HCG 2610j. Je to moc nebo málo?

onno
11. kvě 2007

Ahoj jsem po prvním ivf-icsi a jsem těhotná.Teď jsem v 5tt+2.Dneska mě poprvé brali krev a mám 2610j.Volala jsem pro výsledky a více mi neřekliZaváděli mě jedno emryo.Chtěla bych se zeptat jestli je to dost?A nebo zas moc.Vůbec tomu nerozumím.Moc děkuji za odpověď.

dicinka1
7. čer 2008

ANDREA podla mna si tehu...niektory doktori,prostre si myslia,ze je to cysta a nkoniec to je tehu....poznam par prikladov..a maternica sa nezvecsi len tak zo srandy...ona je vysoka ked je zena tehu.,...

vejinka
7. čer 2008

adulka..ja si myslim ze na 70% cakas dvojicky.. 😉 ja netusim ake som mala cislo..len viem ze v 20tt to bolo okolo 65000.

vejinka
7. čer 2008

adulka..inak kludne mozes aj z muzovej strany ocakavat dvojicky..stretla som sa s tym a nieje to nic neobvykle..drzim palce 😉

vejinka
7. čer 2008

s tym mimomaternicovym tehu..je to asi tak ze by ti v maternici nic nevidel...a ty tam nieco mas takze by som bola v klude..ak by si mala mimomaternicove uz mas bolesti..nie velike ale mas..a kazdym dnom by boli vacsie..ale kedze tam nieco videl..sice malinke ale videl..moze to byt dutinka..v tom tyzdni je vobec zazrak ze uz bolo nieco vidiet...kazdopadne vsetkym vam drzim velmi palce 😉

vejinka
7. čer 2008

adrea..ak ti testy vysli pozitivne niet pochyb o tom ze si tehotna..dicinka ma pravdu maternica sa nezvacsi len pre nic za nic...takze ti gratulujem 😉

vejinka
7. čer 2008

ozaj pri ciste neukaze pozitivny test...lebo cista nema nic spolocne z hodnotami hcg..aspom co ja viem. je to tehotensky hormon vyskytujuci sa iba v tehotenstve.

vejinka
7. čer 2008

olivka daj vediet ako si dopadla..ale tiez si myslim ze ti mozeme gratulovat .. 😉

andrea2210
7. čer 2008

ahojte holky🙂 dekuju za uklidneni... no na testech je napsane ze pozitivni vysledek muze cysta ovlivnit☹ prave sem si delala asi 25.5 test Best 2 vysla slaba // pak dalsi den taky ten samy taky slaba //
pak nejak 30.5 Mamatest tam vysla silnejsi // a dalsi den taky silnejsi skoro jak ta kontrolni tak nevim☹ Doktor mi rikal ze mam prijit v ten patek a ze kdyby me to bolelo hned tak nevim.-(( ale chci byt tehu.. a ne nejakou cystu☹((

nensy
7. čer 2008

podle mě jsi těhu tou cistou to nebude kor když to máš už tak vidět na tom testu.neboj určitě jsi těhu 😀

andrea2210
7. čer 2008

dekuju nensy ale ono ja si delala test jinej nez potom☹ tak nevim treba kdyz je prej od jine firmy testik tak je kazdej jinej☹ tak nevim☹ ale kez by tehu☹

nensy
7. čer 2008

no ikdyž je každej test jinej tak by to nemělo vadit.ukázat ti to musí každej jestli jo nebo ne.ale podle mě jsi těhu nemusíš se bát dobře to dopadne.tak na tom jiném to mohlo bejt slabší ono ti to hcg každým dnem stoupá a taky záleží kdy si ho děláš jestli ráno nebo večer. 😀

andrea2210
7. čer 2008

nensynko .-) ja si ho delala pokazde rano ale ten posledni myslim odpoledne a carka byla silnejsi a to byl ale mamatest ne Best 2 prave☹ tak snad i kdyby to nahodou byla cysta i na mamatestu by se ukazovala porad slaba// jinak sem mela PM 3.5 Ovulku 18.5 a k mudr.sem sla prave toho 30 uz... a rikal ze vidi nejspis cystu☹

andrea2210
7. čer 2008

Jinak toto je muj grafik... jeste ho poslu..

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

evikmi
7. čer 2008

andreo...myslím,že můžeš být klidná......pokud ti mamatest ukázal// 😉 ten druhý -Best2- prý moc spolehlivý není,ale mamatest je OK 😉 takže ti gratuluji 😀

a někdy i cysta může způsobit //...nevím jak je to možné,ale může 😉 říkal mi to i doktor...ale ten důvod už si nepamatuju.....taky mě velmi odrazoval od domácích testů..prý můžou být i falešně pozitivní, i když se nic neděje.....nejjistější je krev.....ale to se tebe netýká andrej 😉 prostě čekáš dalšího prcka 😉 i podle toho grafu 😀

nensy
7. čer 2008

podle mě jsi nemusíš se bát uvidíš že to dobře dopadne.neboj ten mamatest je teda lepší.já taky měla testy pozitivní a šla jsem dr a ten mě poslal na ultrazvuk a nic tam nebylo vidět ob den jsem chodila na ultrazvuk a na krev hcg lítala jsem tam takhle tři týdny a furt tam nic nebylo vidět a hcg stoupalo jako blázen.pak jsem tam šla naposledy a řek že tam prostě nic nevidí a že to mám nejspíš mimo děložní.pak jsem tam letěla asi za 4 dny a už tam byl vidět gest vaček a říkal že podle měsíčku už by tam mělo bejt vidět víc než jen váček pak znovu za 3 dny a už tam bylo vidět strdíčko.a to jsem byla skoro v 8 týdnu když tam něco viděl takže se neboj 😀

andrea2210
7. čer 2008

evikmi a ty nevis jak je to u BT kdyby mel nekdo cystu? jojo jenomze Best 2 sem delala jako prvni a brzo jeste kdezto pak ten mamatest a to kazdy muze treba ukazovat jinak☹ MS nemam porad a jak ma prijit tak ma klesnout pod 37 teplotka a neklesa ale nevim jak je to s BT u tech cyst☹ jinak sem cystu nikdy nemela☹

nensy
7. čer 2008

neboj andrea evikmi má pravdu mamatest je spolehlivější 😀

andrea2210
7. čer 2008

jojo nensy ale ty si chodila na krev ja ne☹ me ani krev nedelal proste jen ze nejspis cysta a ze kdyby to bolelo mam prijit me nic neboli jen obcas podbrisek jako bych to mela dostat ale nepicha to tak ze bych nemohla chodit nastesti... uz cekam tyden a zajdu tam asi ve ctvrtek a ne v patek.. kdyztak kdyby nic nevidel tak bych ho poprosila o krev to je prej do 24 hodin.. tak nevim..
Mamatest je pry nejlepsi co jsem tak slysela... jenze nevim jak to ukazuje kdyz ma nekdo treba vazne cystu jestli porad slabou // carku nebo silnou vubec prave nevim☹

andrea2210
7. čer 2008

a ty nensy? mela si hnedka nejake priznaky tehu?🙂

nensy
7. čer 2008

no mě bral krev ráno v deset a odpoledne jsem si tam volala na výsledky.podle mě to cista není to doktoři akorát strašej neboj 😀

andrea2210
7. čer 2008

nensy myslis ze i kdyz rikal ze kdyby to bolelo mam prijit ze by me strasil?prave to nechapu:(
Hodne me znepokojil☹ do toho patku teda ctvrtku to nevydrzim ☹

nensy
7. čer 2008

tak mě taky říkal že když to bude bolet tak mám přijít.ale to bolí břicho jako když to máš dostat to je k těhu normální 😀

andrea2210
7. čer 2008

a kolik si platila Nensy za tu krev? no jsem zvedava co mi rekne mozna kdyby tam neco nevidel tak mi bude chtit pichnout vyvolavacku tak se nenecham a reknu at mi teda kdyztak projistotu udela ty krevni no.. me maleho videl v 6tt 🙂
ted nevim jestli pokud tehu budu tak jestli by ho videl ale snad uz ano...

andrea2210
7. čer 2008

U CYST HCG STOUPA??

nensy
7. čer 2008

nic se neplatí to je v prohlídce 🙂 jo to mu řekni at ti ji veme 🙂

andrea2210
7. čer 2008

nene me se zda ze holky rikaly ze se ty testy krevni plati ze to stoji pres 200,- muj je soukromy tak asi ano... asi taky budu platit ale to nevadi hlavne ze budu vedet na cem jsem.. ale dost lidi se divi ze mi krev nevzaly hned jak sem tam byla..

nensy
7. čer 2008

neplatí neblázni ještě aby se za to platilo.to vím neplatí a já jich měla 😀

andrea2210
7. čer 2008

nensy a proc ti rikal ze kdyz te bude bolet bricho mas prijit? taky si myslel ze je to cystou??a pak myslel az mimodel? jojo me to tak poboliva casto.. presne jako kdybych to mela dostat i zada prave,,

nensy
7. čer 2008

protože tam dlouho nebylo nic vidět a furt mi říkal že to bude určitě mimo .tak proto.ne cistu neříkal rovnou mimo.no to je k tomu mě taky brali i záda

andrea2210
7. čer 2008

dobre ja se ho schvalne zeptat tak teda nechapu proc mi to neudelal ty testy... asi me odbyl☹ i kdyz ultrazvuk delal dlouho a rikal ze sem prisla brzo no...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru