Dr. viděl na ultrazvuku o 5 dní mladší těhotenství

eligar
1. dub 2007

Ahoj holky, byla jsem na prvnim utz 6tt+1, doktor videl gestacni a zloutkový vacek, zadnou srdecni cinnost a stari tehotenstvi zmeril na 5tt+3 , stalo se nektere to same, ze na pocatku tehotentstvi doktor zmeril o 5 dni mladsi tehu?
Dik

monaberuska1
19. únor 2010

slunicko, aha jezis ja jsem trdlo, me by toto vuec nenapadlo prave, myslela sem ze to je az ke konci spis???jejda, a tak pro la cheri co to znamena??ja nevim kolik mam asi 0 kdyz nic dr nerikala ze???
moc děkuji za odkazek prectu si to 🙂

la_cheri__2
19. únor 2010

mona zatím mi nechal termín 4.9:))
neříkal nic právě on mě nikdy zbytečně neděsí tka jsem to zjistila až doma v průkajdě:(u malého jsem měla CS od začátku 3 a ve 27 tt chtěl ven tka budu radši moooc odpočívat to by mi řekl že

monaberuska1
19. únor 2010

la cheri.- jo ahha, jejda, tak nic nedelej, juuuuuu ted budes obskakovan manzelem 🙂 to ma taky něco do sebe 🙂

monaberuska1
20. únor 2010

jo holky a vlozila sem moje foto briska 🙂do albicka 🙂

la_cheri__2
20. únor 2010

mo

la_cheri__2
20. únor 2010

mona krásnej pupík🙂my před chvílí přijeli byli jsme na nákupu a manža mě pozval do pizerky malej byl u dědy a babičky🙂jsem unavená brr za chvíli do vany a pak hají jéé

monaberuska1
20. únor 2010

la cheri, je mnam pizza taky bych si dala sakra 😀 😀 😀 je tak malej si užíval babičky a dědečka 🙂 paráda a co těhu??dlouho s enám tady neozvala e 295 vid????
kde je nevis????snad se neco nestalo, vzdycky se tady ukazala.....

e295
20. únor 2010

Ahoj holky. tak jsme se vrátili z hor a bylo tam fajn. Na lyže super, ale já jen mohla tiše závidět lyžařům super podmínky a hlavně držte se, ale u žádnýho vleku se vůbec nečekalo. A to je teda něco na Český hory. Já s Eli opatrně sáňkovala a zkoušely jsme jí ty nejmenší lyžičky, ale zatím v nich jen chodila a trochu se klouzala. Zatím je na to malá, ale je velkej úspěch, jak se jí líbily a dokonce si je musela sama nosit pod kopec i zpátky. Tak snad jí ten elán vydrží i na příští na příští rok. To už bysme jí chtěli zkusit pořádný lyžičky a ne jen ty na řemínky. I když všem, co dávali děti do školičky, tak říkali až od 3 let a to jí příští rok bude jen 2,5r. Ale jestli bude tak šikovná... a pěkně se tam rozpovídala. Už povídá traktor, rolba, kapky, hovno.... a je s ní veliká sranda. Pěkně si vymejšlí a hlavně... Eli nikdy nezlobí, všechny lumpárny provádí děda! Děda jí čúrá do plínky, děda rozšlapal sušenky na koberci.... a hovno, jí prý naučila říkat babička 😀 Pěkná lhářka, co.
Cheri a v jakým tt se ti malý nakonec narodil? Zkus cvičit na posilování pánevního dna podle Mojžíšové, to by mohlo pomoct. Některý maminy mají s čípkem problém, ale buď v klidu. Dr jsou dneska machři a od 24tt už umí děti zachránit. Hlavně aby se to tak drželo a pěkně dlouho a nehoršilo se to 😉
Já mám jít v Po na krev na ten NT screening a ve Čt na UTZ. Taky mi termín pro screening počítali podle UTZ. Kdyby to brali podle MS, tak máme minčo skoro o 2 měsíce starší 😀
Sluni a ty jde škdy na KO? Nějak jsem zapomněla a nechce se mi to dohledávat. Fakt jsem zvědavá, jestli to budou dvojčátka 😅

e295
20. únor 2010

Holky, vy se máte, že vám není fujtajbl. Na horách se mi občas navalilo, ale jen co jsme přijeli domů 😝 😖 .... sice nezvracím, ale každou chvíli se mi navalí a to nechutně nahlas, takže manžel už párkrát utíkal rovnou s kýblem, že jde uklízet 😀 je fakt hodnej. Ale nějak nezvládám předklony( např, obout Eli botičky, posbírat hračky z podlahy..) a kolikrát stačí jen pouhá představba jídla a nebo jen otevřít ledničku... brrr. A přitom musím skoro pořád něco jíst. Dokonce se budím i v noci kolem 23 nebo 1h a musím jít něco sníst, jak mi plave žaloudek. Takže brutálně tloustnu 😠 a dneska jsem nemohla vydržet sedět v autě, jak mi bylo blééé a jak mě škrtily kalhoty. Tak jsem si je musela rozepnout. Takže jsem fakt pěkně přibrala. Břicho z těhu mi snad nemůže tak rychle narůst, ne? Nebo že by u druhýho mimča fakt rostlo tak rychle?

monaberuska1
20. únor 2010

e295- ahojky je zrovna sem na tebe tady myslela, kde jsi 😀 😀 jů tak to je bomba na horách teda super 🙂 😉
ale teda sem se zasmála malá je teda super hihi 😀 😀 😀 to je jasný že vše jen děda a babička 😀 😀 😀 hlavně že to není maminka a tatínek hele 😀 😀 😀 😀 😀 😀

je ty jdes teda ted uz na ten NT screening jo??já jdu až 9.3 to je doba sakra...

e295
20. únor 2010

Holky a pročpak nemáte nad lištou odkaz (foťák), aby se dalo hned kouknout do albíčka, jak vám rostou bříška a miminka a nemuselo se dlouho hledat v celkovým seznamu?
Já teda ještě nový fotky nepřidala. Musím si přidat nový albíčko, kam budu vkládat další fotky.

e295
20. únor 2010

Beru, já bych měla být v Po podle UTZ 11+4 nebo +6tt. Tak doufám, že se žaludek brzy uklidní.

e295
20. únor 2010

To jsem blázen. Najednou mi tam foťáky s odkazy na albíčka pěkně naskákaly. Tak pardon.

e295
20. únor 2010

Beru, tak jsem mrkla na bříško a fakt už máš pěknej pupík. Tak že by.... že by to nebylo tím nepřetržitým žraním 😅

monaberuska1
20. únor 2010

e295, jojo ono to asi blblo 🙂 😉 no žraním to nebylo, pač ted sem jen hubla 😀 😀 😀 všecko sem vyblila co se dlao ted je to 4 den co nebliju ale navaly mam ale je to super, aspon konecne udrzim jidlo... 🙂 😉
a hlavně dr. mi potvrdila že to není zranim 😀 😀 😀 takže sme klidná, 🙂 😉 jo tak to jo, tak musis hend dat vedet co na tom screeningu ajesi uz uvidi pohlavi to sem zvedava teda 🙂 😉

la_cheri__2
21. únor 2010

dobré ranko🙂
malej se nakonec narodil vyvolávaně v 37tt měla jsem vysoký tlak vysoké leukocyty a nikdo nevěděl čím to.Měůa jsem i bolesti břicha ale jný než stahy a taky nevěděli jak to no.Ale dopadlo to oka malej měl sice žloutenku ale jinak dobrý🙂
jéé na horách tak to ses měla já na horách nebyla nikdy jsem nelyžař🙂
Holky psolední dva dni mě zas šíleně ale fakt šíleně berou prsa 😖

monaberuska1
21. únor 2010

la cheri- jeje hlavne ale ze vse je dobry, taks nad ted po druhe, to bude jiný...lepší 🙂 😉
jo??prsa???mě nějak berou od začátku co sme otěhotněla 😖 ale nejvíc pod sprchou právě....

a jak se holky máte 🙂 jsme tu jen4 hihi ale vsichni jak to jde,

u nás dneska nádherně svítí sluníčko, je to úplně nabití energie, 🙂 😉

la_cheri__2
21. únor 2010

taky je u nás hezky🙂mně čeká úklid a tááák se mi nechce🙂malej je zlatíčko tka ason že to manža se válí na gauči no co no:( 😠 odpoledne ho vyšlu s malým na boby než to roztaje a budu tu mít klid 😀
mě prsa brali chvilku pak nic a ted teda šíleně i dyž dneska tuk tuk tuk je to lepší🙂
Holky večer zapluju k tv snad malej brzo usne hajeme s ruskem tak na to jsem hooodně zvědavá.
JInka se musím pochlubit chutěma koupila jsem si jahody atěším se až si odploko udělám jahodou kašičku 😝

monaberuska1
21. únor 2010

la cheri- sleduješ hokej??? 🙂 😉 no nám manža v 1 odjede do práce a jen řekl že se zpozdí že hrajou naši 😀 😀 takže tam s chlapama bude čučet a o přestávce jak bude přijede hihi 😀 😀 😀
takže odpolko jdu s malou ven já,
jé jahody to mi něco připomína ty sem měla včera a ještě před tím, s nanukáček, a právě s touhle jahodovou kašičkou manm 😀 😀 😀 😀 a ted si delam prejt, mám na nej desnou chut 😀 😀 ted v breznu máme zabíjačku a už s enemůžu dočkat na jelítka, manma a jitrnici, no jako já bych se tohodle užrala 😀 😀 😀

la_cheri__2
21. únor 2010

mona jééé zabíjačku??pošli mi tlačenku mnaam.
No můj nikdy nic nesledoval až ted poprvé co ho znám tak když tka hokej jak hrajou naši v pátek na něj šel do hospody přišel na mocl ve 4 a ještě mě otravoval 😠 tka aspon že dneksa ho dávaj od 21.hod že bude doma

monaberuska1
21. únor 2010

la cheri...hodím foto jo?, 😀 😀 😀 😀 😀 už bude nejspíš ted 6 a 7.3 o víkendu mnam no ja s etak tesim, taky jsi zabíjačková?? 😀 😀 😀 manža taky to nesleduje nějak jen když hrajou naši, tady v té naší prdelce je jen nějaká putika tam nechodí a ani nechce takže apson ze tak....a s chlapama z prace hihi to musi taky 😀 😀 😀 😀 je tak jsi ho uložila a dala spát ne???je ve 4 ráno, mě probrat, ten by dostal nákřiku hihi 😀 😀 asi bych byla protivná teda, ajeste vic by me nastvalo kdybych nemohla usnout 😀 😀 😀 😀

la_cheri__2
21. únor 2010

mona no on otravuje vždy když takhle přijde se sexem 😠 ještě že chodí jen vyjímečně...
holky já mám dneska takový píchání v levém podbřišku jen občas máte to taky?jsem ted hrozná poseroutka od toho slepáku hlídám každý píchnutí 🙄

monaberuska1
21. únor 2010

la cheri- jojo píchání, někdy mě to projede tak hodně že div nezařvu 😖 ale je to normální já to měla aji u malý vprvním těhu, děloha se roztahuje 🙂 😉 takže je to oukej 🙂 🙂 😉

la_cheri__2
21. únor 2010

mona super🙂já si u prvního nic takovýho nepmatuju přitom to tak dlouho není že ale ty začátky se mi prostě vykouřily...pamatuju si to tak od prvních pohybů🙂u Sebíka jsem je cítila v 18tt tak jsem zvědavá kdy přijdou ted🙂

monaberuska1
21. únor 2010

la cheri, no ja si to pamtzuju jakž takš jako, a jen neco, a pohyby??ty nevim presne ale nekdy kolem taky toho 18tt nebo nejak 19 tt prý při druhým je cejtíš dřív 🙂 tak uvidíme 🙂

la_cheri__2
22. únor 2010

mona já měla PP v 17+6🙂byli jsem s manžou zrovna v kině a asi se mrneti nelíbil ten hluk🙂pak už kopal pořád no🙂tak ted tak trochu doufámmže třeba už v tom 16-17tt by mohli být🙂
Přepadli mě hrozný stavy chvílema mám hrozný strach že na screeningu něco najdou nebo že se něco stane chjoo tak se moc se o prcínka bojím škoda že kdykoliv chci ho nemůžu vidět a koukat co tam dělá🙂

la_cheri__2
25. únor 2010

holkyy kam jste se poděly??? 😕

e295
26. únor 2010

Ahoj holky. Jak se máte? Mě se včera nedařilo otevřít stránky koníka ☹
Včera jsem byla u Dr (Ještě si mě pamatoval, jak jsem tam tehdy tak dlouho ležela, vyptával se na Eli a byl moc milej.) na UTZ k tomu screeningu a vypadá to prý víc než dobře. Rizika jsou úplně nepatrná. Teda snad. Jsou to totiž lumpové a z krve prozkoumali jen jednu hodnotu a druhou, za kterou jsem taky zaplatila, vůbec neudělali. Tak Dr hned vyplnil druhou žádanku, že by to prý ještě mohli dodělat, jinak ať se prý hádám a chci vrátit peníze. Takže ve Čt se mám znova stavit, jak to dopadlo.
Jinak mimi se pěkně mrskalo. Je velké od hlavičky po prdelku 5,3cm a s nožičkama prý skoro 9cm. A prý to vypadá na kluka 😀 Jen nemám fotku, protože jim nefungovala tiskárna ☹ 😠 Dr to včera vypočítal místo 11+6tt na 12+5tt takže už jsme zase v době, kdy manžel nebyl doma a nebo je to prostě obřík.
Tak ani nevím...manžel úplně září, že by to mohl být kluk, ale já si říkám, co se dělá s klukama a co já udělám s tou horou nádherných věciček po Eli. Některé měla na sobě jen párkrát a jsou úplně úžasný. Já bych radši holčičku. Eli se teď začala pěkně parádit, nosí řetízek, korále, mojí podprdu 😀, hladí si košíčky a říká mimi, mňam, mňam, áááá (to jako že bumbá), pak si hladila bříško a "uéuééé" (jako že pláče) a celá se začala vlnit a hou hou, jako že pohoupe mimi v bříšku. A veliká sranda s ní byla, když jsme šly předevčírem na očkování. Eli pořád chodila ťukat na sestřičku, že už chce dovnitř a když nás zavolali, tak pozdravila a na nic nečekala, hned ukazovala Dr na hrudníček a "ťuk, ťuk" že chce poslechnout srdíčko, pak hned sama od sebe udělala "ááá" a otevřela pusu, pak mě odstrčila na lehátku a řekla "hají", lehla si a ukazovala na stehýnko, že chce pich pich. Dr. i já jsme jen valily oči, sestra se řechtala a Dr nestíhala makat, jak Eli diktovala 😀 A zaplakala, jen když jí píchli, pak si hned řekla o náplast, udělala všem pápá a poslala pusinky a hned se pakovala a klíďo bez kalhot. No byla úžasná 😀

monaberuska1
26. únor 2010

ahojky holky teda la cheri- tak super treba budou driv...neboj prcek je v pohode 🙂to josu tehu stavy 🙂a kdy ze jdes na NT screening??mi to vypadlo.44e 295 tyjo to by me mrzela ta fotka ztoho 3D ☹ já jic hcu prave....ale tak hlavne ze je vse oukej akluk??je takze nejspis parecek??ja holky ani nevim co bych radsi me je to asi fakt jedno 🙂 😀 😀 😀 teda mala teda zacina pekne vid???hihi parásnice jedna a stema podprdama to mam doma taky 😀 😀 😀 😀 docela komicky hihi ale mal si to da na krk takze ma kosicky jednu na brichu a druhou na nohach hihi 😀 😀 😀 😀
a držím teda pesticky aby vse bylo dobre po druhe, ale bude neboj 😀 😉 🙂
mi jedem uz za chvilku na ten screening tak sem zvedava no, a nakonec bereme malou ssebou no..tchanovcum ji nenecham ☹

neukazal sem se sem mame trable no..tchanovci uz to snima nejde jak mame spolecnou kuchyn a tak tak je to katastrofa jako....takze nakonec jsme se rozhodli kdyz do leta se neodstehuji dolů za babičkou tak odcházíme mi, protože takhle už to dál nejde no 😖 😔 😔 😔 😔 takže období nic moc ale tak ted už vim ze pul roku a bude... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru