HCG 350 mIU/ml, je to na záčátku těhotenství v normě?

blanka85
30. kvě 2012

Ahoj holky,nevíte jestli hodnota na začátku těhotenství 350 je málo nebo je to v normě?byla jsem v PO na krvi zítra ČT jdu opět,doktor samozdřejmě na UTZ v pondělí ještě nic neviděl,vyčetla jsem že uvidí až při hodnotě HCG 1000.Strašil mě mimoděložním těhotenstvím.Moc se bojím,ale zatím jsem v pohodě,žádné špinění ani krvácení,jen takové mírné pobolívání v podbřišku.

pajiskazemlyna
30. kvě 2012

Ahoj, ono jde v podstatě o to, jak je to těhotenství "staré", o to, kdy byla ovulace a kdy se oplodněné vajíčko uhnízdilo .. od toho se právě odvíjí tahle hodnota a pokud nevíš, kdy proběhla oplodňující soulož nebo ovulace, můžeme o tom, jestli je hodnota HCG dost vysoká jen spekulovat ...
Ale moc ti držím palečky, aby tohle těhotenství bylo v naprostém pořádku a všechno dobře dopadlo 😵 😵 😵 😵

marlenee
30. kvě 2012

Já jsem byla na kontrole u Dr v 6tt a taky nic neviděl na UTZ a hodnotu HCG jsem měla přes 4000 taky mě strašil zamlklým těhu byla jsem 14 dní vystresovaná musela jsem čekat a chodit na krev.Doktor viděl na UTZ mimi až v 8tt podle MS dle UTZ 6tt+6 a i bilo srdíčko to byla hodnota HCG kolem 20 000.Prostě později založené těhotenství
Takže se nestresuj 350 je těhu pokud chceš mít klid dojdi si za pár dní sama na krevní test jako samoplátce stojí to kolem 200,-Kč a budeš vědět výsledky ještě ten den.Pokud HCG stoupá je to v nejlepším pořádku.
Doktoři rádi stresují snad si ani neuvědomují jak moc ubližují !
Držím Ti palečky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru