HCG 2610j. Je to moc nebo málo?

onno
11. kvě 2007

Ahoj jsem po prvním ivf-icsi a jsem těhotná.Teď jsem v 5tt+2.Dneska mě poprvé brali krev a mám 2610j.Volala jsem pro výsledky a více mi neřekliZaváděli mě jedno emryo.Chtěla bych se zeptat jestli je to dost?A nebo zas moc.Vůbec tomu nerozumím.Moc děkuji za odpověď.

sue13
6. čer 2008

Ahojte baby. Dnes som bola na testoch a vyslo mi HCG 69.5 😵 😵 😵 😵 Velmi sa tesim, v pondelok idem znova na krv lebo musi to stupat..... Chcem sa spytat ci este mozem mat pri tejto hodnote dvojicky 😵 😵
Som v 4tt. 😵

loginka
6. čer 2008

ahoj sue, ja dnes cakam na druhy test, som 13 den od ET, prvy vysledok utorok som mala 80, tak som straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne zvedava co mi povedia dnes po 2

sue13
6. čer 2008

Ahoj Loginka. A kedy budu vysledky???? 🙂 Ja som dnes 14 den od ET. Drzim palceky 😉

loginka
6. čer 2008

dnes po 2, sme na tom podobne, drzim palceky aj ja tebe
🙂
mam aj spinenie stvrty den, takze sa trochu bojim , musim to nejako vydrzat 😉
ale uz sa to krati ....

saxo
6. čer 2008

sue13, pozri si na 1.strane v tejto teme tabulku na hcg

dicinka1
6. čer 2008

neviete ako je s tym hcg?ked som mala bez predlzenej kultivacie...hcg 9,5... a bol to 10 den od et...????

vejinka
6. čer 2008

adulka..podla mna cakas dvojicky...ak nie trojicky 😵

vejinka
6. čer 2008

dicinka..nexcem ta plasit ale podla mna je to malo 😒

dicinka1
6. čer 2008

ja som bola na umelom uz davnejsie..ale nevyslo to...iba sa chcem opytat,ze ked som to mala zvysene..tak ci sa mi to mohlo uchytit... a potom sa prestalo vyvijet...netehotna zena ma len okolo 1?nie?

vejinka
6. čer 2008

dicinka..ja mam take infosky..ze pokial to nieje aspom nad 100 ..je to velmi malo 😒 ale zasa nadej umiera posledna...velmi ti drzim palce aby som sa mylila

dicinka1
6. čer 2008

ja sa pytam,len tak..ja som nebola teraz...na tom umelom..ja sa len informujem,ci to vtedy nemohlo tak byt..minuleho roku v oktobri som bola na ivf...

saxo
6. čer 2008

dicinka, v tabulkach som kdesi citala ze ze po ivf na 14den po ET by malo byt hcg cez 500, tak ja neviem...

vejinka
6. čer 2008

saxo..presne to cislo sa bezne pohybuje aj pri normalnom oplodneni

saxo
6. čer 2008

9,5 to je fakt malinko. cosi sa ti v maternici ale dialo a potom islo asi do nebicka ☹

olivka_zlatko
6. čer 2008

Ahojte, som tu nova a tiez by som potrebovala nejaku radu od vas skusenych babuliek 😔 Mam 30 dnovy cyklus. MS mi meska 10 dni. Pred tromi dnami som bola na ultrazvuku a po dlhsom hladani mi doki nasiel malicky 1,6mm tmavsie ,,nieco,,v maternici. povedal ale ze moze ist aj o mimomaternicove tehotenstvo. Bola som u neho aj dnes a nic tam nevidel. Ale pozrel mi aj vajecniky a nic. B HCG mam 469. A mam prist zase v podnelok na odber a sono. Nemam ziadne bolesti, len vyditelne zilky na prsnikoch. Poradite mi? Dost sa toho obavam, zijem v UK a doktor mi neodporucil odlet, mala som letiet zajtra, ale radsej zostavam. Mam sa pripravit na zakrok?

miyya
6. čer 2008

Olivka dúfaj, že je všetko v poriadku, ale je zláštne, že tam dačo bolo a už neni. Hm držím palce

olivka_zlatko
6. čer 2008

boze neviem co do pondelka budem robit, asi skrabat stenu. Ale to bolo len take mililinke ani nie cierne,len taky tmavsi kruzok. Dnes som si spravila znovu test a druha ciarka je vyraznejsie ako ta z pondelka. Ale neviem preco nic nevidel ani vo vajckovode ani na vajecnikoch.lebo skusal aj aky je prietok zrejme vo vajickovodoch...

nelynka
6. čer 2008

oliv, neboj nic, v tolkom tyzdni este nemusi byt nic vidiet, malokedy uvidia aj vacok v maternici

v555
6. čer 2008

to je super ze nic nevidel,pretoze je to uz dobre zahniezdene v maternici,presne tam kde to ma byt.Mas bolesti v oblasti bruska? a pod bruskom?

adulkababulka
6. čer 2008

vejinka: fakt si to myslis? v manzelovej rodine je vela dvojiciek.... takze sanca tam je. ale s trojickami ma prosim nestras 😀 to cislo 28 626 je na 6 tt dost vysoke ze? nepamatas sa nahodou ake hodnoty si mala Ty? inak uz sa mi zda ze mi su mensie nohavice, je mozne ze uz teraz rastie brusko?

jerryjanka
6. čer 2008

adulka dvojičkovanie ide skôr od rodiny mamičky nie otca ale všetko môže byť

adulkababulka
6. čer 2008

jerryjanka, tak to som nevedlea 😉 hmmm, v mojej rodine dvojicky niesu...no, tak neviem teda

jerryjanka
6. čer 2008

adulka zistiš na dalšom UTZ

adulkababulka
6. čer 2008

jerryjanka, ja som na UTZ este nebola ☹ ani neviem kedy idem, na potvrdenie tehu idem az o 2 tyzdne. krv mi brali len preto, lebo som trosku spinila... takze zatial tak, vobec neviem co sa deje, som zvedava ako nikdy 🙂

miyya
6. čer 2008

olivka ja si myslím, že to bude o.k. aj ja som takto trpla a nič nevidel a nakoniec dopadlo všetko dobre.

ale keď hcg rastie, tak to bude asi všetko v pohode. Pri mimo to hcg ide strašne pomalinky hore.

olivka_zlatko
6. čer 2008

baby ja ziadne bolesti vobec nemam, keby som nemala take zilkate prsia a viac citlive bradavky tak ani nemam priznaky.Len raz mi bolo strasne zle, to bolo asi v pondelok, lae to som si dala na ranajky parizsky salatik 😝 tak neviem. to mi bolo strasne, a prave sme mali ist k pani fararke kvol svadbe, tak musel ist drahy sam.Ale potom uz nic... a neviem ci hormony stupaju, len druha palicka bola dnes o dost vyraznejsia ako pondelkova

dicinka1
6. čer 2008

olivka...tak si na 100 percent tehotna..to mi ver... 😀 gratulujem..mozno je este skoro na ultrazvuk..

andrea2210
7. čer 2008

ahojte holky sem tu nova a jen bych se Vas chtela na neco zeptat🙂
minuly patek sem byla u doktora protoze sem mela spozdeni ale jen asi 2 dny vysetroval me a rikal ze mam nejak delohu zvetsenou pak sem sla hned na Ultrazvuk a rikal ze sem rpisla brzo ze nic nevidi ☹ a pak ze nejspis cysta a ze kdyby me to hodne bolelo mam prijit hned za nim znova a jinak ze az za 14 dni coz je dalsi patek uz..me zatim nic neboli jen obcas podbrisek jako bych to mela dostat..a mam citliva prsa tak nevim jsem zoufala krev.testy mi nedelaly ... ¨Jinak toto je muj grafik

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us... Budu rada za kazdou radu a co si o tom myslite vy moc dekuju

andrea2210
7. čer 2008

a testy mi vysly pozitivni,,,ale nevim jak to je u cysty.-( nikdy sem ji nemela... dekuju

fiallinka
7. čer 2008

olivka: podle hcg to je těhotenství, u mimoděložního bývá většinou nižší hodnota - a u mně při hgc 567 ještě nic neviděl, až o týden později ( i když čekám dvojčata), ale to takový rozdíl není

sue: myslím, že na dvojčátka je to nízká hodnota, spíš tam bude jeden bobíšek 🙂

andry: já myslím, že s pozitivním testíkem a takovým grafem je těhu hodně pravděpodobné, a tak brzo ještě určitě nic vidět nemohl, neboj - u cysty myslím může být hcg trošku zvýšené, ale jen minimálně a test to většinou ani nezaznamená.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru