Dr. viděl na ultrazvuku o 5 dní mladší těhotenství

eligar
1. dub 2007

Ahoj holky, byla jsem na prvnim utz 6tt+1, doktor videl gestacni a zloutkový vacek, zadnou srdecni cinnost a stari tehotenstvi zmeril na 5tt+3 , stalo se nektere to same, ze na pocatku tehotentstvi doktor zmeril o 5 dni mladsi tehu?
Dik

monaberuska1
14. bře 2010

ahojky holky 🙂 😉

já magnezko neberu, mám acidum folicum( nejak tak s eto ppise) a pak beru vitaminy. jinak nic

a na gyndu jedu ted v úterý, a ultrazvuk mi dělá nějak na každé prohlídce, ale v tom Brně je to takový přesnější na tom 3D než na klasickým ultrazvuku 😀 😀 😀 😀

la cheri. hádate se☹ je to je mi lito, ale bud vklidu musis byt v klidu.já včera hodila hubu ataky mě ted bolí břicho, oni tady vůbec nesoli aklouzalo to jako prase 😖 😖 ale spadla sem na 4 tak sem si podle me tzrochu natahla bricho a mám ho trochu namožený..no ted v utery jdu na gyndu tak snad to bude oukej, ale nejakej velkej pad to nebyl....tak snad oukej

la_cheri__2
14. bře 2010

mona jéžiš bud opatrná i když já sebou taky sekla as před měsícem a dobrý!jéé se máš že jdeš v úterý já si ještě počkám.no hádali sjem se kvůli baráčku jak to tam udělat ale dneska uznal že jsem měla pravdu a ustoupil tka sjem happy
jinak mně taky dělá UZ na každé KO a vzhledem k toum že mi dělal i screening tak bude mít asi ten lepší uz doufám tak tma aspon pořádně uvidím co mám mimčo mezi nožkama?🙂

monaberuska1
15. bře 2010

la cheri.. jo tak snad vse oukej, ja enspadla nejak moc na kolena sem to dala 😀 😀 😀 😀 zítra no jdu na gyndoš 😀 😀 😀 😀 😀 dneska sem 13+2 sakra to lewtí 😀 ty koukám už ses 16tt tyjo... .:D no hned dej vedet jo??co ma mimi mezi nohama jeis tam teda neco ma :-d 😀 😀

la_cheri__2
16. bře 2010

Mona dám jestli nám to ukáže ale musím se pohclubit včera poprvé kopalo sice už den předtm jsem měla pocit ale včera sjems i byla jistá🙂jupííííííí

la_cheri__2
16. bře 2010

mona a co jak jsi na gyndě dopadla hned podej info🙂)

beruska31
19. bře 2010

AHOJ HOLKY .JA SI MYSLIM ZE MAM O 5 DNI MLADSI TEHU.PM 6.2 A CYKLY MAM DLOUHE 32 DNI A NASLEDOVNA MENST,NEDORAZILA -DOKTOR MI 16.3 VZAL KREV A HCG BYLO 200 A JA NEVIM JESTLI JE TO DOBRE PODLE ME JSEM OTEHOTNELA 26-27.2 MUZETE MI NEKDO NAPSAT JESTLI JE TO OK NEBO JA JSEM Z TOHO DOST VE STRESU A NA DALSI ODBER MAM PRIJIT 22.3 A TO SE ASI ZBLAZNIM.PRED DVEMI LETY JSEM PRISLA VE 12 TYDNU O MIMI TAKZE JSEM POCHOPITELNE NERVOZNI-NA ULTR.NEVIDEL NIC.

andys007
20. bře 2010

Ahoj holky,chtěla bych poprosit o radu, ve čtvrtek jsem byla na kontrole a lékař mi napsal, že mimi má 5mm i srdíčko buší a že jsem 7+1 a dle velikosti odpovídá 6+1 tedy že je o týden menší, řekli to někomu z vás. Mám strach... 😒 díky moc.

evca82
20. bře 2010

ahoj andy, nahodou jsem narazila na tvuj prispevek a to je naprosto normalni... mela jsi nejspis ovulaci o tyden posunutou. v norme je kdyz je velikost plus minus 14 dni. 🙂

andys007
20. bře 2010

Jééé ahoj evčo 🙂 to jsi moc hodná děkuju děkuju děkuju 🙂

andys007
20. bře 2010

ahoj, ještě mám jednu otázečku, ve čtvrtek 18.3. jsem byla na tom prvním ultrazvuku a beru utrogestan a druhy den ze mě vytíkal ne bílý jako vždy ale světle hnědý, volala jsem tam a řekli, že je to v pořádku at pokračuju v jeho užívání, myslíte že by to mohla být prasklá nějaká cévka nebo něco podobného? Nemáte někdo podobnou zkušenost?MOC DIKY 😎

beruska31
21. bře 2010

holky totu neni nikdo kdo by měl stejnou skusenost jako ja?mě to vychazi ,ze jsem byla na tom ultrazvuku 4 plus 3 a hcg bylo 200 a nic nevidel a ja nevim kdy uz by neco videt mohl ....

monaberuska1
21. bře 2010

andy, já měla ovulaci o 2 tydny dyl 🙂♥neboj to je v pohodě 🙂 bud v klidecku aužívej těhulkování 🙂

beruska, me taky ve 4 tt nic nevidela dr, ale mela jsem taky krev jako HCG tehotenstky 🙂 u prvního těhu mi malou viděli taky až dyl az v 7tt a ted u druheho tehotenstvi mi mimi videla doktorka taky az v 6tt 🙂

la cheri- ahojínky, 🙂 kontrola vše super 🙂♥♥měli jsme tu zabijačku, byla necekane prasátko zacalo padat na nohy takzte od patka mazec..

beruska31
21. bře 2010

monaberuska..a nepamatujes si nahodou jake bylo to tve hcg ?

monaberuska1
21. bře 2010

beruska31- no já jsem měla v těch 5+ nevim presne kolik tak to HCg jsem mela sakra, nikde sme to tady psala ale odhaduji nejak 800 jednotek 🙂

beruska31
22. bře 2010

monaberuska-tak to je myslim taky ok ja mam tech 200 toho 16.3 a to by vychazelo na4 plus 3.a tve tehotenstvi probihalo v poradku?

e295
22. bře 2010

Ahoj holky. Tak se po dlouhé době opět hlásím. Jsem poslední dobou pěkně unavená a nějak nestíhám, co bych chtěla. Taťku máme pořád pracovně pryč, tak jsem na všechno sama a večer odpadám vždycky s malou. Dneska mě ale chvíli potom, co jsem usla, chytla taková křeč do břicha, že jsem se probudila . Jak vám dopadly screeningy? Já si mám jít ve Čt pro výsledky toho screeningu v 16tt, tak jsem zvědavá. Jinak miminko se taky už pěkně vrtí 😀
Cheri, to je bezva, když chlap uzná tvou pravdu, co 😀, jen co nás to někdy stojí.. a Co ty Beru, jak válčíte doma s tchýní? Budou se stěhovat? Já taky někdy rostu a pak řeknu tchýni i to co bych nechtěla 😠 Hold bydlení v jednom domku, i když v jiném patře, má své výhody i nevýhody.... 😒
Beruško 31, zkus si najít na netu hodnoty HCG. Je tam spousta tabulek. Já měla kdysi staženou jednu hodně podrobnou, kde byly uvedené hodnoty HCG pro jednotlivé dny a bylo to děleno i podle toho, jak dlouhá byla kultivace embrií (u IVF) Jen jí už nemůžu najít, abych ti jí přeposlala. Ale buď v klidu. Já měla v předchozím těhotenství (po IVF) taky hodně nízké hodnoty HCG. 14 dní po transferu jen 87 HCG a ještě 3 týdny nato jsem byla pořád dolní hranicí v tabulkách. Tak jsem se klepala jak ratlík, aby to zase nebylo mimiděložní a oni z toho nakonec byly dvojčata. Tak se snaž být do dalšího odběru v klidu, aby se miminku u tebe líbilo a mohlo pěkně růst. Pokud by to nemělo být v pořádku, tak s tím stejně nic nenaděláš, ale pozitivní myšlení dokáže hodně. Tak držím palce a dej vědět, jak jsi dopadla

andys007
23. bře 2010

Ahojky 🙂 díky moc monaberuska 😉 ......včera rano jsem byla na ultrazvuku ....a prý snad vše v pořádku.....jen má pořád 5mm a ve čtvrtek 18.3. měl taky 5mm ....není to divné ....je možné že za 3 dny ani trošičku nepovyrostl?? 😖

andys007
23. bře 2010

Podle jejich výpočtů bych dneska měla mít 7+5 ....což mi přijde že je opravdu maličké, no snad to bude opravdu tím posunutím ovulace. Jdu za týden na kontrolu...tak uvidím 😎

monaberuska1
23. bře 2010

beruska, měla sem to ted, a jsme ve 14 tt a zatím vše va naprostém pořádku, a u malý jako při prvním těhu jsem toto měla taky, jak už sme psala tam mi dokonce malou viděli až v tom 7tt a těhotenství sem měla taky v naprostém pořádku, super 🙂 já si myslím že se vůbec nemusíš ničeho bát 🙂

monaberuska1
23. bře 2010

teda andy-- to bylo pro tebe, to co sme psala ted 🙂 🙂 😉

monaberuska1
23. bře 2010

jejda holky, ja v tom ted mam zmatek 😀 beruska nebo andy 😀 no proste si to holky přečtětě, ted sme se teda do toho pekne zakopala 😀 😀 😀 😀 😀

andys007
24. bře 2010

jsi moc hodná děkuju ti...jsi zlatíčko🙂....a kolik je tvojí holčičce?

monaberuska1
26. bře 2010

andy 🙂 mojí malé je 2 roky a 3 měsíce 🙂 😉 no už pomlau slečna 🙂 🙂 😉

andys007
1. dub 2010

No to jo ....tak se těší na sourozence 😵

monaberuska1
1. dub 2010

andy- jojo těším, ona je takový starostlivý zlatíčko moje :_) ségra má 4 měsíční holčičku a to je maminka ta oje prdolka 😀 takže snad jí to zůstane aji u svého sourozence 🙂

svoba
6. kvě 2010

ahoj, chci se zeptat, jsem v cca 6tt a gynekolog me objednal na utz až za měsic. je to normální? přijde mi to dlouhá doba. jsem zvědavá.

monaberuska1
8. kvě 2010

svoba- ahojky ano je to normální 🙂 taky jsme šla až z aměsíc takhle na začátku se po měsíci chodí pokud nejsou nějaké problémy vážné... ale určitě kdyby jsi začala špinit nebo krvácet nebo bolest břicha tak utíkej dřív, ale to ti určitě doktor řekl 🙂 tak držím pěstičky 🙂

svoba
8. kvě 2010

děkuju za odpověd! trochu špinim, ale prý v normě. modlim se, protože jsme dlouho čekali.

darauk
27. kvě 2010

ahoj, tak ted taky hledam na netu, co se da, protoze me doktori (v Anglii) vystrasili, ze kdyz mam HCG 9500, tak musi byt videt uz plod. Na UTZ videli jen cernou tecku, povidali neco o gestaci, ale ve zprave napsali, ze nemuzou potvdit, ze to videli. Jsem v 5+5 dle menzes, ale vim, ze ovulace byla az 17.den cyklu. Muze to byt mimodelozni, jak mi tvrdi nebo to proste jeste v teto dobe nemusi videt? Rovnou me posilaji na laparoskopii, coz jsem odmitla a podepsala revers. Normalne tu na pacienty kaslou, ale ted zrovna se rozhodli, ze budou jednat az moc rychle :(. Vubec je nezajimaji info, ktere jim rikam.

jajinka333
27. led 2012

Ahojky prosim potrebovala bych poradit ... jsem mezi 6 az 7 tydnem tehotenstvi. Ale doktor na ultrazvuku nic nevidel je to mozne?? mam docela strach ale kdyz sem tam byla pred 14 dni byla jsem podle ultrazvuku v 5 a braly mi krev a mela jsem 11 532 jednotek a ted mam 23 271 je to v poradku nebo ne?? :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru