Genetika ve 12. tt v Olomouci. Řekli mi pohlaví miminka

maxinkaa
17. bře 2012

Ahoj holky, byla jsem ve 12tt na genetice v Olomouci a doktorka mi řekla,že to na 95% bude holčička. Máte s tím taky někdo zkušenost a potvrdilo se vám to? 🙂

januzza80
17. bře 2012

@maxinkaa Ahojky ja mam stejny problem,teda moje svagrova,ktere rekla doktorka to stejne,ale radeji jeste moc v to nedoufej,protoze to je jeste nejiste.Az od toho 16.-17.tydne to bude jistejsi.

maxinkaa
autor
17. bře 2012

Te´d jsem v 18tt, tak uvidím 🙂

januzza80
17. bře 2012

@maxinkaa jj v 18.tydnu to uz jde poznat.Doktor mi rekl malou v 17.tydnu,jen ta potvurka ukazala na doktora dupku,ale rikal,ze na 100% to neni,ale ze miminko kulicky nema,tak ze asi holka 😀

maxinkaa
autor
17. bře 2012

Jsem zvědavá teda, jak to dopadne u nás. Vnitřní pocit je, že to bude holka, můžu se zbláznit po sladkém a hlavně po broskvích, meruňkách, které te´d nejsou a hroznech 🙂Přitom sladké normálně nejím. Špatně mi nebylo, jen trošku žaludek na vodě a zatím jsem -3kg a bříško malinkaté.

januzza80
17. bře 2012

@maxinkaa to poznas na ultrazvuku nebo az se to narodi.Jestli je to tvoje prvni,tak to mas jedno co to bude.

adenka84
18. bře 2012

@maxinkaa ahojky nebyla jsem sice na genetice v olomouci, ale v plzni na slovanech u lošanů a tam mě Mudr. řekl už ve 12. týdnu, že to na 99?9% bude holčička a jeho tvrzení se 100% potvrdilo v 18. týdnu z odběru plodové vody..máme krásnou zdravou holčičku..
takže pokud je lékař zkušený a na genetice mají ten nejlepší uTZ tak věřím, že pohlaví rozeznat dokážou..i když 100% vyvinuté pohalví je až od 16. týdne...

adenka84
18. bře 2012

@maxinkaa podle chutí a bříška se vůbec neřiď..také jsme milovala broskve, meruňky, hroznové víno..zvracela sjem jako dě od 8. týdne až do 19. týdne..pak to ustalo, kg za celé těhotenství sjem nabrala přesně 10,a le pupek jsme měla obrovský...ze začátku jsme také hubla ke konci mě to šlo na horu nejvíce..

petrusew
18. bře 2012

nám na genetice v olomouci nebylo nic vidět - malá byla stávkař! Ale na utz ve 20tt nám říkal doktor už u nás, že to spíše vypadá na holku...no nedoufala jsem. Pak až těsně před porodem se doktorka v porodnici snažila a říkala, že to bude holka, že tam nic neplave. Ale jako jisté je to vždy až po porodu...

pajka888
18. bře 2012

čauky, mě na genetice v Ol řekli už ve 12.týdnu, že to bude chlapeček, ve 20. týdnu nám to potom už jen potvrdili a ve 30.týdnu mě to můj gynekolog řekl na 100% 😀

ebsian
1. srp 2012

Je tu někdo, kdo byl na fakultce na 3D/4D ultrazvuku? Jaké máte fotečky a video?

maxinkaa
autor
28. led 2013

A už mám 5 měsiční holčičku, takže doktoři v Olomouci fakt dobře vidí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru