HCG 2610j. Je to moc nebo málo?

onno
11. kvě 2007

Ahoj jsem po prvním ivf-icsi a jsem těhotná.Teď jsem v 5tt+2.Dneska mě poprvé brali krev a mám 2610j.Volala jsem pro výsledky a více mi neřekliZaváděli mě jedno emryo.Chtěla bych se zeptat jestli je to dost?A nebo zas moc.Vůbec tomu nerozumím.Moc děkuji za odpověď.

evikmi
7. čer 2008

vyvolávačka by případnému těhu neublížila...spíš by ho podpořila 😉 takže to se bát nemusíš....a neměl by ti stejně nic píchnout,když nebude znát výsledky z krve 😉 jestli by chtěl,raději bych změnila doktora 😉

dicinka1
7. čer 2008

vyvolavacka ti nic neurobi..neboj..ak tam nieco je udrzi sa to...ta inj..obsahuje progesteron..a to babenko udrzi..

andrea2210
7. čer 2008

no holky radeji kdyby me chtel pichnout reknu jestli by mi neudelal krevni testy... projistotu ale je mi to takove blbe neco chtit no☹

dicinko moc si me uklidnila s tou cystou tak snad to tehu bude🙂 uz me zas boli podbrisek jako bychto mela dostat tak se pujdu asi ohrat do vany.. kdyztak se tu pak zastavim🙂

andrea2210
7. čer 2008

Dobrou noc holky🙂

dicinka1
7. čer 2008

dobru adka..daj nam vediet ako si dopadla..

andrea2210
7. čer 2008

Dobrou dicinko snad dobre dopadnu stejne musim nakonec v ten patek☹ maji to zmenene muj mudr tam je jen pondeli,utery a patek☹

Tak papa a pekne sny🙂

dicinka1
7. čer 2008

aj tebe..o babetku..

fiallinka
7. čer 2008

andri, neboj se, to fakt bude těhu, když je cysta, tak většinou dostaneš normální ms, a ten podbříšek fakt bolí i v těhu a na to, aby ti bylo blbě, je ještě brzo, ale vyvolávačky se vůbec neboj, pokud bys byla těhu, tak to mimču neublíží, naopak mu to pomůže (obsahuje hormon - progesteron, který v případě, že je ženská těhotná, podporuje udržení mimíše, a pokud není, tak naopak podporuje menses - je to divné, ale je to tak, můžeš si to najít na netu, ta vyvolávačka se jmenuje většinou agolutin)...

a takhle - ono to může být vidět i třeba 4+3, ale jen malinká tečička, často nemají doktoři ani tak dobrý ultrazvuk, a taky záleží na každém dni, jak je mimčo staré - já jsem po ivf, 3+5 neviděl nic a 4+5 už tam byly tečičky, ale den otěhotnění byl už 12. den cyklu, normálně je to často o dost později, takže tam vidět nemůže být nic.

andrea2210
8. čer 2008

ahoj fialinko🙂
Moc dekuju k uklidneni a gratuluju k tehu🙂
No ja tam byla 30teho to bych ani 4tt nebyla no.. tak sem sla vazne brzo☹ ovulku sem mel totiz az 18teho a PM jsem mela 3.kvetna sla jsem hned po vynechani..
Jinak mam stale citliva prsa rano ale silene pak nic a vecer taky..
Kdyz je cysta tak dostanes MS? asi ano ale pry muze byt zpozdena a pak treba praskne sama pokud je ta cysta folikularni... a ja nevim jakou asi myslel prave ale kdyz jsem tam prisla s tim ze meskam si myslel tuhle...
Zatim nekrvacim nastesti je vsecko ok-akurat vytok ale to je pry normalni tak uvidime🙂

Uz aby byl pateeeeek 🙂 dekuju fialinko🙂

nensy
8. čer 2008

no janě že to je normální.a proč si tam nedojdeš hned v pondělí.dála jsi si znovu ještě dneska test 😀

andrea2210
8. čer 2008

ahoj nensy no nejdu v pondeli protoze to bude asi i tak brzy☹ jinak bych sla no☹
Jinak BT dneska 37.3 🙂
nene nedelala prave se pro nej chystam jit v pondeli🙂 v patek mi sla pro nej pritelkyne od brasky jenomze mamatest nemeli tak musim zajit teda az zitra pro nej a udelat si ho 🙂
Asi si ho udelam 1-odpoledne a 2-v utery rano🙂

nensy
8. čer 2008

tak to jo.já teda tyhle ty bazální teploty moc nechápu jako že máš dneska tuhle teplotu tak by jsi měla bejt těhu? 🙂

andrea2210
8. čer 2008

nensynko🙂) no ono se to meri jak ti skonci MS🙂 a zapisujes si teplotky do grafiku a ono ta stranka ti ten grafik udela🙂 po MS je teplota nizsi pod 37
napr. Po Ms 36.8 pak 36.7 6 pak zas 36.6 proste nejak tak pak den pred zvysenim je ovulace 🙂 a pak po ni maji byt zvysene teploty nad 37 (zena ktera nema teplotu nad 37) vetsinou nema ovulaci.-(
porad teda ty teploty jsou zvysene a pak ma teplotka nektery den klesnout a to znamena ze se dostavi MS 🙂 me se nedostavila tak mam teplotky porad nahore tak koukni na graf mela sem ovulku 18.5 to zelene je pravdepodobna ovulka pak ta cervena oznacena je ze by mela prijit MS a to zlute je tehotenstvi,,,

nensy
8. čer 2008

tak já mám dneska 36.9

andrea2210
8. čer 2008

aha🙂 a jak dlouho si po MS🙂

nensy
8. čer 2008

mám to 10 dostat 😀

andrea2210
8. čer 2008

Ono je to dobre kdyz chce nekdo otehotnet pozna tak plodne dny 🙂) a vsecko no🙂

nensy
8. čer 2008

tak to jo je to zajímaví já si ji nikdy neměřila 😀

andrea2210
8. čer 2008

aha🙂 tak to by souhlasilo.. 36.9 a ono by to teda melo klesnout🙂 prave ze ja mela teploty treba den pred dostanim MS sem mela BT 37.0 dalsi den rano 36.8 a to sem pak hned dostala🙂 podle toho sem to vzdycky i vedela🙂

andrea2210
8. čer 2008

ja taky ne🙂 merim 3mesice jinak sem nemerila ale ten prvni sem jen obcas merila🙂

nensy
8. čer 2008

mi chceme ještě jedno teda jestli se to povede ale po císaři musím počkat aspon rok.já mám oba císařem 😀

andrea2210
8. čer 2008

aha🙂 a to jeste jde? kdyz ma nekdo 2 cisare muze jeste rodit?ja myslela ze kdyz ma nekdo 2 cisare ze uz otehotnet nesmi...☹

Maly mel 4,20 kg a 56cm🙂 a cisar nebyl🙂 byl normalne🙂

nensy
8. čer 2008

no já mám gyndaře primaře a ten mi říkal že to nevadí jestli ještě chci.tak syn měl 3990 a 53 cm.a dcera měla 3200 a 48cm

andrea2210
8. čer 2008

pekne🙂 malej byl v porodnici nejvetsi 🙂 vypadal uz jak se narodil na 2 mesice🙂
Aha to jsem nevedela🙂
asi to neni jak kdysi znama po 2 cisarech nemohla znova otehotnet uz🙂 prej by to bylo riziko☹

nensy
8. čer 2008

no je to už riziko seš víc hlídaná ale nevadí to .já stejně myslím že mi už mít další nebudem.já nemám komletně jednu stranu vaječník a vejcovod a druhou mám ucpanou a neprojde mo tam vajíčko už ted jsme stím měli problémi jesdili jsme na umělé oplodnění ale pak se nám to chytlo normálně bez uměl.oplodnění 😀

andrea2210
8. čer 2008

nensy no vidis takovy zazrak🙂 tak se treba povede i to dalsi a kdyby ne tak umele oplodneni pokud by jste tak moc chtely🙂) Jdu uklidit pak se tu kouknu ju?🙂 tak zatim papa🙂

nensy
8. čer 2008

zatím papa.mi to prubnem normálně bud se povede nebo nepovede .a na umělé už nejdu.zatím papa 😀

andrea2210
8. čer 2008

nensynko a procpak bys na umele uz nesla?☹ pokud chcete mimi a nepovedlo by se to?🙂
Jinak kdyz byl teda ted zazrak tak treba bude zase zazrak🙂

nensy
9. čer 2008

tak andrea jak ti dneska vyšel těhu test zase pozitivní.? 😀 dej vědět

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru