HCG 2610j. Je to moc nebo málo?

onno
11. kvě 2007

Ahoj jsem po prvním ivf-icsi a jsem těhotná.Teď jsem v 5tt+2.Dneska mě poprvé brali krev a mám 2610j.Volala jsem pro výsledky a více mi neřekliZaváděli mě jedno emryo.Chtěla bych se zeptat jestli je to dost?A nebo zas moc.Vůbec tomu nerozumím.Moc děkuji za odpověď.

nensy
7. čer 2008

no jasně tam ještě nemuselao bejt nic vidět 😀

andrea2210
7. čer 2008

a jinak si nemela zadne teh.priznaky?? ja u prvniho mela asi od 8tt az.. zvraceni... a ze zacatku to si moc nepamatuju ..

nensy
7. čer 2008

jo měla boleli mě prsa jako blázen.no já teda za clé těhu nezvracela mě bylo dobře 😀

andrea2210
7. čer 2008

me ted pobolivaj taky prsa prave ale na dotyk ale pred 4 dny nejvic ted se to nejak sklidnilo... a akurat kdyz mam tesne kalhoty tak me boli podbresek nebo prava - leva strana.. jak kdy... uplne stejne jako kdybych to porad mela dostat a stejne nic🙂

andrea2210
7. čer 2008

jinak sem zvracela pravidelne kazdy den mela sem chut treba na zavinace🙂 pak sem ho vyzvracela.. i dokonce nekterou zeleninu☹(

nensy
7. čer 2008

tak to jo to já teda nezvracela ani u jednoho 😀

evikmi
7. čer 2008

adrejko...neboj 😉 bude to dobrý a třeba se prozvracíš k mimískovi 😉
já jsem dnes týden po IUI a je mi podobně...napnutý břicho...sem tam bolí jak při MS,citlivý prsa....na krev mám jít až příští sobotu a testy mám zakázané,prý na ně není spolehnutí a jen to vystresuje 😉

andrea2210
7. čer 2008

evikmi no snad tehu budu skoda kdybych vedela jak je to u cysty s Bazalni teplotkou treba a s tema testama☹ do patku to snad fakt nevydrzim☹ bojim se i ze tam nic neuvidi prave☹
te¨sty krevni mi nedelal... asi se snazi usetrit nebo ja vazne nevim.-( jsem zoufala no☹

andrea2210
7. čer 2008

evikmi tak to mas 100% tehu🙂
me nikdy prsa nebolely ted jsem je nejak mela citliva jeste i mam ale mene nez pred 4 dny..

andrea2210
7. čer 2008

nensy to bud rada to zvraceni nikomu nepreju takove splavy a pritom malo jidla v sobe🙂

dicinka1
7. čer 2008

andrea a kolko sa pokusate o mimi?

andrea2210
7. čer 2008

dicinko prave ze teprve 2 mesice... HA jsem vysadila v lednu uz 🙂

andrea2210
7. čer 2008

akurat ze nevim jak je to u cysty a BT a teh.testema:-(

dicinka1
7. čer 2008

ja som mala tento mesiac cystu...robila som si testik a nic mi neukazalo..aj ked mi nemeskali...a bol negativny..tak ja neviem moja....si myslim,ze ak by ti test ukazal 2 palicky aj ked jedny by silnela,tak by nemohlo ist o cystu...

andrea2210
7. čer 2008

dicinko u Best 2 testu delany 25-26.5 slaba // pak nejak kolem 30.5 mamatest a tam // silnejsi o dost tak nevim prave☹ jo a ty si mela u cysty opozdenou MS?tak sis delala testik??a BT si meris?

dicinka1
7. čer 2008

nemeriam si bazalku..nemam cas...robila som si testik a meskalo mi..prisli kramiky az na 42 dc....ale to bolo davnejsie....ale tebe sa zvysuje hcg..nie?a cysta ho urcite nezvecsuje..ale je na rovnakej urovni...ak by skresloval vysledok...podla mna si tehu...to nie je cysta,ale babenko...ver mi..urcite..ja som mala cystu 5 cm...v den ked ju pozeral moj gynekolog...a mala som ju este tyzden a praskla tak som skrvacala..ale mne hned povedal,ze je to cysta...

andrea2210
7. čer 2008

dicinko me tez rekl ze je to spise cysta a ze kdyby to bolelo ze mam prijit☹ jako myslel hned a jinak ze za 14 dni protoze sem prisla brzy hned 1den po vynechani... aha a ty sis delala testi a negativni?? a kdy presne? kolik dni si meskala? prave me nekdo rikal ze se nema delat jina znacka testu tak nevim☹
jinak mamatest jak sem delala 30teho tak byla silnejsi nez na Bestu predtim a pak za 2 dny myslim znovu a byla trosku jeste silnejsi nez minule..
a jianak si mela MS pravidelnou?? ja uz meskam 8 dni

evikmi
7. čer 2008

andrej...at ti stejně napíšem cokoli,nic jiného než čekat do pátku ti stejně nezbyde 😉 tak se hod do klidu 😉 pust si nějaký hezký filmík,zavrtej se pod peřinu s miláčkem a udělejte si krásný večer 😉

já musím taky vydržet-a bez testu!!!!!! až do soboty!!!!!!!strašné ☹ ale nic jiného nezbývá 😀

dicinka1
7. čer 2008

ja mam najviac 35 dnove cykly...a uz som bola 38 dc...a stale nic..ziadne kramiky...tak mi doky povedal,ze je to cysta z neprasknuteho folikulu....test som si robila den po vynechani..to znamena 36 dc...najlepsi je rapiclear...ma citlivost iba 10 ml...najcitlivejsi testik a j najdrahsi....to nevadi ak robis testy ktore nie su rovnake...ale hlavne pozri na citlivost..tam ti pise...

andrea2210
7. čer 2008

evikmi jojo to cekani je strasne☹

dicinko🙂 ja bych podle ovulky ktera prisla pozdeji mela mit myslim 28 den me rekly holky ale nevim no podle me pozdeji co myslis ty?
ja mela test Best 2 to ma na 15ml....
a Mamatest ma 25ml... takze vubec prave nevim mozna ze sem mela udelat stejny test a ne ten mamatest kdyz by ukazal ale cystu tak i on by ukazoval porad slabounkou carku // nemyslis?☹ i kdyz bych meskala a cystu treba vazne mela☹

dicinka1
7. čer 2008

ja som nemala 2 palicky..a mala som cystu..myslela som si,ze som tehu..urobila som si test a ukazala sa mi len 1 palicka... no neviem moja..co sa tyka ovulky...nemusis mat kazdy mesiac rovnako ovulku...

andrea2210
7. čer 2008

prave ja mela skraceny cyklus zezacatku mela sem co 24-26 dni ted prej podle ovulky sem mela mit vice... ja si delala testik uz 25-26 a to bylo brzicko ale test byl vysoce citlivy ale mamatest je prej lepsi i kdyz ma jen 25 ml.. prej je hodne presny...
ale na testach je psano ze to prave muze ovlivnit test tehotensky ze pozitivni muze ukazat i kdyz ma nekdo cystu u vsech testu to je prave psano☹ Tak doufam ze by to porad ukazovalo slabou // kdybych tu cystu mela a ne skoro jak kontrolni mela sem ji skoro jak tu kontrolni u toho mamatestu...

evikmi
7. čer 2008

při cystě by se ti čárka "nezvětšovala" stoprocentně 😉 prostě přijmi to,že jsi těhu a bylo ještě moc brzy,aby tam dr něco viděl 😉

andrea2210
7. čer 2008

evikmi i kdyz sem pak delala jinej testik? ono to prej taky zalezi ☹

Boli me ted podbrisek a zada jakobych to mela dostat... to uz mi dela nekolik dni...
u maleho si nevzpominam jak to bylo na zacatku ☹

evikmi
7. čer 2008

já nemůžu moc srovnávat,ale prý každé těhu j ejiné ☹ tak mi to říkala mamka-a jí věřím-je nás sedm 😀

sice záleží na těch testech,ale těžko by se dva testy -každej jinej- mýlily 😉 prostě MUSÍŠ vydržet do pátku 😉

andrea2210
7. čer 2008

dobre evikmi pokusim se vydrzet ale spise zajdu ve ctvrtek snad o ten jeden den to nebude vadit🙂

Navic Patek bude 13teho🙂

andrea2210
7. čer 2008

kdybych tehu nakonec byla tak doufam ze by to poznal kdyz sem mela PM 3,5 a ovulku 18 abych tam nakonec zase nebyla moc brzicko...

evikmi
7. čer 2008

ale to by právě mohlo přinést štěstí 😉 můj brácha se narodil v pátek 13. 😉
a ten jeden den asi fakt nic velice nerozhodne...měl by ti vzít krev každopádně a eventuelně i udělat UTZ 😉 sice pořád nemusí nic velice vidět,ale aspon flíček 😉

andrea2210
7. čer 2008

kez by evikmi🙂 no ja jen doufam ze mi treba nepichne vyvolavacku☹ kdyby nic nevidel☹
nechapu jak u nekoho muze mudr videt neco jak je 4tt+3 treba to nechapu nekere holciny to tehu tak maji napsane..

andrea2210
7. čer 2008

a doktori to prej pocitaji od PM tak ja ji mela 3 k mudrovi sem mela jit 13 ale asi zajdu 12teho tak bych mela byt 5tt+2 a v patek 5tt+3

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru