Fonendoskop - stetoskop. Jaký mám koupit?

boobinka
1. únor 2008

Máte ho některá? Chtěla bych koupit.....,abych si ze zajímavosti a potěšením poslechla srdíčko miminka v bříšku...., ale nevím jaký. Aby to srdíčko bylo vůbec slyšet.

motylek
1. únor 2008

Bobi, zrovna dneska jsem četla, že to moc nefunguje. Že nejdřív tak ve 24.tt., ale je to tak moc slaboulinké, že to asi neuslyšíš ☹ ☹ . Dneska jsem se na to ptala holek a pak jsem si pohledala na netu a našla jsem toto. Když si napíšeš do hledače poslech miminka stetoskopem, tak ti nějaký odkazy vyjedou, tak si to pročti. Myslím, že je to zbytečná investice.

boobinka
autor
2. únor 2008

Děkuji za odpověď. To je opravdu škoda, slyšet srdíčko miminka v bríšku by nebyl špatný zážitek, kor když jsem strašně lekavá. Leknu se kde každému hlasitému zvuku... i proto by bylo dobré slyšet srdíčko miminka, zda je v pořádku.

f.nina
2. únor 2008

Jé tak moje mamina to má,je zdravotní sestra a při těhotenství jsem taky poslouchala a šlo to slyšelt,bylo to fajn že jsem si prcka mohla poslechnout kdy jsem chtěla 😉

ceeruti
2. únor 2008

Jé ja už o nem také přemyslela..nemáte nejaky odkat,kde je možne ho zakoupit??

niega
2. únor 2008

Ahoj, my jsme to kdysi někomu objednávali - pracovala jsem v lékárně. Anebo byste pořídily v prodejně zdravotnických potřeb. Jo ale bacha, je to dost drahé - slušný fonenďák stojí kolem tisícovky.

musko
2. únor 2008

Kúpite v zdarvotníckych potrebách a tam Vám aj poradia.

pavluskak
25. únor 2008

Já mám půjčený od taťky (i když moc netuším na co on ho jako šéf montáží výtahů potřebuje 😀 ) ale zatím to srdíčko neslyším... i když třeba moje švagrovka, která je úplně stejně těhotná jako já ho prý slyšela už kolem vánoc, což byl asi 13.TT ale nevím, co si o tom myslet a jestli jí mám věřit, protože jsem se dočetla, že srdíčko začíná být takto slyšitelné až po 16.TT, asi má švagrovka super sluch 😉 ... Ale myslím si, že na to, jak se stetoskop drahá záležitost nemá smysl ho kupovat...

tanuki
25. únor 2008

ahoj, z vlastní zkušenosti mohu říci, že fonenďák ze zdravotních potřeb za 150 je téměř stejně kvalitní jako ty za 700,1000. Ty "lepší" se totiž pohybují tak na 2500-3000. Jsem taky zvědavá, jestli bude slyšet i něco jiného než moje střeva😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru