Genetikové v Prenatálu. Máte zkušenost?

2veverka
9. únor 2011

Ahoj holky, nemáte prosím zkušenost s genetiky v brněnském Prenatálu (dr. Freiberger, dr. Grochová...)? Dr. Freiberger nemá nikde žádné hodnocení, předpokládám, že tam nepracuje dlouho. A u dr. Grochové je hodnocení na www.znamylekar celkově hodně mizerné. Stála bych o někoho, kdo by se mnou trpělivě a inteligentně probral rodinnou anamnézu. Nepotkaly jste se s jedním z nich? Díky moc!

lucifer84
9. únor 2011

@2veverka Ahoj my jsme vcera byli u dr. Michenkove, take jsem na netu k ni nenasla zadne hodnoceni. Ale byla velice vstricna, vse s nami probrala, cokoliv zopakovala a upresnila, mohli jsme se ji zeptat na cokoliv. S jejim jednanim jsme byli velice spokojeni, byla velmi mila. Take nas v zadnem pripade nenutila do odberu plodovky (kvuli zvysenemu HCG), pouze jsem na nase prani podstoupili UTZ, kde se nic spatneho nepotvrdilo. Verime, ze jsme se rozhodli dobre. K tem dvema dr. co pises, bohuzel info nemam...

2veverka
autor
31. kvě 2011

@lucifer84 Ahoj, chtěla bych Ti dodatečně poděkovat za zprávu, my jsem tenkrát museli jednat hodně rychle a všechno šlo vlastní cestou. Koukám, že máš termín 20. července, já taky! Měj se moc fajn, J.

lucifer84
1. čer 2011

@2veverka ahoj nemas zac 😉 preju hodne stesticka a zdravicka 🙂 mej se hezky!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru