Dr. viděl na ultrazvuku o 5 dní mladší těhotenství

eligar
1. dub 2007

Ahoj holky, byla jsem na prvnim utz 6tt+1, doktor videl gestacni a zloutkový vacek, zadnou srdecni cinnost a stari tehotenstvi zmeril na 5tt+3 , stalo se nektere to same, ze na pocatku tehotentstvi doktor zmeril o 5 dni mladsi tehu?
Dik

slunicko.lucinecka
2. bře 2010

Ahoj holky, tak já končím...byla sem v nemocnici se špiněním, plod tam nebyl, ve středu mě pustili a teď v pátek mám jít na ko, ale od min pátku zase krvácím a ode dneška už docela hodně, tak se s váma loučím, pěkně si to těhulkování užijte a mějte krásný zdravoučký miminka...

la_cheri__2
2. bře 2010

sluní to mě moc mrzí ☹ moc držím palečky aby se co nejdřív povedlo!

monaberuska1
3. bře 2010

sluničko- jejda to mě moc mrzí ☹ ☹ ☹ držím taky pěstičky moc moc 😉

monaberuska1
3. bře 2010

e295- no super, ze je vse jak má být :_) 😉 🙂 super

la_cheri__2
3. bře 2010

MOna odkudk teda jsi??🙂jinak jsem konečně dala asonjednu fotku Sebíka do alba a i fotečky z úterka miminka🙂

monaberuska1
4. bře 2010

la cheri. ja jsem z Hrbova 🙂 to je vesnička ata je u Polné u jihlavy 😀 😀 a Polná je asi 15 km od Jihlavy 🙂 😉 a od kud jsi ty??

jéééééééééé la cheri ty jsi hezká a malej taky je celej po tobě 🙂 😉

la_cheri__2
4. bře 2010

Mona já jsem z Chotěboře to je asi 15km od Havlíčkova brodu🙂tak to nemáme daleko co🙂)jen počkej tedka dělám řidičák tka jestlis e pak dočkám auta můžem dát kafčo🙂) 😀
dík no hezká nejsem to ten mae up jinak sjem jak vyblitý zelí a kord ted samej bedar 😠

monaberuska1
5. bře 2010

la cheri. jéééé si děláš řidičák, já si ho dělla když malý byli 3 měsíce.. 😀 😀 😀 ted uz ho konecne mam, ale to beru kafco klidne muzeme dat 🙂 😉 to máme kousek od sebe 😀 😀 😀 ale jdi ty..ale teda ja a make-up ted momentalne je můj nej kámoš 😀 😀 protože sme taky samej jebák, ale všude, na obličeji na zádech a aji na dekoltu 😒 😒 😎 měla sme to aji u malý a drřelo to až do konce až po porodu se mi to stratilo..takže uhri se mě drží ☹ ☹ sakra 😀 😀 😀 😀

la_cheri__2
5. bře 2010

mně teda ksichtík se ted zlepšil o něco ale to ještě přijde u malého to bylo to samé a přšlo to až pár ěmsíců po porodu hlavně záda teda
jojo dělám konečně jsem se k tomu dokopala tka snad ho udělám🙂

janka313
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monaberuska1
6. bře 2010

la cheri.- no já si prvně říkala že si ho sand nikdy neudelam a v tehu sem si rekla jak maly padnou 3 mesice zacnu ho delat, takze prihlaska o mesic napred podana a ja zacala 😀 😀 😀 ale teda ty zacatky mazec i kdzy manza mi obcas skodovku pujcil jiny auto by mi nedal hiihihi 😀 😀 😀 😀 tak ja jak si sedla do auta neumela sme normalne nic hihi 😀 😀 😀 😀

la_cheri__2
6. bře 2010

tak to já zas docela dobrý takhle kdžy vedle mě je instruktor ale nebude tam večně chybí mi do konce už jen 5 jízd a pak závěrečky bojím bojím
áá copak tu bylo za příspěvek? 😨

e295
6. bře 2010

Ahoj holky 🙂 Po delší době se hlásím, ujely jsme s malou na Moravu. Babča tady u nás měla parádní chřipajznu, tak jsem nechtěla čekat, až jí taky dostaneme. Tak jsem využila toho, že byl manžel pracovně pryč a po dlouhé době jsme si užily město, potkaly spoustu dětí a známých a malá jela porvé trolejbusem a šalinou a byla z toho moc nadšená. Taky mi volali z nemocnice, že dodělali i tu druhou hodnotu z krve, takže screening už máme kompletní a je to OK 😀
Sluni, dočítala jsem.... 😢 Je to moc smutné a budu ti držet pěsti, ať se z toho brzy vzpamatujete a brzy se dočkáte zdravého miminka nebo dvou 🙂 Tak hodně sil a ještě víc štěstí! Říkali ti DR, proč to tak bylo?

Holky, vy obě děláte řidičák? To teda obdivuju! Já v předchozím těhu musela přestat řídit, protože jsem měla špatný odhad do stran a 2x jsem odřela zrcátko a to jsem předtím jezdila pořád a dlouho úplně v pohodě a nikdy jsem neškrábla. A u nás bez auta... to vůbec nejde. Nedostala bych se ani do obchodu natož k Dr.
Tak hodně štěstí při zkouškách. Kdy je děláte?
Jo a jestli můžu doporučit... mrkněte na net na BESAFE. Je to podložka na sedadlo do auta pro těhule řidičky. Drží vám pás pěkně dole pod bříškem, takže kdybyte musely rychle zabrzdit nebo někde ťukly, tak vám pás nepřeškrtí bříško s miminkem. Moc jednoduchá a opravdu dobrá věc. Hlavně z počátku, kdy je bříško ještě malé a pás pod ním nedrží.
Kdy jdete na screeningy? Čekala jsem, že tady už budou zprávičky. Jo a jak vám rostou bříška a co blitky?
Já si už asi budu muset pořídit těhu kalhoty. Rifle už mě docela dost škrtí. A pěkně to letí. Už jsem v 15tt. Jen mi Dr. minule neřekl, kdy tam mám znova přijít.

la_cheri__2
7. bře 2010

ahooj já dnes taky začala 15tt(14+1) já neblikám je mi fajn až na tu únavu a na prsa ty teda bolí děsně.
Na ten pás jsem koukala ale já zas tak moc nejezdím tak envím ejstli ho pořídím...řidičák si dělám protože chci pak s dětma ezdit na nákupy a ne věčně spoléhat na manžu a taky s mimčem chci jako se Sebíkem chodit na plavčo.Chybí mi 5 jízd a pak zkoušky ale ještě nevím kdy budou...
Já byla na screeningu v úterý a vše v pořádku NT negativní🙂Termín mi nechal mimčo to pomalu dohání tak nic neměnil takže TP 4.9.Já nosím těhu kalhoty už dlouho a ted si budu kupovat ještě jedny a těhu mikču.J8 jdu na další KO od zítra za 14 dní a nebýt těch prsou tka si jako těhulka vůbec nepřijdu už abych cítila pohyby u rpvního jsem je cítila v 17+6 tak ud ruhého budou doufám dřív. taky už abyhc věděla pohlaví 😀 At můžu nakupovat věcičksy🙂

monaberuska1
9. bře 2010

e295 nene já už ho mám 😀 😀 😀 já ho dělala když mojí melé byli 3 měsíce 😀 😀 😀 takze ja ho mama 😀 😀

holky dneska jsme byla na tom screeningu, vse je v naprostem poradku 😀 😀 😀 a odktorka rekla marketce ze bude mit sestricku, ale ve 20 tt nam to rekne presne 😀 😀 😀 ted je to jen jako vite,, neni to jisty ..

la_cheri__2
11. bře 2010

mona moc gratuluju jéé tka druhá holčička ?🙂nám to dr neřekl doufám že toho 22.mi už pohlaví řekne jsem nedočkavá a moc

bilejboxer
11. bře 2010

La cheri-ahoooj,jak je holka?!!!Ještě se scházíte v pokojíčku 1.trimestr???Jukla jsem na tVoji fotku.....hele,nejsi Crystal?????Z BC ... 😀 😀 😀

la_cheri__2
11. bře 2010

bilejboxer:jojo jsem to já hihi a ty jsi kdo?no ještě jsem kuknu nějak nestíhám ve druhém trimestru dočítat moc píšete:D

bilejboxer
11. bře 2010

Ajaja 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bilejboxer
11. bře 2010

La cheri-jsem Tě pozanla a na fotce,jak jsi mi minule posílala odkaz i s mrňouskem 😀
Tak ještě že tak.Tě ráda vidím 😎
Chodím do pokojíku 2.trimestr....se nám to posunulo,že?konečně 😵 😵 😵

la_cheri__2
11. bře 2010

jééé no nazdáááár holkaa jak je?téda jak se cítíš?já ted nic moc jako těhule si nepřijdu jen mě vdžy po celém dnu bolí bříško děsný už abychh šla k dr a co ty?

bilejboxer
11. bře 2010

La cheri-no mám se dobře,jen zácpa mě prudí 😖 😖 😖 Jinak bříško se začíná klubat,dneska jsem koupila druhé kalhoty,ale na jaro...3/4 ,tak ještě to jaro!!Sakra.Taky si nepřijdu těhu 😠 až na ten vykulenej pupík 😀 😀 😀 Kontrolu mám až nějak koncem března+ 22.výsledky kombinovaných testů(NT screening+ trippel test)-takže to budou nervy na dranc zase 😠 Jen se utěšuju,že NT dopadl OK,tak tohle prostě musí taky...víc si přát nemůžu 😉
Kdy máš kontrolu Ty??

la_cheri__2
11. bře 2010

jéé to jdem stejně já jdu také 22.března a to mi budou brát krev na tripl.Taky si říkám NT dopadl dobře mimčo přežilo operaci tka to musí btý zdravý silný prcek🙂no já mám pupek pořádný dneska mi přišla těhu mikča a další těhu riflíky ty jsou teda větší ale páskem stáhnu a super aspon mi vydrží a jsou volný což ted mi vyhovuje🙂Jinak sjem unavená a cítím prsa

bilejboxer
11. bře 2010

La cheri- já budu mít ten den výsledky 😉 a pak mám za týden kontrolu na obvodě u gyn.-snad nám řeknou konečně pohlavííí taky někdy 😎 😎

la_cheri__2
11. bře 2010

jojo taky se už těším snad mimčo nebude spát jak minule a hezky nám ukáže copak to má mezi nožkama malej chce taky vědět jestli bude mít bratříčka nebo ne tak sjem zvědavá🙂

monaberuska1
12. bře 2010

ahojky hokky, la cheri, ahojík 🙂 a bilejboxer taky ahoj, ale mi s eteda neznáme 😀 😀

jojo lacheri mi měli drábkovou moc milá, ale vís jak neni to jisty ve 20 tt uz to bude jistejsi co nam reknou 🙂a co novýho??e295 sem přestala nejak chodit vid??? ☹

e295
13. bře 2010

Ahoj holky. Kdepak 😀 já vás tady pravidelně špicluju, ale nějak nestíhám psát. Malá přes den skoro nespí řádí tady jako hurikán a já jsem poslední dobou nějak unavená, že vůbec nemám energii. Manžel je pracovně pryč, takže když mám chcivlku, tak vždycky válčím s tím, jestli jít honem něco dělat nebo se na chvíli natáhnout. Občas mě chytaly křeče do břicha, tak mi DR dal Magnezko a snažím se odpočívat, jak to jde, poduk to vůbec jde. Mějte se krásně, třeba brzy napíšu víc 🙂

la_cheri__2
13. bře 2010

zdar ženy:taky beru magnésko manža je každý den do večera pryč maká na baráčku tkaže jsem na vše taky sama a jsem ko malej je číslo a já sjem tak unavená děsný 😠
mona: a kdy jdeš na další KO tvůj dr nemá uz?mně do dělá pokaždé když tam jdu a jdu od pondělka za týden tak se moc těším že mi pohlaví poví jé holky já už jse 16t toto letí snad je mimčo ok ten týden mi přijde nekonečný .
Joo jinak včra večer jsem měla pocit že cítím prcka bylo to takové tuknutí vevnitř v bříšku ale pak jsem to zavrhla že je brzo..

e295
13. bře 2010

Ahoj Cheri. Tak koukám, že jsme na tom stejně. A pomáhá ti Magnezko? Jak dlouho ho bereš a kolik? Já jen týden 1-0-1, ale když neodpočívám, tak to moc lepší není
A už jsi byla na krvi v 16tt? Myslíš, že je na pohyby ještě brzy? Já mám pocit, že už tento týden jsem párkrát taky cítila takové šťouchání a vždycky v pozici, ve které předtím děti nejvíc kopaly. Tak si říkám, že by to snad nemusely být větry 😀
Jdu chrnět. Původně jsem šla jen vypnout Pc a vše kolem. Usla jsem s Eli a zase nic neudělala. A to se vždycky těším na večer, až usne, že něco udělám, postahuju fotky.... no a ono nic

la_cheri__2
14. bře 2010

beru ho jak ty ale nepomáhá takže si někdy vezmu i víc...na krev jdu až příští pondělí asi trošku pozdě že to už budu v 17tt 😖 no já taky už párkrát a větry to určitě nebyly ani střeva tak uvidíme🙂
my měli včera šílený dne hrozné hádky doma no děs chudák rpcek celé odpolko mě bolelo bříško:(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru