Dr. viděl na ultrazvuku o 5 dní mladší těhotenství

eligar
1. dub 2007

Ahoj holky, byla jsem na prvnim utz 6tt+1, doktor videl gestacni a zloutkový vacek, zadnou srdecni cinnost a stari tehotenstvi zmeril na 5tt+3 , stalo se nektere to same, ze na pocatku tehotentstvi doktor zmeril o 5 dni mladsi tehu?
Dik

e295
27. led 2010

Ahoj Cheri.
Mona je opravdu přeborník v napínání 😀 Ale kdo ví, buď už si vesele užívá těhulkování s krásným miminkem a na nás zapomněla nebo někde už chudák sbírá síly a snaží se srovnat se smutnou zprávou. To snad ale radši ne. To bych jí fakt nepřála

Jinak u nás.... Jako vždy, nic nemůže být v klidu, tak jak má 😒 . Takže já v noci začala krvácet a ráno jsem na nic nečekala a jela jsem hned, takže jsem tam u Dr. byla úplně první a počítala jsem už s janým verdiktem. Dr. mě ale překvapil. Prý je tam jedno pěkné miminko se srdíčkem a důvod proč krvácím, prý žádný nevidí. Ale dobré to prý není ☹ . Navýšil mi dávku Utrogestanu a přidal Ascorutin a za 14 dní další KO a kdyby se to nelepšilo, tak kdykoliv. Miminko prý teď vypadá asi na 7+5tt (před 14dny to bylo 6+2tt), ale prý to nejde změřit, ať to beru jen jako orientační (pořád Dr. tvrdí, že jsme si to pořídili v době, kdy byl manžel 14 dní pryč. Tak pak leda se sousedem, ale o tom nic nevím 😀 ), protože prý mám protáhlou a zakloněnou dělohu a miminko se drží až úplně vzadu nahoře, takže se tam prostě s tím UTZ nemůže líp dostat a hold s přesnějším určením stáří budeme muset počkat, až ještě trochu povyroste. Tak hlavně, že je tam srdíčko 😵 a mám se šetřit a snad to bude dobrý

la_cheri__2
27. led 2010

To mě mrzí:(ale pokud dr nevidí důvod hlavně hodně odpočívej miminko to zvládne uvidíš moc držím palečky!Já jsem napnutá jak dopadnu já zítra.A taky jak to dr změří podle pm jsem dnes 8+4 ale už od začátku je miminko menší ovulka byla asi dýl no tkaže přesně nevím snad zítra.

e295
27. led 2010

Tak to je dobrej, že počítá s touhle variantou a hned tě nestraší. To jsem zvědavá, tak pak taky napiš. Malá vstává

e295
28. led 2010

Ahoj Cheri. Moc držím palce na dnešní KO!
Budeš se nějak domlouvat na tom první screeningu ve 12tt?

la_cheri__2
28. led 2010

tak jsem tuu🙂miminko oka akorát ted azatím podle uz 7+1 podle pm 8+5 ale třeba se to prý ještě srovná no🙂Jdu na KO zas na 3 týdny a na uz tka mi dá průkazku i kdžy sliboval na dnešek ale se omluvil že ještě radši počkáme:(tak jsem z toho trochu smutná ale chápu a pro radost mám rpvní fotečku🙂)

e295
28. led 2010

Tak to je paráda 🙂 Takže srdíčko ťuká. To se máš, že máš fotku. Já o ní ani neříkala, protože jak bylo mimčo schovaný v zadu, tak to bylo vidět jen tak rozmazaně. A taky mě chtěl zvát až za 3týdny. Já však vyhrkla "až za tak dlouho", tak řekl, že ze 14 dní 😵 Za 3 týdny bysme stejně byli na horách

e295
28. led 2010

A bavili jste se o tom 1. screeningu?

e295
28. led 2010

A nechceš se pochlubit s fotečkou? 😉

la_cheri__2
28. led 2010

nebavili jen říkal že příště bdue nějaký UZ takže jestli to nebude ono🙂chci se pochlubit ale nevím jakt o naskenovat jéé se máš tak já to ty 3 týdny vydržím 😠 musím no 😝

la_cheri__2
28. led 2010

kam a jak vložím fotečku?už jí mám v pc 😀

e295
28. led 2010

musíš si založit album. Dáš fotoalba a pak moje album.... já to dělala už dávno, ale když jsem to zvládla i já... 😉 Pak se objeví i tady v diskusi nahoře nad čarou aktivní foťák

e295
28. led 2010

Tak můžeš kouknout i do našeho albíčka. Jen jsem tam už dlouho nic nového nevložila

la_cheri__2
28. led 2010

mám to založile jsem i synovi album jenže mám velké fotky tka tma přibudou až zmenším ale fotku z UZ tam mám

e295
28. led 2010

Tak už se to tady ukázalo 🙂 Já to zkoušela hledat podle přezdívky, ale je tam toho moc a je to na dlouho
To krásně vidět, miminko i pupečník 🙂 Já viděla jen rozmazané cosi

la_cheri__2
28. led 2010

jojo a škod aže se tolik mrskalo na UZ byly i hezkčí záběry kde byly nožky a ručky vidět lépe ale nevadí no...
KOukala jsem an tvé fotečky no krásný jako byla malá tak malinká?
že ta mona se neozve:(

e295
29. led 2010

Ahoj Cheri. Jak ti je? Já jsem dnes úplně nemožná. Pořád bych spala a nějak mi to vůbec nejde ovládnout a žaludek mám tak rozhoupanej, ale nezvracím. Jen se mi každou chvíli navalí a bolí mě břicho pěkně jako před MS, ale víc.Tak spíš jen tak přežívám a doufám, že zas nebudu krvácet. A už víc jak týden mám hroznou chuť na budapeštskou pomazánku s rohlíkem, ale vůbec nikde jí nemají ani ve velkým Tescu a tam vždycky mívali výbornou. Tak jsem nafasovala u babičky naložený papriky a zkusím jí vyrobit doma. Já ji dělávala, ale v Tescu prostě mívali lepší
No, to by mě taky docela zajímalo, co se s ní stalo
Eli byla tak malinká, protože se musela narodit ve 31tt a byla z jednovaječných dvojčat a holky měly společný krevní oběh a to bylo špatný (transfuzní syndrom). Eli byla dárce a Anička příjemce. Takže Eli byla malinká a pak už neměla vidět na UTz ani močovej měchýř a byla už úplně na suchu, neměla žádnou vodu a byla malinká. Zato Anička ta chudák hamťala, byla větší a vody měla tolik, že mi rostlo břicho SF až o 3cm za den. 😢 Takže Aničce několikrát museli plodovku odpouštět přes 1,5litru a při dalším odpouštění se stalo to, že se porušila přepážka mezi holkama. Takže se trochu vody dostalo i k Elišce a mohla potrénovat doslova na poslední chvíli dýchání. Na to že se ale protrhla přepážka a Anička pořád vyráběla svým metabolismem tolik vody, tak na to nakonec dojela ☹ Holky se prohodily a Anička se zamotala na pupečníku 😢 Dr říkal, že nechápe, jak tam takový harakiry dokázaly........ a pak to bylo ještě pěkně napínavý, jak to nakonec dopadne s Eli, protože neměli volný inkubátory a v celku mě převážet nechtěli, protože jsme byly moc komplikovaný, takže čekali do rána a pořád mě v noci hlídali, aby se Eli neuškrtila taky. A pak jestli to udýchá, protože by jí museli odvézt do inkubátoru pryč (myslím, že říkali, že volno mají jen v Plzni) a to bylo pro mě šílený. Abych tam zůstala sama týden ležet a Eli ani nesměla vidět... Eli ale byla šikulka a krásně to udýchala, ani infekci nedostala.... byla velikánská šikulka a dlouuho byla na intermediaru nejmenší miminko, ale moc šikovný 😅

monaberuska1
29. led 2010

e295, jsme prebornice v napinani vid??? 😀 😀 😀 promin☹dekuji ze jsi na me tak myslela:_)vse je oukej jsme v 6tt 🙂

monaberuska1
29. led 2010

la cheri🙂ahojky dekuji taky 🙂ze jsi na me myslela, holky ja se strasne omlouvam ☹ ☹ ☹ je vse oukej delal mi velek vysetreni stery cipku aji, a vse je dobre 🙂mimi je v deloze 🙂 vajecniky josu oukej 🙂takze prvni poradnu mam 16.2 🙂

a jak vy🙂jdu vas docist 🙂

monaberuska1
29. led 2010

holky tak jsme vas dočetla🙂jejda e295 moc me mrzi ze jsi krvacela, ale vse je oukej tak to je paráda 🙂 😉 🙂 a la cheri- taky jsme mela dyl ovulku 🙂 o dva tydny mi to vychazi 🙂podle ms bych mela byt 9tt ale jsme ten sedmej ted vlastne uz 😀 jinak dneska rano jsme s eporve objimala z hajzlíkem 😀 😀 😀
a jak se máte???

monaberuska1
29. led 2010

la cheri- no krásná fotečka, gratuluji k fotečce, já si ji nenechala ☹ priste 🙂skoda ze tam nemas fotecky nejae svoje s malým sebastiánkem 🙂

e29- teda malá byla opravdu bobeček malínkej 😉 🙂 uplna prdelka jejda bych si ji hend ponuchnala 😀 🙂 sem mela uplne nutkani ji z ty obrazovky vzit a pochovat si ji 😀 nádherná opravdu 🙂

e295
30. led 2010

Beru, to je bezva 🙂 Já už myslela, že vám to nedopadlo, když jsi se neozývala.
A jak ti je, můžeš se pustit záchodu? Já mám teda ´vytrvale šouflo, občas se mi navalí, ale nezvracím. I když kolikrát si říkám, jestli by nebylo lepší jednou se vyzvracet a pak mít klid. Taky nějak vůbec nevím, co vařit. Kdeco mi smrdí, tak zatím jím jen takový neškodný věci jako omelety s tvarohem, nudle s mákem... ale samý sladký 😒
Jojo. Docela jsem ráda, že byla Eli tam malinká, že jsme si užili malý miminko. A docela mi je líto těch mamin, komu se narodí hned přes 4kg, to mají hned víc jak 4 měsíční dítě a žádný miminko 😀 Eli měla v půl roce rovných 5,5Kg a to kamarádky holčička měla hned ve 2 měsíci 😀

monaberuska1
31. led 2010

e 295 🙂 ahojínky 🙂

no já po ránu je mi šouuflo ☹ jednu sem se musela jít s hajzlíkem pokamarádit, ale jiank sem to zatím přešla tak uvidíme, bud to budou jen návaly a nebo teprve to začíná 😀 😀 jinak ja něja snm všecko jen moc maso začínám nechtít a hlavně sladký jako čokoládu to nee to mi nejak nechutná 😝 já jí milovala tak vesm to je divny akorat sem teda ztloustla sakra☹no co nadelam.
no malá je krásná opravdu to jo to je mimimiminečko 🙂 😀 moje malá měla 3666g a 51cm 🙂 😉 ale sem taky ráda pač sem jí ještě týden přenášela🙂takže jsme za to moc ráda 🙂že bylo vše jak má být 🙂te´d spínká tak sem vás navštívila 🙂a vkolikatym presne jsi???nemas to tu na konikovi 🙂 ja jdu 16.2 na kontrolu kdy jdes ty??pisni uz s etesim 🙂 😉 🙂

e295
1. únor 2010

Ahoj Beru.
Tak to byla Markétka rovnou jako 4 měsíční Elča 😀
Tak co, byl to ojedinělý nával nebo se to horší? Já mám teda vytrvale bléé knedlík až na samým kraji v krku, ale nezvracím. Jen se mi každou chvíli příšerně navalí, ale prostě nezvracím. I když si říkám, jestli by nebylo lepší jednou se pořádně vyzvracet a pak být v klidu, než mít vytrvale na krajíčku 😝 A čištění zubů to je hrůza, to se mi obrací žaludek a mám pocit, že se otočím celá na ruby. Minulou St jsem byla 7+5tt, takže teď jsem asi v 9 týdnu. Dr. říkal, že je mimčo hodně vzadu, že tam UTZ špatně vidí, takže ho nemůže přesně změřit. Takže nějak tak + -
Cheri, co ty? Nepíšeš, že se nemůžeš pustit toalety 😀

la_cheri__2
1. únor 2010

holky fotky dodám časme nějak nestíhám...záchod sice neobjímám ale jsem hroznej chcípáček potřebovala byhc přes dne spát protože v noci mě budí močák tka lítám na wc a občas i noční můry jinak mě dost bolí prsa ale špatně mi není🙂

e295
1. únor 2010

Cheri a co se ti zdá? Mě se taky teď zdávají šílený krváky, samá příšerná vražda, že jsem se pak bála i v noci jít na záchod. A v minulým těhu se mi zase zdály prorocký sny. Že jsem si vzpomněla, že mám vlastně nějaký dítě a jak dlouho jsem ho už vlastně nenakrmila... a když jsem ho našla, zajímavým způsobem nakrmila, tak jsem si vzpomněla, že mám vlastně někde ještě druhý a to jsem nemohla najít, až jsem ho našla v koši se špinavým prádlem, když jsem ho hodila do pračky... a takových snů bylo víc.
Bolí prsa? Tak to mě taky. Jen jsem si říkala, jestli to ještě není tím mlíkem, když jsme nedávno skončily s kojením, ale prsa mám měkký, tak je to teda asi tím těhotenstvím. Ale někdy bolí fakt hodně
Docela mě překvapuje, jak rychle jesm zapomněla, jak mi bylo v předchozím těhu. Jen si vzpomínám, že jsem měla tak hezkou pleť jako nikdy předtím. Zato teď se mi vyráží mrzáci všude možně a vlasy si umeju a druhej jsem jak když spadnu do oleje. Fakt hrůza.

monaberuska1
1. únor 2010

ahojky holky la cheri a e295 - no já blila teda jen jednou apak docela fajn, občas nával mám ale dá se to ustát apřejde to, jen se musím něčeho najíst třeba jen kousnout něčeho 🙂 😉 jinak mluvíte o prsou, já na ty prsa trpím, trpěla jsem v první těhu ated taky, nemůžu na ně ani pustit sprchu, šíleně bolí 😖 ale to k těhu patří co nadělám 😀 😀 😀 jinak teda já sny hororvý nemám naštěstí, už takhle se cítím divně když je manža na noční 😀 😀 😀 la cheri já se taky občas přes den natáhnu ale moc to njede když mi tady řádí malej tajfun markétka 😀 😀 😀 e295 jeste takze 9tt zhruba tak to jo, já budu v 9tt zhruba 16.2. 🙂 😀 la cheri koukám ty už 10tt tedá a co břísko už roste??a e 295 roste aj tobe?,ale to asi ne vid??kdzy mas mimi hodne vzadu ale treba se sune dopředu hihi???

la_cheri__2
1. únor 2010

Mně se zdaj bud erotický(chybí mi sex naposled v minulém roce 😠 ) a nebo horový že mě někdo chce zabít nebo tak děsný....k tomu sexu my můžem už ted ted jenže manžel se k ničmeu nemá radši hraje a hry a kdžy přijde tka mě budí kolem půlnoci a to ho posílám někam tkaže už byhc potřebovala 😝
Jojo 10 týden podle pm ale podle uz jsem menší as o týden no bříško spíš takový špíček ale jo je kalhoty nedopnu a kalhoty o nějaký to číslo větší mi zase jsou v pase i když taky nepříjemný jenže kolem plandaj a ot moc nemusím:(ale kdžy sjem kukala tka bříško nějaké tam je snad brzo udělám nějakou fotečku.Holky jdu konečně do vany a pak spát at se postará o malého aj manžel já už to dneska fakt nedávám 😒 u rpvního jsem takhle unavená nebyla no snad bude brzo líp taky se řpes den nemůžu mco natáhnou amlej tu lítá jen když jde spát jenže to než poklidím a tka tka si lehnu a on za chvíli vstává

monaberuska1
1. únor 2010

la cheri koukám, že malými je 2 roky a 2 měsíce 😀 😀 to máme stejný raubíře ale já mám holčičku 2 roky a 1 měsíc 😀 😀 ale ta už chrní od půl 8 😀 😀 je to její čas 😀 😀 😀 s tím sexem, tak ho bafni a dovleč do ložnice 😀 😀 😀 já nějak stímhle problémy nemám, manža by pořád, klidně aji hodku potom co jsme do sexovali 😀 😀 ale ted sme opatrnejsi v tehu se tak trosku bojim prave 😉 😒 joj tak jdi si lehnout, no tak třeba to bude ta holčička, když si tam moc unavená 🙂 😉

e295
1. únor 2010

Holky, vy jste se teda dneska pěkně rozepsaly 🙂
Beru, mě břicho roste, ale spíš za to může to, co sním 😀 😠 Přes den jen tak uzobávám a nic mi nepřijde "jedlý". Zato v noci se i 2x budím a je mi šoufl a musím jít něco sníst. A syrová zelenina krom salátu mi teď nechutná, zato sladký jo. Takže jím nudle s mákem, krupičku, buchtu, kompoty... a pak aby nerostlo 😠
A s tím sexem, to vás obdivuju. Já teď vůbec nemám chuť a manžel za mnou chodí, jak slídící pes. A hlavně mám i strach. Dr říkal, že krvácet se může i po sexu. Já jsem ráda, že to přešlo, tak proč to zbytečně pokoušet 😒 V předchozím těhotenství jsme měli taky zákaz od Dr.

la_cheri__2
2. únor 2010

Jéé tka to já ted kiwi a syrovou zeleninu ve formě salátu můžu a taky párek s octem a cibulí to sjem jedla i u syna tak že by druhý chlapeček?Malej chce bratříška chlap holku tak jsem zvědavá...
jo ono čapnout a odtáhnou není moc možný protože jak večer malej usne tka sjem tak ko že se sotva doplazím do postele. 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru