• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Genetika, jak to probíhá?

15. ledna 2014 
Ahoj holky :slight_smile:
17.ledna mám jít do nemocnice na genetiku. Jak to vyšetření probíhá? Je to bolestivé? A jak dlouho to trvá?
Bojím se toho jak nevím oč jde
5. led 2014 ve 21:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coreprincess Pokud budou dělat genetiku tobě, tak předpokládám, že ti vezmou jen krev a možná sestaví rodový strom.
5. led 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem ve 14 tt a 15tt jdu prave na genetické testy :slight_smile: prý se přez to dá určit pohlaví miminka.. tak to asi jen přez krev nebude ne?
5. led 2014 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coreprincess pokud ti mají určit pohlaví, tak to jedině přes plodovou vodu...přišli ti na nejakou vadu, že jdeš? Jinak odběr plodové vody můžeš odmítnout
5. led 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nepřišli. Krev co mi odebrala sestra u gynekologa byla v pořádku a moč též. To na co mě posílají je kombinovaný test.. co to tedy je a jak se to provádí?
5. led 2014 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Genetice ( alespoň v Plzni ) to probíhá tak, že ti sestavý ten rodový strom ( tam dáváš údaje, jestli je v tvojí nebo partnerově rodině nějaké postižení, rozštěpy, genetická onemocnění apod. ), potom se bere krev a dělá 3D utz. Tak snad mluvíme obě o stejném vyšetření, ale myslím že jo, protože na tohle se chodí někdy kolem toho 14, 15tt
6. led 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A kam jdeš? Do FN nebo do soukromé ambulance?
6. led 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
do fakultky
15. led 2014 v 15:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek