HCG 2610j. Je to moc nebo málo?

onno
11. kvě 2007

Ahoj jsem po prvním ivf-icsi a jsem těhotná.Teď jsem v 5tt+2.Dneska mě poprvé brali krev a mám 2610j.Volala jsem pro výsledky a více mi neřekliZaváděli mě jedno emryo.Chtěla bych se zeptat jestli je to dost?A nebo zas moc.Vůbec tomu nerozumím.Moc děkuji za odpověď.

lia
31. kvě 2007

dakujem lenul,v pondelok poobede sa ti ozvem 🙂 ,este raz dakujem 🙂

oriorin
1. čer 2007

Ahoj holky,
můžu se zeptat na Váš názor? Doktor mě dost straší mimoděložním těhotenstvím, protože na ultrazvuku pořád nic nevidí. Maximálně když se hodně snaží, tak vidí nějakou mini šmouhu, ale říká, že při tak vysokým HCG tam musí vidět pořádný plod. Co myslíte? Hladiny hcg mám 23.5. - 372 29.5. - 2680 a teď 31.5. - 3594. No a furt jen malinkatá šmouha. Fakt mám už strach.

lenuliatko
1. čer 2007

Oriorin a aký UZV robil? Vonkajší, či vnútorný? Pri vnútornom by malo byť vidno plod cca od hodnoty 1200-1500 a pri vonkajšom od hodnoty 3500. Hodnoty hcg by sa mali každé 2-3 dni zdojnásobiť a ani u teba to nie je až taký nárast. A inde, vo vajíčkovode tiež nevidel nič? Máš už dosť vysoké hodnoty na to, aby bolo dobre vidno. Aký si tt?

lalupa
1. čer 2007

ori, neviem, ci je dolezita hodnota hCG alebo dlzka tehotenstva. Pre mimodelozne tehu by svedcali skor nizsie hodnoty a pokial si v nejakom 5-6tt, este na usg nemusi byt nic extra vidiet, alebo je lekar amater 😀
napis viac! 😉

oriorin
1. čer 2007

Celej muj celkem podivnej pribeh je v ruznych uryvkach na kdyz se mimi nedari, ale ve zkratce, zmenila jsem gynekologa, protoze ten minuly nic nedelal s tim, ze po vysazeni antikoncepce jsem vubec nezacala menstruovat. Od ledna. No a tak jsem sla k tomu nynejsimu, kterej je prej velmi znamej a ma byt dobrej. No a tam jsem prisla v koncem kvetna a s problemem ze nemenstuuju a ten mi nasadil Noretisteron a ja jsem po 5ti dnech co jsem ho zacala brat zjistila ze mam to HCG 372, doktor byl vcelku nastvanej, tak ze mi dal ten Noretisteron. No a ted k tomu jeste to, ze nic neni videt. No delal mi vnitrni ultrazvuk, ale je z toho dost spatnej, ze tam nic nevidi, ve ctvrtek jsem mela hcg tech 3594 a furt nic, tak me poslal do nemocnice, uz jsem tam sla s taskou a tam mi zase udelali jen vnitri sono a rekli, ze tam neco malinkyho je a at jdu domu a prijdu v pondeli zase na gyndu. No des. Nic nevim. Ale bricho me teda neboli. Ale ty hodnty odpovidaj nakymu 6 tydnu a to uz neco byt videt musi.

pavlina05
1. čer 2007

oriorin
U mě je to podobné. Poslední MS 7.4., takže bych už byla v 7tt. K doktorce jsem přišla před 3 týdny, že mám pozit. test. Vzala mi krev, hcg jen 123. Za 2 dny zase, 365 hcg. Tsak že prý vyčká aby prý to nebylo mimoděložní. A za 4 dny hcg 3017. Za týden se na to koukla a uviděla malonkatou budlinku. A je to tady! 🙂 Jsem teda podle dr. teprve ve 4 tt. Asi došlo k oplodnění později.
Takže se nestresuj a buď v poho!!!U každého je to jiné. Každopádně, pokud tě nic nebolí, tak určitě máš bublinku na správném místě. Blahopřeji 🙂

oriorin
1. čer 2007

Dik Pavlino ze uklidneni, ja si porad rikam, ze kdyby se to nezdalo ani ty doktorce v nemocnici, tak me snad neposle domu, ne?! Tak ja budu delat, ze je vse tak jak ma byt a doufam, ze to dopadne dobre. Tobe taky moc gratuluju!

dicinka1
23. říj 2007

cafte.chcela by som sa opytat aka je pravdepodobnost ci som tehotna ak som mala hcg 9,2......odber 5.10 a transfer bol 8.10.bez predl.kult.

dicinka1
23. říj 2007

a 19.10 mi odoberali krv...

dudu
23. říj 2007

neviem tehu som este nebola , ale co som citala, tak by ti to malo kazdy den o nieco narast a tak ked pojdes na krvicku a budes to mat o dost vysoke tak si v tom.... 😀 😲 gratulujem.

dicinka1
23. říj 2007

no hej,ale az piatok idem zase na tu krv a vysledky budu az v utorok..

pavlina05
23. říj 2007

dicinka1
HCG narůstá docela rychle.
9,2 je ještě nízké, ale za týden dokáže narůst o stovky!!! Já měla první hcg jen 207 (asi 2 tt) a teď po týdnu mám 3150!! Takže vyčkej, ono naroste 😀

dudu
23. říj 2007

dicinka, bola si v centre? alebo sa vam to podarilo samo?

bublina36
23. říj 2007

Ahojte. Minuly tyzden v piatok som mala HCG 600, dnes je to 4110. Mam vsak strach, lebo som bola vcera na USG- vnutornom, a Dr. tam nic nevidel ☹ Videl tak nejaku uplne malu bodku, ale sa vyjadril, ze este to nie je ono, chce vidiet viac. Tan narast HCG sa mi zda akysi prudky, alebo moze byt???Obavam sa ci to nebude mimomaternicove 😢 Viem , ze sa takto tazko radi, ale nemate aj vy s tym nejaku skusenost???Je mozne ze pri tak vysokom HCG nie je nic vidiet???pa

valentynka
23. říj 2007

Ahoj holky, já sjme byla na transferu 10.10. a v pondělí 22.10. jsme byla na krvi a mám hcg 91,77. Na další krev jdu až ve čtvrtek nebo v pátek.
ALe holčiny, k¨teré byli semnou ve stejný dne na transferu tak mají hodnoty 1100 a druhá 990. tak se trošku bojím.
Ale čtu tady, že jste takhle měli hodně hodnoty na začátku.

dicinka1
23. říj 2007

jasne,ale lepsie je mat 207 ako 9,2 nie?ja mam uz po oplodneni 16 den,krv mi brali 11 den po umelom

valentynka
23. říj 2007

dicinko,to je asihoodně maláhodnota. Mě v centur řekli,že těhotenství považujou až od 50 jednotek hcg. Volala jsi do centra aby jsi se zeptala?? nebo co ti řekla doktorka na tu hladinu ?

dicinka1
23. říj 2007

hovorili,ze mam ist znovu piatok na krv....ale podla mna som bola tehu,ale prestalo rast...ale robila som si dnes 3 testy a az posledny najcitlivejsi mi vysiel...

valentynka
23. říj 2007

jak citlivý jsi měla test ??
Já se bojím taky, že hladina hcg neporoste,že jímám mooc nízkou. Je to boj, no uvidí se podle krve. Nestresuj se!!

dicinka1
23. říj 2007

citlivost testu co mi vysiel bol 20ml,tie co nevysli 25ml

valentynka
23. říj 2007

ahá, no já měla citlivost 25,
ale představ si, že jedné holčině v neděli test vůbec nic neukázala a v pondělí měla hcg 990 !!!!! to je taky divný co ?? Asi jsou ty testy nějaké blbé nebo nevím

dicinka1
23. říj 2007

no,ved to...ja si myslim,ze ten test co mi ukazal je blby,lebo mi ukazal//.minule som si ho robila tiez a vysiel taky slabunky,ze ho vidno volnym okom nebolo...

pavlina05
23. říj 2007

bublina36 to bude v pořádku! mimoděložní hcg je okolo 800, pak hcg nestoupá. Hlavně se neplašte!!!
Holky v klidu, mimisci budou, hlavně nestresujte!!!!!!!!!!!!!!!!

dicinka1
24. říj 2007

myslite,ze hladina hcg mi stupla?ked v 11 den od et som mala len 9,2?u nasej gynekologicky som na hranici...

valentynka
24. říj 2007

dicinko, já fakt nevím, Já jsem měla 12 dne po transferu haldinu hcg 91,77 a taky bádám nad tím,jestli je vše v pořádku a k tomu všemu ještě špiním, měla jsme zavedeny dvě embryjka,

dicinka1
25. říj 2007

ajoj valentynka...ja vobec nespinim,tiez som mala vlozene 2 embrijka....moze ta moja hodnota byt zbytok po pregnyle?hm?

dalmacia
26. říj 2007

ahoj babule takže som si trošku prešla celu temu...no ja som 14 dni po transfere mala hodnotu HCG 34...inštiktivne som tušila že to nie je v poriadku,ale som sa chlacholila že je to len začiatok že sa čisielko zvätší...lebo viem ked nam to 1 x nevyšlo tak gynda mi povedala že som mala mat v tej dobe hodnotu ale 100...no a v pondelok bola hodnota 34 ale bola som happy že test je konečne pozitiv...no a sobotu som začala špinit a v pondelok som o to prišla ☹ Podla mňa HCG vela napovie.

mirpa
22. lis 2007

Ahojte všetky maminy a tehuľky. Obraciam sa na Vás s prosbou o radu, ci skôr podporu. Lekár mi včera zvestoval, že musím ísť na genetiku, nakoľko som mala vysoké hodnoty AFP a HCG. Aby som presne popisala situáciu na "papieri".: Dĺžka tehotenstva je podľa PM 13 týždeň 6 deň. Podľa UZ to bol 14 týždeň, 0 deň. Hodnoty sú: 62,9 - AFP a pri tom je číslo ďalšie 3,07 MoM. Hodnota HCG je 172,9 iu/ml a číslo 3,09 MoM. Pritom výsledok krvného testu bol Skrining negativný. Neviete mi to prosím niekto objasniť, nakoľko lekár ma tým tak vystrašil(viem, že to nie je v poriadku) ale nič mi bližšie neobjasnil, len dodal, že musím ísť na genetiku. Pri prvej dcére som nemala žiadny problém, a teraz mám čakať týždeň na vyšetrenie na tej genetike. A poviem Vám, že som z toho riadne na nervy. Mám čo robiť, nakoľko sa strašne bojím, že to bábo nebude v poriadku. Prosím ak s ým niektorá máte skúsenosti, ozvite sa mi.Ďakujem.

roasha
22. lis 2007

mirpuska,kamoska tiez nemala v poriadku AFP,a ma zdrave 5r dievcatko.nestresuj dopredu,jej tiez brali plodovu vodu na genetiku/vysl.o 2tyz./,a bolo to ok.velmi ti drzim palce,aby to aj tebe dopadlo dobre. 😵

dupinka
22. lis 2007

Ahojte:

chcem sa spytat: je mozne, aby test HCG v moci bol pri mimomaternicovom tehotestve negativny?
Aj napriek vysledku som pziadala o krvny test, vysledok este nemam....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru