Dr. viděl na ultrazvuku o 5 dní mladší těhotenství

eligar
1. dub 2007

Ahoj holky, byla jsem na prvnim utz 6tt+1, doktor videl gestacni a zloutkový vacek, zadnou srdecni cinnost a stari tehotenstvi zmeril na 5tt+3 , stalo se nektere to same, ze na pocatku tehotentstvi doktor zmeril o 5 dni mladsi tehu?
Dik

ninule
12. dub 2007

MAnikaj, moc, moc dekujeme!!!

eligar
autor
20. dub 2007

ahoj holky, chci jenom nahlasit ze prcek dobieha ten sptavný termin 😵 a ze se teda to prvni utz muze lisit :D od data ovulace. Uz podskocil o 3dni 😀 . Ted uz vim odpoved na moji otazku, kvuli ktere sem zalozila diskuzi.

janipro
24. dub 2007

Prosím o radu - včera na UTZ (7+1tt od PM) dr.viděl jen gestační váček. Říkal, že by měl být už vidět i plůdek a srd. akce, ale nic nenašel. Kontroloval ještě jednou, zda se nejedná o mimoděl. těhotenství - to vyloučil. Gestační váček velikosti odpovídá stáří těhotenství. Brali mi krev na hodnoty HCG. Víc neřekl, chce počkat na výsledky testu. Jsem z toho pochopitelně dost špatná!

janipro
24. dub 2007

Jinak bych ještě chtěla dodat, že bazální teploty se stále drží kolem 37,1-37,3, beru 2x denně 1tbl Utrogestanu (na počátku těhotenství jsem velice mířně špinila v době předpokládané MS). Typické příznaky těhotenství - nevolnost, bolest prsou nemám. Na počátku jen citlivější bradavky, ale i toto už pominulo, takže mě provází jen častější potřeba na WC, nízký tlak a nutnost jíst pravidelně, s prázdným žaludkem mi není nejlíp.

jana.1
24. dub 2007

janipro: možná to tak děláš - já jen na okraj - ten utrogestan ber vaginálně (i když na krabičce píšou, že i ústně). Já v letáku měla v české verzi oboje, ve slovenské verzi bylo, že se v 1. trimestru má brát vaginálně. Teď už to snad aktualizovali i u nás.
Víš, kdy jsi měla ovu? A kdy si jdeš pro výsledky HCG, resp. kdy tam budeš volat?

divabara
24. dub 2007

Ahoj holky,tak jsem dnes byla na druhem UZV...mela bych byt temer 8tt,ale bohuzel jsem jen 6tt.Pred 14ti dny jsem byla 5tt,takze i podle toho bych mela byt minimalne 7tt...Pani Dr.mi vzala krev na HCG a ve ctvrtek jdu znovu.Rikala,ze to nevypada dobre.Ani nevim, kolik co merilo.Byl videt gestacni vacek, fetalni pol,ale pry je to prilis male a uz to spise vidi na revizi...Mate nekdo zkusenost?

lajla
24. dub 2007

divabaro ja kdyz byla poprve tak dr videl gestacni vacek s naznakem embryjka,napsal 6tt nedalo se zmerit tyden, tak to asi odhadl podle ms, pak jsem byla za 3týdny, a to uz byl videt mimisek a utz mu vymeril 7tt+3, vubec nerikal nic, ze by neco melo být spatne, od te doby jedeme jako hodinky

divabara
24. dub 2007

Ahoj lajla,dekuji za odpoved.V mem pripade dnes Dr.rikala,ze je tam srdecni chveni,ale pak rikala,ze je to prilis male a ze uz se ji ani nezda,ze tam nejaka srdecni akce je.Bohuzel tim,ze ma srovnani s nalezem z 5tt,tak je to asi vice ci mene jasne...Moc se bojim, mam za sebou 4 nezdary...ve ctvrtek jdu na kontrolni odber HCG a pak se uvidi!Taky rikala,ze i kdyby se to vyvijelo dal, tak to neni normalni stav...

lajla
24. dub 2007

divabaro moc ti preju aby vsechno bylo v poradku, doktori nekdy reknou soudy, ktere jeste nemusi..a muze to dopadnout uplne jinak. jinak pokud to nedopadne tzn, ze mimisek by nebyl v poradku ☹ ☹ ☹ je to hodne smutne..ale pokud mas za sebou tolik nezdarů, jsou na rade doktori aby se snazili najit pricinu, drzim pesti!!!

janipro
25. dub 2007

Jana.1 - ovulaci jsem mela 16. den cyklu ☹ - coz neni prilis dobre, mladsi tehotenstvi to neni. Tablety si od pocatku zavadim. Vcera jsem volala kvuli hcg, hodnoty stejne jako pred dvema tydny ☹ Pokud nezacnu krvacet do pondeli, tak v po kontrola a utz a asi me posle na revizi, progesteron mam brat (zvlastni, ne?) dal. Uz jsem rezignovala. Asi to tak ma byt...Vlastne ted jen cekam, zda nepotratim sama prirozene, nebo asistovane v nemocnici ☹

divabara
25. dub 2007

Ahoj janipro...jsem na tom docela podobne...Mne brali HCG vcera a zitra jdu znovu,aby se vedelo, jeslti se to vubec vyviji,ale nevypada to moc dobre.Je to prilis male.Ja mela ovulaci 15 DC, takze i dle toho je to vsechno spatne...Taky stale beru utrogestan,takze nechapu tento postup...na jednu stranu tehu udrzuji,ale pritom clovek uz vnitrne tusi,ze je neco spatne...V kterem bys ted mela byt tydnu? ja bych mela byt uz 8tt,ale vypada to pouze na 6tt...
Moc ti preji hodne stesticka...
No u nas je to paty pokus, vsechna vysetreni az na zhorseny spermiogram mame v poradku,takze se asi jedna o neco skryteho v genetice...

janipro
25. dub 2007

Divabara: Ahoj, mela bych byt jako ty v 8.tt. U me nevidel dr. vubec nic, takze jsi na tom v podstate lip. Ja uz zadnou nadeji nemam, jen je pro me prilis krute cekat, co se bude dit, kdy a jak potratim ☹ uz jsem opravdu vse vzdala. Byl to nas prvni pokus, i kdyz v minulosti, je to 11let, jsem mela samovolny potrat v asi 8.tydnu. Tam nikdo po nicem nepatral, pry je nejdulezitejsi vedet, ze muzu otehotnet. Byla jsem hodne mlada a taky to neresila. Ted uz budu. Jak pak lekari pristupuji k dalsim tvym pokusum? Hlidaji te vice, lecis se? Dekuji a pekny den!

divabara
25. dub 2007

Ahoj janipro...
urcite me hlidaji vice, bohuzel to pak cloveka s takovou anamnezou prilis stresuje.Proste, kdyz pak nespadas do nejake tabulky,tak uz rikaji,ze to nevypada dobre,ale oni v podstate nekdy maji pravdu, ovsem zazraky se snad deji.Dr.mi dnes rikala,ze uz o tom premyslela,co by se dalo udelat dalsiho pred dalsim pripadnym tehu,tak uvidim...Jinak to cekani na samovolny potrat je udesne a moc dobre to znam...Prozila jsem si to takto trikrat a musim rici,ze nakonec jsem byla rada,ze to odeslo samo,zkracuje se tim doba moznosti dalsiho snazeni, nemusis cekat tri mesice,ale kdyz se na to citis,tak to muzes zkusit i po prvni MS.My nechali radeji probehnout tri MS i po smaovolnem potratu,ale zkouseli jsme to sem tam po dvou.
Jiank mne ted spise hrozi revize...
Jinak Dr. nam nabidli IVF,s preimplnatacni genetikou,kde by jako zkuomali embryjka na 8 paru chromozomu,ale bohuzel do tech ostatnich nevidi a vzhledem k tomu,ze se u nas jedna zrejme o neco skryteho v oblasti genetiky,tak si mylsim,ze by se to asi ani nedalo vyzjistit...Vidim to na dalsi prirozeny pokus...
jake je u tebe HCG?
Drzim pesticky!

janipro
25. dub 2007

Ahoj divabaro:
vcera jsem mela udajne kolem 8tisic jednotek ☹ (pred dvema tydny jsem mela 7713jednotek). Predevsim je vsak asi dulezite to, ze opravdu nevidel pludek a srdce ☹ Nekrvacim, nespinim, zatim nic samovolnemu potratu nenaznacuje☹ Ale revizi si taky nepreji...Myslim, ze muj lekar doufa, ze to potratim sama, proto me chce videt az v pondeli, kdyz se nic nestane, tak me zkontroluje a posle na tu revizi...pri samovolnem potratu jsi ale sla taky do nemocnice, ze? Nejspis museji zkontrolovat, zda vevnitr nic nezustalo? Myslim, ze pesticky mi muzes drzet pro dalsi pokus, ze tentokrat fakt nic nepomuze ☹

divabara
25. dub 2007

Ahojky janipro,ja jsem vzdy odkrvacela doma a pak jsem sla akorat na kontrolu na UZV.Jinak bych asi vzdy byla na revizi.No, byly to vzdy docela nervy,ale nakonec to dopadlo dobre.jen pri samvolnem potratu v tom srpnui se mi pak udelala cysta.Zrejme prave kvuli tem hormonum,ale to se do dvou mesicu vyresilo taky...

divabara
26. dub 2007

Ahoj janipro,tak to nevypada dobre,kontrolni odber - HCG zacina klesat.pristi tyden pujdu na revizi,ale uz jsem se s tim tak nejak smirila...

janipro
26. dub 2007

Ahoj divabaro,

nevim, jak te potesit ☹ Ja uz jsem taky smirena. Cekam na pondelni kontrolu u gynekologa, ale hcg mi taky klesa. Chtela jsem se zeptat, zda to, ze beru utrogestan, nezabranuje prirozenemu potratu toho neprospivajiciho tehotenstvi?

divabara
26. dub 2007

Ahoj janipro,ja s tim utrogestanem nevim...mozna to nejak tomu brani, ale kdyz jsem potratila samovolne v srpnu,tak jsem brala taky hormony na podporu tehu a stejne samovolny potrat prisel...Takze asi zalezi, v jakem stadiu to tehu je.Ja dneska mela HCG pres 47000, v utery 49000,takze ani neocekavam samovolny potrat pri techto vysokych hodnotach...Jinak ja jdu na revizi pristi tyden,ale jeste nevim,ktery den,protoze v utery je volno,takze asi pak. ☹
Snad to brzo rozdejchame a pujdeme proste dal...hlavne aby nenastaly komplikace...hlavne aby se prvni MS dostavila co nejdriv a tak...

janipro
30. dub 2007

Ahoj divabaro:
tak po dnesni kontrole u gynekologa - potvrzeno zamlkle tehotenstvi. Gestac. vacek minuly tyden 7+0 (odpovidal, ale nebyl videt pludek), dnes 6+3. Hcg stale v mezich 7880 ☹ Dnes mi uz hcg nebrali. Dostala jsem zadanku na revizi, jdu ve ctvrtek. V zadance zazadano take o geneticky rozbor materialu, pokud neni uz znehodnocen, je to zamlkle pres tyden. Po revizi nastupuju kolecko vysetreni, vyjmenoval toho moc, vsechno si nepamatuji: hormon. profil, test na srazlivost krve, prodelane infekci a pohlavne prenos. choroby, genetika a imunologie (uz jsem pred 12lety mela samovol. potrat, tak proto toho tolik).

Uz jsem ke vsemu apaticka a chci to mit za sebou s nadeji, ze se to nebude nikdy opakovat! Nikomu bych tuhle zkusenost opravdu neprala!

divabara
2. kvě 2007

Ahoj Janipro!Moc drzim pesticky na revizi, urcite to vse dobre dopadne.Ja jsem se dnes vratila z nemocnice, taky po revizi.Taky zamlkly potrat,ale nevim, jestli jeste neco zjisti,protoze plodove vejce uz bylo castecne odumrele.U me ma pani doktroka pludek videla, ukazovala mi ho i na UZV, ale v nemocnici mi na UZV rekli,ze se jedna o anembryomolu,tzn.ze tam pludek ani nebyl.tak ja ted nevim,ale uz je to jedno...
vsechna vysetreni,ktera jsi popsala, tedy krome pohlavne prenosnych chorob, mam uz za sebou...na nic se neprislo. u me je to paty pokus tehotenstvi...
Tak drzim na zitra pesticky!!!!

terkajesterka
2. kvě 2007

Ahoj Baruško,
tak koukám, že to máš všechno statečně za sebou 🙂 jak se máš? Obdivuju tě, jak kolem sebe šíříš optimismus, to já jsem ještě několik týdnů poté, co se mi to taky stalo, nedokázala.

janipro
8. kvě 2007

Ahoj holky,

jsem zpet z nemocnice, revizi mam za sebou. Lekari rikali, ze za 3mesice se muzeme snazit znovu. Cekame na cytologickogeneticky rozbor plodu, bude to trvat 1,5 mesice a zaciname vsechna vysetreni. Na imuno v Praze nas objednavali na zacatek cervence.

petrahu
29. led 2009

Ahoj zkušenější holky. Jsem v pátém nebo v šestém týdnu těhotenství, před třema dnama mě hospitalizovali v nemocnici s krvácením. V úterý mi doktor udělal ultrazvuk a obraz a to krvácení se mu nelíbili, dítě mi chtěl hned vzít. S manželem jsme nechtěli do té doby než zjistí hladiny HCG, v úterý to bylo 7600 a v úterý 8666, takže mě nechal, žádné léky mi nedal včera ve středu jsem jen ležela, krvácení přestalo samo, celý den nic, až večer se to znovu spustilo, dnes ráno jsem šla znovu na ultrazvuk, doktor řekla, že se mu obraz nelíbí ještě víc a že si na 98procent myslí, že se jedná o zamlčené těhotenství. Když jsem se ho zeptala jaktože ten hormon roste, řekl, že to může být jen z placenty, ne z dítěte?????????? 6ítra mi řekl, že uděláme nový ultrazvuk a HCG a když se mu to nebude líbit a neuvidí srdce dítě mi vezme. Mám paniku a strach, četla jsem v knížce pro těhotný, že srdce bývá vidět nejdříve od šestého týdne a když teda vstupuju do šestého týdne, tak je normální že srdce ještě není vidět, že? Díky za každou radu a psychickou podporu. Jsem v nemocnici a ťukám tu na svůj notebook abych nezcvokla...........

andara
29. led 2009

Petrahu - no asi by meli pockat,kdyz hcg roste a nekdo ma srdicko videt az v 8tt.A videl tam zarodek nebo jen ten vacek?

k.ate
29. led 2009

petrahu - já bych se ještě nedala... v cca 5 - 6 tt jsem začala krvácet taky... Podle prvního uz se to dr. nelíbilo (ta tam byla jen na záskok), udělala mi hcg - to jsem oproti tobě měla hodně malý - 1687 myslim... a byl vidět jen gestační váček bez zárodku o velikosti 3mm ... Napsali mi utrogestan a poslali mě domů s tím že v pondělí (tohle bylo ve čtvrtek) mám přijít na kontrolu... do pondělka se ten váček zvětšil na 10,5 mm a už jsem jen špinila, teď jsem objednaná na 4. února, každopádně dr. říkala, že mi s jistotou řekne, že je to OK až toho 4., ale já doufám, že se to srovnalo....
Každopádně bych chtěla vědět i ty údaje o gestačním váčku - jestli zůstává stejnej nebo roste... Mně taky říkali, že kdyby to bylo v to pondělí špatný, udělají mi testy z krve znovu a podle toho, jestli to poroste uvidí, jestli to probíhá zatím dobře, že špatný je, když to začne klesat nebo se držet na stejný hladině... 😕 Určitě bych to nevzdávala a zkusila ještě počkat... Rozhodně bych řekla, že si ještě nepřeju ten zákrok podstoupit a že chci ještě počkat... NEbo bych chtěla ještě konzultaci s jiným dr... Zvlášť, když je to něco, co už se potom zpátky vrátit nedá...
Každopádně držím pěsti, ať to zvládnete...

zuz141
29. led 2009

Holky, nenechte se odbýt od doktorů. Já mám bohužel jen špatnou zkušenost, moje zlatá ex-dr mi tvrdila, že je vše OK i když na UTZ neviděla nic a ze mě se lila krev...samozřejmě pak revize a tak....ale tak kráva chtěla hlavně prachy, tak se mi snažila namluvit, že je vše OK, i když od začátku to bylo špatné, nesouhlasily data a bylo to menší než mělo být...běžte k dalším doktorům, fakt jim nevěřte, i kdyby to mělo být ode zdi ke zdi, oni taky na těch UTZ můžou houby vidět...

w_h
29. led 2009

ahoj, ja jsem byla tenhle tyden 6+2 na UZ a mam videt zatim jen vacek, hcg 7500. v 7+0 jdu na kontrolu hcg i UZ a kdyz se to nebude vyvijet dobre, pujdu na revizi. je tu nekdo, komu se jeste v nebo po tehle dobe objevilo embryo a srdicko?

e295
14. led 2010

Ahoj W_h.
Teď jsem objevila tuhle diskusi a je škoda, že ti nikdo neodpověděl. Můžu se zeptat, jak jsi nakonec dopadla?

Já byla na UTZ včera večer a Dr. nějak naměřil dle velikosti asi váčku 6+2tt. Ale neviděl srdíčko. Mám přijít za 14 dní a prý se uvidí ☹ . Tak mám nervy tako jako špagáty. (Už mám za sebou jedno zamlklé, jedno mimoděložní a po IVF jsme čekali jednovaječná dvojčátka, ale bohužel měly holky společný krevní oběh s transfuzním syndromem, takže nakonec jsme o jednu holčičku docela hloupě ve 31tt přišli, i když jsem ležela přes 2 měsíce v nemocnici, tak to Dr. neuhlídali. Pořád něměli volno na UTZ, pak tam můj Dr.nebyl a sestry chytali spokojeně ozvy, ale jen jedné holčičky a pak pupečník té samé.... to je ale už jedno, jestli to vyčítat Dr... někdo říkal i ať se soudíme, ale já na to vůbec neměla sílu, chtěla jsem zapomenout, ale pořád to nějak nejde.)
Teď jsem otěhotněla ani nevím jak a kdy, protože pořád kojím 19 měsíční holčičku a MS tak byla občasná a všelijak. Proto se divím, jak Dr. k 6+2tt přišel. Říkám si, že kdyby mi bylo aspoň pořádně blivno, tak bych byla klidnější. Zatím mě jen pobolívá a štípe v břiše.Teď si říkám, že jsem se ani nezeptala, jestli je miminko vidět nebo je to jen váček. HCG nezjišťoval. Nasadil mi 2x1 Utrogestan. Všude se píše, že od 6mm musí být u miminka vidět srdíčko. Hledala jsem na netu a velikosti se v 6-7tt docela liší. Já velikost nevím a ani nevím, jestli tam miminko je. Navíc mě mrzí, že mi Dr. důrazně nařídil malou odstavit. A to je hodně bolavé pro nás obě. Je to velká prsomilka (kojily jsme 2x denně, ráno, večer a 2-4x v noci a najednou konec). Tak si říkám, kdybych jí aspoň neodstavovala zbytečně

Je tady nějaká maminka u které se objevilo srdíčko až později a těhotenství v pořádku pokračovalo?
Děkuji za odpovědi.

la_cheri__2
14. led 2010

Ahojky,tak za prvé co vede dr k toum abys přestala kojit?Nejsem odborník ale co vím známé nikdy kvůli druhému těhu neodstavovali 😒 takže s tím byhc nepospíchala pokud ti nevysvětlil nějaký závažný důvod..
Za druhé klííídek je brzo i když to říká ta pravá teda dneska sjem byla na kontrole podle PM 6+5 a byl jen gestační váček(minulý týden v 5+3 nebylo nic) jdu na KO za 14 dní dr byl naprosto v pohodě že je těhotenství mladší že jsem měla ovulku později no..u syna byla srdeční akce v 6+2.Každé těhu je jiné slyšela jsem dokonce že pár holek mělo srdčení akci až v 9tt.Hlavně bud klidná.Mně hcg také nezjištoval,bral i dneska krev,ekg a meříl pánev.Záleží taky jakou důvěru k němu máš já k tomuhle přešla(prevnímu jsem nevěřila) a ted jsem spokojená a moc.Ty nervy co máš jsou určitě normální taky se hrozně bojím ale to nám moc nepomůže,mám za sebou jeden spontánní potrat.Papkám femibion a kyselinu listovou,piju čajík pro tehulky a doufám že vše bude jak mát být!
Tak držím palečky těch 14 dní bude nekonečných ale uvidíš že to bude v pořádku! 😉 jestli chceš písni a budem to čekání probírat spolu.

e295
14. led 2010

La_cheri, jsem ráda, že píšeš 🙂
Tak to jsme na tom podobně a docela mě uklidňuje, co ti Dr. řekl. 🙂
Já právě přešla k jinýmu DR. Protože můj už nemá klasickou ambulanci a navíc je teď 14 dní pryč, abych se s ním domluvila a slabě jsem špinila, tak jsem radši chtěla někam jít dřív a nečekat až se vrátí. No a já zatím moc dobré zkušenosti s Dr. nemám ☹ Každej je odborník na něco, ale každej u mě udělal několik vážných chyb (jeden poznal dvojčata až ve 12tt, měl normální ambulanci s poradnou jen jednou týdně a tak byl skoro nedostupný, když se něco dělo, odmítl mi udělat screening ve 12tt, že to prý nejde a v nemocnici nad tím valili oči, že to zrovna udělat měl, že to jde i u jednovaječných, špatně poznal variantu dvojčat prý mo-mo a nakonec to byly monochoriální-biamniální a druhej protrhl omylem při odlehčovací AMC přepážku mezi nima, čímž z nich nakonec vznikla mnohem ryzikovější varianta mo-mo (ale aspoň se trocha plodovky dostala druhý holčičce, která byla úplně nasuchu a to jí pomohlo, že mohla potrénovat trochu dýchání (miminka v břiše prý trénují dýchání v plodovce)a neměl pořád čas znovu odpustit plodovku a kvůli tomu jsme nakonec o jednu holčičku přišli.... no asi jsme byli opravdu složitý případ
Proto mám docela nahnáno a Dr. moc nevěřím. Škoda, že nevím přesný termín MS, abych je mohla trochu kontrolovat. (Ale u kojení to prý stejně může být všelijak) Teď jsme s manželem procházeli kalendář, kdy přesně byl doma (hodně cestuje a doma je jen vzácně) a podle výpočtu DR. by to vycházelo, že 6+2 by bylo přesně v den jeho příjezdu a to jsem 100% MS neměla, spíš by to mohl být první termín, kdy jsme na to mohli "hupnout", ale podle ovulačního hlenu (pokud se nepletu, by těhotenství mělo být o týden mladší. Dr. tt ale počítají od 1.dne MS a ne ode dne početí, že jo? A je divný, že by se mohl o 2-3 týdny při měření splést???? Pak by ale miminko bylo děsně obrovský, kdyby to bylo, jak si myslím já. A nebo naopak a bylo by ještě o 14 dní starší, kdybych vycházela z toho, kdy asi byla MS. No jsem z toho blázen, ale trochu mi to dává naději.
Kojení mi razantně zatrhl, protože je to prý pro mě veliká zátěž (teď mi to vůbec nepřišlo, v budoucnu kdo ví...) a prý by to mohlo vadit i miminku, protože prý (není to přesně dokázáno), ale hormony, které se uvolňují při kojení, můžou prý vadit plodu (prolaktin) a oxytocin způsobuje stahy dělohy a mě křečovalo břicho jako ve 20tt s dvojčatama.... a navíc mi dal ten Utrogestan.....
Malou už jsem vlastně odstavila ☹ 2 celé dny jsem jí prso nedala a jsem teda zvědavá, co z toho bude. Mám je jak betonový, doslova "krabicový" mlíko 😀 Teď už by asi byla blbost jí prso znovu dávat a hlavně nevím, jestli by jí Utrogestan nevadil. Říkám si, že malá to už přežije. Jiné děti mateřské mlíko třeba vůbec neměly a taky žijou. Podle toho, co mi řekl DR, jsem si říkala, hlavně to nijak neztěžovat miminku. Ale kdyby to s miminkem nedopadlo, tak by mě to kojení fakt hooodně mrzelo 😠
A jak ty se cítíš? Úplně v pohodě nebo je ti nějak šoufll atd? A co test? Ukázaly se // okamžitě?
Já měla předchozí těhotenství po IVF a tam to bylo všechno trochu jinak a hlavně termíny na 100% jasný. Tělo nabitý hormonama a 14 dní po transferu 2./ na testu lezla po limitu a jen slabounká úplně jako stín. Teď je to pořádná tlustice okamžitě po namočení. Předtím jsem měla tak nízký HCG, že moc nedoufali, že z toho něco bude (jen 97), spíš počítali se zamlklým a nakonec z toho byly dvojčata. A srdíčko bylo vidět už 4+6tt.
Cheri, ty už máš nějaké dítko doma nebo to bude vaše první?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru