Dr. viděl na ultrazvuku o 5 dní mladší těhotenství

eligar
1. dub 2007

Ahoj holky, byla jsem na prvnim utz 6tt+1, doktor videl gestacni a zloutkový vacek, zadnou srdecni cinnost a stari tehotenstvi zmeril na 5tt+3 , stalo se nektere to same, ze na pocatku tehotentstvi doktor zmeril o 5 dni mladsi tehu?
Dik

kozinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monaberuska1
2. únor 2010

ahojky holky:_)

e295, já se právě taky jako bojim přímo aby šel do mě 😀 😀 ale praktikujeme vše okolo 😀 😀 tak to radsi neriskujte mylsim ze to za to nestoji amanza hold 9 mesicu bude mit polovicni pustík 😀 😀 😀 😀 😀

la cheri no ja teda jako syrovou zeleninu taky můžu mnam, u malý jsem taky jedla čokoládku v mega množství jak e295 😀 😀 😀 ale ted cokoladu nemusim a spis ovoce a nebo zeleninu mnam 😀 😀 😀 😀 😀 la cheri, je tak to jsem teda zvedava co budes mit a nechas si rict pohlavi??? 🙂 mi máme holčičku, adruhý je nám nejak jedno ale manžovi by se hrozně líbil parecek takze b bral pry kluka ale rikam co sis udelal to budes mit 😀 😀 😀 😀

la_cheri__2
2. únor 2010

my máme chlapečka a určo si encháme říct co to bude....manžel chce holčičku chce páreček, malej chce bratříčka a já osobně se musím přiznat že taky toho klučinu ale uvidíme se už nemůžu dočkat až nám to poví minule jsem měli jistotu z plodovky

monaberuska1
2. únor 2010

la cheri, ty jsi byla na plodovce????a jakto??a ted pujdes taky na plodovku??? 😉 🙂 no mě je to nějak jedno 😀 😀 😀 neím a jeste ani neivm jesi si to nechame rict ale asi jo 😀 😀 😀

e295
2. únor 2010

Ahoj holky, jak to ta cenzura všechno stíhá
S tím sexem si to teď ani nedovedu představit. Vadí mi i změna polohy. Když ležím a vstanu nebo před chvílí, když jsem šla do sprchy a chtěla jsem si zout ponožky, tak jak jsem se předklonila... hnedka blééééé a pak než se žaloudek ustálí 😝 Prostě mám zaraženej knedlík v krku a líp s ním nehýbat 😀
Vy už doma uzavíráte sázky jestli holka nebo kluk 🙂 Já bych teda radši holčičku a manžel zase kluka. Ale i by klidně mohl být. Jen nevím, co bych dělala s tou nasyslenou parádou na holčičku. Holky, vy malé oblečky schováváte nebo je prodáváte nebo posíláte dál? (Koukala jsem Beru, že Markétka je taky pěkná parádnice 😅 ) Já něco strčím na MMB, ale většinu si z nostalgie schovávám. Ale jestli to tak půjde dál, tak fakt nevím, kam to dám. Jsem hrozná, ale na ty holčičky se tak pěkně nakupuje... je tolik nádherných věcí 😵 Ale co když to bude kluk a nebo holka a velikostí jí to vyjde přesně opačně zimní v létě...
Ale radši nebudu přemýšlet moc dopředu, kdo ví, jak to ještě dopadne... Dneska v noci jsem zase špinila a bolelo mě celý dopoledne břicho. Tak jsem odpočívala, Eli dala dolů babče a odpoledne už to bylo dobrý. Ale stejně to klidu moc nedodá. Tak aspoň že mi je blbě 😀

e295
2. únor 2010

Holky, už jste se domlouvaly s Dr. na tom prvním screeningu ve 12tt???? Já si o něj teda řeknu, pokud mě tam sám nebude chtít poslat. Ale prý je přesnější než ten v 16tt. S dvojčatama mi ho nechtěli udělat, že prý na jednovaječný nemají tabulky, že by to neuměli vyhodnotit a jinej Dr mi pak za to tak vynadal, to že se právě mělo udělat a právě v našem případě a cosi v genetice máme, tak radši první screening, než se pak nechat honit na plodovku, když má svoje ryzika a navíc, jek mi řekl, pak Dr, tak ten nález ani nemusí být na dětech, ale můžou to být špatný buňky na placentě.... Odpouštění plodovky jsem si užila až až, když mi několikrát i skoro hodinu v kuse odpouštěli přes 2l.... sice to moc nebolí ( ikdyž příště už mi to umrtvili a vzali na mě pořádnou trubku místo jehly, aby to šlo rychleji a nemuseli tak dlouho dráždit břicho - ve 29tt už docela pracovalo) Tak bych se tomu radši vyhla. Snad mě tam nebudou chtít hnát kvůli věku 😠 Ale předtím jsem ještě ani neměla 3O a nutili mě tam ještě dřív než mi vzali jakoukoliv krev. Takže nemohli mít ani žádné podezření a jsem fakt ráda, že jsme to tehdy odmítli. Hlavně manžel mě v tom podpořil a za to jsem mu byla fakt vděčná

monaberuska1
2. únor 2010

e295.-) ahojky jejda pořád ti je tak blbě, no apson vis ze to spravne pracuje, hormony a tak :-d vse se prizpusobuje amiminko si hleda mistecko kam s eusadi jestli vis na pravo na levo doprostred 😀 😀 😀 držím pěstičky aby tě ty nevolnosti brzy přešli 😉 no já jse teda děsná s hadrama, strašně ráda malou oblíkám a nakupuji pro ní vecicky, jelikoz toho mame opravdu mraky a treba 3 stejne sticky nebo stejne vesty atak akorat se to lisi velikosti tak neco prodávám právě na tom MMB ale hromadu si schovávám, prostě je mi to líto dát pryč ty krásné kousky 😀 😀 takže když to bude holčička vůbec mi to nebude vadit apson bude mit nejaky ten hadrik na sebe po markétce ale jak píšeš může to být opačně což u nás by to trochu letelo ale neco by nosit mohla, malá je v prosinci a ted druhe to vychazi na rijen 🙂 ale jak rikas jeste je na to cas 🙂 clovek ma porad trochu obavy ze?,protoze vi co se kolem deje 😒 je to divny ale vsichni mluvite o NT screeningu, co to vlastne je??? 😅 😅 😅 😅 já ani nevím jestli jsme u malý byla, nevím totiž co to je, nebo vim ale asi pod jinym nazvem 😀 😀 😀 e295 prosim hod mi jmneno treba do IP pridam si te na MMB do oblibenejch 🙂teda ale ja ybch podle fotek ti rekla mnohme min tyjo tak 24- 25 lettyjo a proc ti brali plodovku jako tolik??

la_cheri__2
3. únor 2010

Já byla na plodovce protože jsem ěmla nemocnýho bráchu a všichni mě strašili že sjem přenašečka a můj syn to bdue mít taky ale nejsem a na plodovku bych klidně i šla už v tom 13 týdnu chci mít jistotu no🙂
Jinak oblečení po malém mám schované když to bdue holka klučičí prodám a začnu nakupovat růžové hihi
Holky si nepřijdu si jak těhule vůbec mi není špatně nic a musím říct že poprvé od doby co vím že jsem těhu jsem se včera s manželem milovali a dobrý nešpinila jsem a nic 😀
Jinak o tom screeningu mi nic neříkaljestli miho udělá sám příště něco říkal neívm no pokud ne objednám se sama
holky za chvilku vlaím s malým na očkování jéé to dbue den bude zasprotivný brouček jinak včera sjem se dvakrát natáhla venku super no

brookbank
3. únor 2010

ahoj holky, může se k vám přidat?
jsem trochu zmatená z výpočtu tt...tady mi to podle ms kterou jsem měla 2/12/09 spočetlo na 9tt 😨 u doktora jsem byla min týden na prvním utz, kdy jsem si šla v podstatě ověřit zda jsem opravdu těhu nebo ne protože mi vyšel pozitivní test. na utz viděl jen asi 1cm tečku, vzal mi krev kde se těhu potvrdilo. včera jsem byla na druhém utz, tečka se zvětšila už na 5 cm, odhadl to na 5tt a to mě mate 😔 čili jsem myslela že se to počítá od ms a pokud by to byl 5tt tak bych musela otěhotnět před 3 týdny dejme tomu a to není možné 😅 podle sexu by to bylo nejpozději 31/12 a nebo 21/12...můžete mi to prosím trochu osvětlit ? 😖 😅 díky!

brookbank
3. únor 2010

ups tak koukám že je to už 10tt 😕

monaberuska1
3. únor 2010

brookbank- ahoky ja toto mela taky podle MS bych ted spravne mela byt 9 tt ale mela jsme ovulaci pozdeji ajsem v 7tt takze tady na konikovi sem si to datum DC upravila tak aby mi to ukazovalo tak jak ma 🙂určitě si měla jen pozdější ovulku 🙂 🙂 😉

la cheri aha taky jsi byla na plodovce??taky sme to tak rikala kdyz to bude luk holcici prodam a koupim klucici :-d 😀 😀 😀

brookbank
3. únor 2010

no tak to jsem teda měla ovulaci asi tak 3-4 dny přes začátkem další ms, která pak už nepřišla 😕 je tohle možný?

monaberuska1
3. únor 2010

brook - hihi tak to nevím jestli je to možný ale asi něco na tom bude muset být 🙂 já měla taky ovulku 2 týdny pozdější a říkám hm dovné ale opravdu jo 😀 😀 😀 🙂 😉 takže to asi možný je 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 taky by sis být chvilkama gyndařka??já taky abych si odpověděla na otázky 😀 😀 hledám je vždy tady na koníkov 🙂 😀 😀 ale to víš vždy je lepší se zeptat doktorky 🙂 😉 hod fotecky do albicka ta s epodivame 🙂

la_cheri__2
3. únor 2010

Vítám tu novou těhulinku🙂
jojo byla jsem jistota je jistota no🙂já po malém má dost pěných věciček tka uvidíme třeba to bude na druhého nebo prodám no.)

monaberuska1
3. únor 2010

la cheri, jojo to jo .-) 🙂 🙂 😉 hod do labíčka taky už nějaký fotečky, malýho atebe :_d at vime 😀 😀 😀

e295
3. únor 2010

Beru, ty lichotnice 😀
Plodovku mi museli odpouštět, protože by to břicho už nevydrželo. Ve 23tt už jsem měla SF (jak se měří metrem od stydký kosti k pupíku 37cm a správně by to mělo odpovídat tt, takže obr břuch) Anička totiž vyráběla kvůli tomu transfuznímu syndromu vody strašně moc a Eli byla zas úplně na suchu.

Holky, to vám docela závidím, že vám nic není. Ale u mě to taky vlastně docela jde.. při představě, že některá mamina nemůže vypít ani trochu vody aniž by jí hned nevrátila.. to pak musí být opravdu šílený... brrr

Ahoj Brook. Já ti neporadím, sama v tom mám pěknej chaos a podle měření Dr. nám to vychází pořád na dobu, kdy byl manžel v zahraničí. Tak kde bych k tomu přišla 😀 😀 Ale možný to určitě je. Před dvěma lety, když jsme nemohli otěhotnět, tak jsem si píchala 14 dní hormony, ale ovulace pořád nikde, takže to Dr stopl, že to zkusíme v dalším cyklu s vyššíma dávkama. Tak jsem čekala na MS a ta pořád nikde. Už to bylo 36 dní a nic, tak jsem tam volala a prý ať přijdu na injekci. Udělall UTZ a oba jsme čučeli, protože 36 den cyklu a ona byla právě ovulace! Takže možný je asi úplně všechno 😀

Beru, jdu poslat ID. Snad přijdu na to jak se IP posílá. Taky mi kdyžtak pošli svoje. Já tam teď dobu nic nevkládala. Ale mám nychystáno, že něco přidám. Jenom večer vždycky usnu s Eli nebo jsem tak nemožná, že se mi prostě vůbec nechce. Snad ta únava brzy přejde. Eli teď spí, ale za chvilinku bude vstávat. Tak musím nabrat síly, abysme mohly jít trochu zařádit ven. Jestli se tam teda neutopíme 😀 Je tady veliká obleva a ze střechy to valí úplně proudem

e295
3. únor 2010

Tak jsem tam taky přidala do profilu tt, ale tak "bajlaj voko". Jsem fakt zvědavá, jak to toho 10.2. Dr naměří.

e295
3. únor 2010

Beru, tak se mi to povedlo, máš to tam 🙂

monaberuska1
3. únor 2010

e295, máš tam krásný věcičky, jeden čas se mi tam taky nechtělo vkládat, mám tam toho máo, hodně věcí si schovávám 😉 🙂 aha teda tak to jsi teda měla moc plodovky co??to sem jeste neslysela tyjo 🙂 😉 ale moc to nechápu v profilu máš jedno mimi a ted kdo je anička??to mi uplne prislo jako kdzy mluvis o dvojcatech, anička a eli, kdo je kdo??? jdeš 10.2 já jdu 16.2 😀 a toho 16.2 byhc měla být v 9tt podle ovulky

la_cheri__2
3. únor 2010

já nestíhám jsem líná tka mi vše trvá tkaže jsem fotky ještě ani nezmnešila jsem teleno zapomínám na důležitý termíny včera jsem šla do autoškoly o hodinu dřív a ještě sjems e natáhla no děsný.
na kontrolu jdu až 19 holky to je doba ted poklidím dám si vanu a půjdu brzo ležet 😠 jsem ko k večeři jsem si dala párek s octema cinbulí a jak to miminku chutná objednila jsem několik bedarů na zádech takže zatím stejné jak u maléhot ka věřím že budeme mít chlapečka

e295
3. únor 2010

Beru. Měli jsme jednovaječná dvojčátka s transfuzním syndromem a Anička nám kvůli tomu umřela 😢 a Eli měla štěstí. Teď mi přijde docela líto, že čekáme jen jedno mimi. Já bych tak chtěla dvojčátka, ale radši už dvojvaječný. Ale zase si říkám, že by to snad teď mohlo být aspoň bez problémů. Prožívat znova od začátku ty nervy s komplikacema, když nás Dr pořád strašili, strávit znova 4 měsíce v nemocnici.... Ale nevím, jestli si vůbec budu umět užívat těhotenství, jestli po tom všem už nebudu pořád jen jeden velkej nerv

monaberuska1
3. únor 2010

la cheri- jen pár jebáku 😀 to máš dobrý já mám celej obliček rozdělanej děsný 😠 a záda a dekolt ani nemluvím 😖 no 19.2 ja 16.2 taky doba, bych nejradsi chodila každý 2 týdny apson 😀 😀 😀 😀 jojo tak teda budu čekat až se odleníš a hodíš fota 😀 😵 děláš autoškolu ted??jé tyjo párek ocet a cibule??hihi to sem nikdy nejedla, jen tlačenku s octem a cibulí, mnam to mam rada 😀 🙂 tak uvidis treba holcicka vid???:dja vubec nevim, mylsim holcicka ale i chlapecek 😉 😀 😀 nevim :-d

e295- jejda to je mi líto ☹ ☹ prosím to se nezlob na mě ☹ 😔 to sem nevěděla 😔 taky sem si přála dvojčátka ale jen tak tiše, nikde sem to neříkala, jak u markétky tak i ted u druhého ale jako jen když by byli dvojčátka byla byhc moc ráda ale měla jsme děsnou radost aji že je tam jendo a markétka moje vytoužená holčička 😀 😀 a ted je to stejny hlavne aby bylo vše oukej 🙂 kolem se děje takových věcí, že se taky bojím abych nebyla jeden velkej nerv..ale rikam si nepremýšlej nad tim Moniko 😀 😀 😀 😀 😀 ale člověk si ho musí užívat toho těhu 🙂 😉 já se těším na velký bříško, i když vypadám jak ve 4 mesici aspon 😀 😀 no jo nejsem nejhubenejsi a hlavne sme porad nafoukla prave 😀 😀 mám níž dělohu takže mě tlačí kalhoty ty nenosím rifle pač se nerada škrtím takže volím spíše pohodlí 😀 🙂 😉 u malý jsme měla ve 3 měsíci už docela velký břicho až sem si říkala je to normální??ale prej jo dr, mi rikala, me nerostlo postupne ale narazovky, prave 😀 😀 😀

e295
3. únor 2010

Teda holky, mě docela stačí představa toho, co jíte 😝 😀 Ale, co jsem slupla dneska k večeři já, to byste neuhádly. I já sama jsem se divila. Vlašák s rohlíkem a jakej byl 😀 Nedívaly jste se dneska na ty tlusťochy na Nově??? Myslím, že se to jmenovalo "Otec XXXXXL" Ty jo, já nestíhala valit oči, co je možný a po dlouhý době si připadám jako modelka 😀 I když někdy mám chuť se radši schovat. Taky nejsem žádnej drobek

monaberuska1
3. únor 2010

e295- já to ted momentalne nejim, pac jako sem pribrala a v tehu zas enchci pribrat moc ☹ 😀 😠 😠 😀 takže se snažím trošku víc zapojit zeleninu a ovoce 😀 😀 😀 😀 😀 ale smažák mnam a hranolky si dam taky ale v mensi porci, desne sem pirbrala prave a nejak sme porad nafoukla nejste holky taky nafoukly????mam pupek jak kdybych byla ve 4 mesici normalne

a jinka na tlustochy sem se divala, jako ja neivm je hrozny se takhle vyzrta myslim si ze si za to muzou ale sami ze zerou to co ji hamburgry atak neznaji vubec domaci stravu

andara
3. únor 2010

Brook-ja kdyz mela 5cm mimco,tak jsem byla ve 12tt 😉 Nekde mam okopcenou zpravu od DR,tak se jeste juknu.

monaberuska1
4. únor 2010

já nevim kolik má mimi cm bylo malinky, takze mi to reknou az ted jak pujdu

la_cheri__2
4. únor 2010

mně ho měřil ale kolik mělo netuším jsem se nezeptala ale příště se už zeptám

monaberuska1
4. únor 2010

la cheri no nejak trak jak u tebe 🙂 🙂 😉 kdepak máme e295???se dlouho neukázala 😢

adeden
4. únor 2010

Ahoj, včera jsem byla u dr. - 8 + 4tt a dr. naměřil 20,14 mm.. 5 cm a 5 tt se mi zdá divný..

monaberuska1
4. únor 2010

adeden, moc hratuluji tedy jsme stejně já sem teda ted presne 8+2 🙂 ale opravdu nevim kolik mi namerila pro prvni prohlidce ted jdu az 16.2 takze uvidim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru