Fotka miminka v bříšku, dostanu ji při ultrazvuku?

megina87
31. říj 2013

Ahoj holky je samozřejmost dostat při každém ultrazvuku foto, nebo si o něj musím říct? A předpokládám že zadarmo to asi nebude co? Díky 😀

jaja01k
31. říj 2013

Mně se vždycky paní doktorka ptá, jestli budu chtít fotku. A nic za to neplatím 🙂

ivajaro
31. říj 2013

Musíš si o něj říct 🙂 já za jednu fotku platila 60kč, a na velkým utz 100kč za jednu a fotka ve 3D taky kolem 100kč 😎

fwllo
31. říj 2013

Podle mě to má každý doktor jinak. Já si musím říct a za fotku dávám 50 Kč. Jen při velkém placeném ultrazvuku (13tt a 21tt) jsem dostala několik fotek "zadarmo".

milada2
31. říj 2013

Ja mela fotku pri kazdem UTZ (kazdy mesic), nekdy i dve, na NT a velkem UTZ jsem mela fotek nekolik a vzdycky zadarmo. Ale ja chodila
do poradny v nemocnici

roma_ka
31. říj 2013

U nás je fotka za 50 kč, na NT screeningu 3D za 90 kč - obě na fotografickém papíře krásně vytisklé, peněz nelituji, pořád si fotky prohlížím 🙂

odvarkova
31. říj 2013

taky si o něj říkám, platím 50kč, raději se zeptej doktora aby ti ho vytiskl 🙂

klaire22
31. říj 2013

Mě doktor udělal vždy, když jsem byla na ultrazvuku a platila jsem za ní 50,- Kč

majka43
1. lis 2013

Já si v poradně o ní taky musím říct a platím 50Kč

miskadis
1. lis 2013

Já jsem dostávala fotku při každém ultrazvuku automaticky a všechny byly zadarmo.-)

sestrickajanulka
1. lis 2013

Tak já jsem si o fotku musela říct a platila jsem za ni 100 kč (normální UTZ v 10 tt). Asi to má každý doktor jinak.

nikita1989
4. lis 2013

ahojky ja mam doma asi 4 fotky a neplatila som ani jednou..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru