzpomínám, že jsem měla tak hezkou pleť jako nikdy předtím. Zato teď se mi vyráží mrzáci všude možně a vlasy si umeju a druhej jsem jak když spadnu do oleje. Fakt hrůza.
1. únor 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky la cheri a e295 - no já blila teda jen jednou apak docela fajn, občas nával mám ale dá se to ustát apřejde to, jen se musím něčeho najíst třeba jen kousnout něčeho :slight_smile: :wink: jinak mluvíte o prsou, já na ty prsa trpím, trpěla jsem v první těhu ated taky, nemůžu na ně ani pustit sprchu, šíleně bolí :confounded: ale to k těhu patří co nadělám :grinning: :grinning: :grinning: jinak teda já sny hororvý nemám naštěstí, už takhle se cítím divně když je manža na noční :grinning: :grinning: :grinning: la cheri já se taky občas přes den natáhnu ale moc to njede když mi tady řádí malej tajfun markétka :grinning: :grinning: :grinning: e295 jeste takze 9tt zhruba tak to jo, já budu v 9tt zhruba 16.2. :slight_smile: :grinning: la cheri koukám ty už 10tt tedá a co břísko už roste??a e 295 roste aj tobe?,ale to asi ne vid??kdzy mas mimi hodne vzadu ale treba se sune dopředu hihi???
1. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně se zdaj bud erotický(chybí mi sex naposled v minulém roce :angry: ) a nebo horový že mě někdo chce zabít nebo tak děsný....k tomu sexu my můžem už ted ted jenže manžel se k ničmeu nemá radši hraje a hry a kdžy přijde tka mě budí kolem půlnoci a to ho posílám někam tkaže už byhc potřebovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jojo 10 týden podle pm ale podle uz jsem menší as o týden no bříško spíš takový špíček ale jo je kalhoty nedopnu a kalhoty o nějaký to číslo větší mi zase jsou v pase i když taky nepříjemný jenže kolem plandaj a ot moc nemusím:(ale kdžy sjem kukala tka bříško nějaké tam je snad brzo udělám nějakou fotečku.Holky jdu konečně do vany a pak spát at se postará o malého aj manžel já už to dneska fakt nedávám :unamused: u rpvního jsem takhle unavená nebyla no snad bude brzo líp taky se řpes den nemůžu mco natáhnou amlej tu lítá jen když jde spát jenže to než poklidím a tka tka si lehnu a on za chvíli vstává
1. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
la cheri koukám, že malými je 2 roky a 2 měsíce :grinning: :grinning: to máme stejný raubíře ale já mám holčičku 2 roky a 1 měsíc :grinning: :grinning: ale ta už chrní od půl 8 :grinning: :grinning: je to její čas :grinning: :grinning: :grinning: s tím sexem, tak ho bafni a dovleč do ložnice :grinning: :grinning: :grinning: já nějak stímhle problémy nemám, manža by pořád, klidně aji hodku potom co jsme do sexovali :grinning: :grinning: ale ted sme opatrnejsi v tehu se tak trosku bojim prave :wink: :unamused: joj tak jdi si lehnout, no tak třeba to bude ta holčička, když si tam moc unavená :slight_smile: :wink:
1. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy jste se teda dneska pěkně rozepsaly :slight_smile:
Beru, mě břicho roste, ale spíš za to může to, co sním :grinning: :angry: Přes den jen tak uzobávám a nic mi nepřijde "jedlý". Zato v noci se i 2x budím a je mi šoufl a musím jít něco sníst. A syrová zelenina krom salátu mi teď nechutná, zato sladký jo. Takže jím nudle s mákem, krupičku, buchtu, kompoty... a pak aby nerostlo :angry:
A s tím sexem, to vás obdivuju. Já teď vůbec nemám chuť a manžel za mnou chodí, jak slídící pes. A hlavně mám i strach. Dr říkal, že krvácet se může i po sexu. Já jsem ráda, že to přešlo, tak proč to zbytečně pokoušet :unamused: V předchozím těhotenství jsme měli taky zákaz od Dr.
1. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tka to já ted kiwi a syrovou zeleninu ve formě salátu můžu a taky párek s octem a cibulí to sjem jedla i u syna tak že by druhý chlapeček?Malej chce bratříška chlap holku tak jsem zvědavá...
jo ono čapnout a odtáhnou není moc možný protože jak večer malej usne tka sjem tak ko že se sotva doplazím do postele. :angry:
2. únor 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek