Gyn Line, Brno - Koliště, vyšetření na Downůw syndrom

gras
11. čer 2014

Zdravím 🙂

Chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s tímto pracovištěm a prováděním testů na Downův syndrom? Všude čtu jen o Prenatalu na Veveří a o tomhle pracovišti nic. Moje doktorka mi dala kontakt sem.
Díky 😉

nolies
11. čer 2014

@gras Ahojky, já do Gyn linu chodím a jsem tam velice spokojená. Pan doktor je velice milý a ohleduplný. S prvním těhu jsem tam byla i na ultrazvuku v 20. a 30. týdnu a i teď tam půjdu. 🙂

gras
autor
11. čer 2014

@nolies a nevíš prosím tě, jestli by tam šlo přejít do péče? Jestli berou nové pacientky? Zjistila jsem, že v těhotenství mám se svým lékařem trochu nespokojenosti. Volala jsem do Prenatalu a tam mi řekli, že pokud jsem už těhotná, že to nejde.

nolies
11. čer 2014

@gras Tak to bohužel nevím, jestli nabírají. Chodím tam jen na ty vyšší ultrazvuky.

lucil
11. čer 2014

Také jsem tam byla na vyšším ultrazvuku v 21 týdnu u doktora Párala a velká spokojenost. Ve 12 týdnu jsem se na Veveří nebyla schopná dovolat a na objednávácí formulář nereagovali, tak jsem skončila bohužel v Bohunicích- velká manufaktura. Zatím co gyn-line opravdová spokojenost. Ale jestli nabírají nové pacientky na trvalou péči bohužel ...

gras
autor
11. čer 2014

děkuju holky za info. Zkusím se tam zeptat jak tam budu a uvidím, za zeptání nic nedám 🙂

michaela_n
12. čer 2014

@gras Ahoj, do Gyn Line chodím k doktorce Grossmanové. Myslím, že nabírají nové pacientky a že už jsi těhotná, to je asi jedno.
Na Downu jsem byla samozřejmě taky tam a bylo to v pohodě.

maminkakejt
12. lis 2015

Nedoporučuji !! V pondělí jsme tam byla na interupci ... po dvou hodinách jsem byla.propuštěna doma mi chvíli bylo dobře ale další den obrovský kusy krve .. bolesti silný , a dneska zas ... musela jsEm do nemocnice ...a na sál měla jsme dělohu plnou sraženin...! V živote bych už tohle nepostoupila ! Zadna hygiena. Nic jen schrabnou prachy ..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru