HCG 2610j. Je to moc nebo málo?

onno
11. kvě 2007

Ahoj jsem po prvním ivf-icsi a jsem těhotná.Teď jsem v 5tt+2.Dneska mě poprvé brali krev a mám 2610j.Volala jsem pro výsledky a více mi neřekliZaváděli mě jedno emryo.Chtěla bych se zeptat jestli je to dost?A nebo zas moc.Vůbec tomu nerozumím.Moc děkuji za odpověď.

roasha
22. lis 2007

dupinka,aj pri mimomat.tehu je baby test pozitiv.

dupinka
22. lis 2007

oki, vdaka 😉

gebi
22. lis 2007

Ahoj holky, aj ja si myslím, že pri mimomaternicovom tehu je test určo pozitiv.

dupinka
22. lis 2007

a je mozne, ze v moci HCG "este nie" a dokaze sa v krvi?

dudu
22. lis 2007

dupinka, ja si myslim ze si nic nenamyslaj, lebo hcg sa ukaze aj v krvi aj v moci, ci si tehu alebo mas mimo a az na ultraz.. zistia co je to.....

dupinka
22. lis 2007

jejej, tak vdaka 😉

roasha
22. lis 2007

dupi,ja som ho mala normalne hned pozit.a nic z toho. 😢

mirpa
23. lis 2007

Roashka dakujem za povzbudzujucu odpoved. Aj ja som uz take pocula, ale vies ako, kym sa Ta to bytostne netyka, tak je to ine. Ale aj tak dik, som vdacna za akukolvek podporu.

roasha
23. lis 2007

ok,rado sa stalo,ked viem,poradim. 😉 🙂

gracia1
21. led 2008

bambuľky, môžem sa držať na tabuľku na 1. strane ???
Lebo ja som mala v 17 DPO hcg len 42,9 .....

kukucka26
20. únor 2008

caute tehulky funguje tu este ta stranka?

kukucka26
20. únor 2008

ak mam HCG 050 co to znamena a tsst je pozitivny ☹

stvura
21. únor 2008

😖 Zdravim Vas, neviem ci sa spytam k veci alebo odveci, no zatial co som citala vase komentare tak ani jeden neodpoveda mojemu pripadu. Momentalne som v 16tt a po odberoch ktore som absolvovala mi vysla prilis vysoka hladina hCG. Vyssia ako ma byt v tomto tyzdni tehotenstva. Nestretli ste sa niektora s takymto pripadom?
Na ultrazvuku mi vidno len jedno dieta {lekar mi povedal ze hladina moze byt vysoka ak by som mala dvojicky}, s hCG som uz problemy mala pri momomaternicovom, kde mi vychadzali abnormalne vysoke hodnoty a nikto si to nevedel vysvetlit - kvoli tomu som bola pred rokom na pozorovani este dva tyzdne po kyretazi.
Prosim ak ste niektora mali taky pripad mi dajte vediet, lebo sa zblaznim z neistoty.
Vdaka

tanitta
21. únor 2008

Stvura... moze to byt problem so stitnou zlazou...mal by ta gyn. poslat preistotu aj natoto vysterenie...pa

fiallinka
21. únor 2008

stvura: někdy to může znamenat problémy s nějakým onemocněním tebe nebo mimča, ale určitě taky nemusí - určitě se k tomu dá něco najít na netu, ale pokud tvůj doktor netuší, je to divné, a hledala bych jiného odborníka, protože když jsem o tom slyšela i já, tak doktor by taky měl vědět...

katka444
22. únor 2008

a nebola si tehotna uz aj cez poslednu MS? niekedy je ms aj pocas tehotenstva. potom by si mala vyssiu hladinu HCG lebo to by si bola vo vyssom tyzdni nie v 16tom

janula15
8. dub 2008

Ahojte snazilky, mam sice uz jednu krasnu zdravu dcerku, ktora ma uz pomaly 3 rociky, ale tiez k vam patrim, pretoze som diabeticka a tak je pre mna dost tazky akosi donosit druhe babo... uz som po dcerke 2x potratila a teraz som tehotna, no mam zase strach. Ako citam, mate s HCGckom dost skusenosti, preto sa chcem s Vami poradit, mam 4 tyzdne a 5 dni od poslednej menstr. a dnes mi brali krv na HCG - hodnota bola nieco cez 600j. Podla vasich skusenosti by to malo byt vporiadku? Pri tych dvoch tehotenstvach predtym, co som potratila, som mala hodnoty, ak si dobre pamatam, pod 100, ale zase pri dcerke som mala 4 tyzdne od ovulacie (t.j. 6 tyzdnov od menstr.) hodnotu tusim okolo 3500j. Netusim, ako rychlo tato hodnota rastie, ale potrebujem mat aspon malicku nadej, ze by som dietatko mohla konecne zdrave donosit.... Dakujem krasne za skoru odpoved a vsetkym snazilkam zelam veeela stastia 😉

nensy
8. dub 2008

ahoj holky mám takový problém a vůbec si nevím rady mužete mi pokud to pujde poradit.s manželem jsem měla styk koncem unora ale 2 března jsem to dostal.ted jsem to mela dostat a už mám spoždění 6 dní.před očekávanou MS mě bralo břicho a záda jako bych to měla dostat ale odeznělo to.furt chodím na malou a furt mám pocit jako bych to měla dostat a mam palčivost v prsou.v den očekávané MS jsem si dála test a višel negativní je možné že bych byla těhu a na testu se to ještě neukázalo i když jsem měla poslední pohlavní styk konce unora.já si myslím že by se to už na testu oběvilo.co myslíte,? 😒

jzuzana
20. kvě 2008

ahojte som tu 1 krát......minulý týždeň som bola na odbere a mala som 445,4. ale vzhladom že som už 3 krát potratila ani neviem či sa mám tešiť . Mám skoro 7 ročnú dcérku.

jmj
4. čer 2008

ahojte, chtěla jsem se zeptat, měla jsem hcg 9, vím, že je to negativní, ale někde jsem vyčetla, že je to lepší než 0, že se prostě něco malinkatýho dělo. Nemáte některá podobnou zkušenost, nebo nějaké info. Díky moc.

petruci6
4. čer 2008

jmj ja ked som potratila mala som iba 9,3 uzavreli to ako mikropotrat
v com potrebujes info?

vejinka
4. čer 2008

janula...je tam realna sanca ze hcq je dostaocne vysoke..a babo je v poriadku..pod 100 je ozaj malinko..ale tych 600 je akurat..takze treba verit ze tentokrat to vyjde..drzim palce 😉

jmj
4. čer 2008

jo dík za odpověď, jen jsem chtěla jestli o tom někdo něco neí, že 9 je lepší než 0.

vejinka
4. čer 2008

jmj..je mi to luto ale musim ta sklamat ak je hodnota nizsia ako 500 je mala pravdepodobnost ze sa udrzi 😔 samozrejme zavisi od dna oplodnenia

dicinka1
4. čer 2008

jmj..ja som tiez mala po umelom 9,5 a test sa musel opakovat znovu,ale bohuzial uz bolo nieco okolo 1.

adulkababulka
5. čer 2008

ahojte baby, ja som v 5tt+5 a mam hcg 28 626. nezda sa Vam to az prilis vysoke? ake mate Vy hcg v priblizne rovnakom tt tehotenstva?

adulkababulka
6. čer 2008

baby, tak ziadna neviete ako to je s tym hcg?

saxo
6. čer 2008

adulka, v 6tt by mali byt hodnoty podla tabuliek 1.080-56.500 Takze si v intervale 🙂 ak byva hcg vysoke, je moznost viacplodoveho tehotenstva, ale to by ti uz doktor povedal ci budu dvojcatka 😀

adulkababulka
6. čer 2008

takze som v ramci tabulky, takze dvojcata to nemusia byt... som sa zlakla ze tam mozu byt dve deticky 🙂 doktor ma este nepozrel, na sone som nebola, nic.... ☹ mam ist na prvu navstevu a potvrdenie tehu az za 2 tyzdne ☹

saxo
6. čer 2008

tak bud v klidku, za 2 tyzdne budes drobca vidiet na sone 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru