Hamilton - pomohl či ne?

kacinda
19. pro 2013

Ahojki, jsem 40. tt a doktorka mi dělala Hamiltona. Chtěla bych se zeptat, jestli je někdo, komu pomohl či naopak nepomohl, jaké máte zkušenosti..? Dělala mi ho ráno a jediné co cítím je bolest v podbřišku jako při MS, ale není to nějak výrazná bolest a trochu špiním. Zkoušela jsem snad všechny babské rady k vyvolání porodu, a proto už ani nedoufám, že by mi něco pomohlo.. 😖

petrusew
19. pro 2013

Pokud jsi připravená na porod, může pomoci, mě byl dělán den před porodem a rodila jsem vyvolávaně následující den. Takže asi tak...

carrie_b
19. pro 2013

Já jsem byla v poradně den před porodem, paní doktorka mi řekla, že tělo už je celkem připravené (bylo to 6 dní před TP) a tak prý tomu ještě trochu pomůžeme, pokud s tím souhlasím... Kývla jsem a druhý den byla malá na světě 🙂

laurital
19. pro 2013

@kacinda Mně nepomohl, dělali mi ho někdy týden před porodem, protože jsem přenášela a nakonec mi porod stejně vyvolávali.

vespinka
19. pro 2013

Já byla 41+10, udělali mi ráno Hamiltona, a v noci se malá narodila.... 🙂 Takže pokud máš porodní cesty připravené, bude to už už .-)

evulinkab
19. pro 2013

@kacinda Mně pomohl...

lenjii
19. pro 2013

Kamarádce dělali ráno a odpoledne rodila... prostě jak komu no...

sheeni123
19. pro 2013

mne nepomohl ani u jednoho porodu-obe deti jsem tyden prenasela a oba byly nakonev vyvolane.

lenkalenulka
19. pro 2013

Me delali dvakrat a nic, schody, vino a horka vana taky nepomohly, vyvolavali mi kvuli vysokemu tlaku 40+5 tt, holt kdyz jeste neni nic pripraveno dole nepomuze nic🙂

leni78
19. pro 2013

Nepomohl.

zuza01
19. pro 2013

Mě se nikdo neptal, dělali mi ho třikrát a pokaždé jiný doktor, všichni říkali, že už to bude, nejdýl večer... Nebylo, musela jsem na vyvolání 🙂

beta.m
19. pro 2013

mě nepomohl, akorát to bolelo jako prase 😝

lisska
19. pro 2013

Nepomohl. Dělali mi ho 2x...Pokaždé jiný doktor, bez upozornění... a stejně jsem přenášela 12dní, poslední 2 dny se vyvolávalo... Přesně jak napsala lenkalenulka, pokud není připraveno dole, nepomůže nic 😒

kammka
19. pro 2013

tak mně pomohl 😀 😀 😀 😀 😀
ale víte co.. kluk už skoro koukal, jaký je venku počasí 😎 😎 😎
kdyby to nebylo na krajíčku, tak by to nejspíš bylo k ničemu.
už jsem špinila a bylo mi blbě, byla jsem 4 dny po termínu, tak jsem jela do porodnice, mudra udělala hamiltona a nechala si mně tam..že na to ráno vlítnem s vyvoláním, to bylo v sedm večer a malej byl dvě minutky před půlnocí konečně venku...

každopádně si myslím, že jakékoli metody uspíšení porodu jsou blbina, pokud to není zralý..kolikrát i to slavný vyvolávání funguje tak rychle, že nebohá matka rodí dva dny i dýl..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru