Hladina HCG v krvi cca 14. den po ET. Je dostačující?

danda78
26. bře 2010

ahoj holky,mám dotaz. Dnes jsem 13.den od ET, dávali mi 2 blastocysty po 5 denní PK. Byla jsem dnes na krvi, hcg mám 111,5. Sestřička říkala,že to je v pořádku,že pokud je do 50j.,dělá se test z krve ještě 1x,ale pokud je nad 100,že to berou jako prosperující těhotenství... Na ultrazvuk jsem objednaná až za 3 týdny..
Holčina co se mnou byla na OPV i ET a dnes na krvi má hodnotu 1034j. To je rozdíl oproti mně,tak jsem z toho trošku nervózní, zda to je dostačující..
Předejte mi prosím vaše zkušenosti jak jste to měly vy ostatní ať mám s čím porovnávat a nebo hoďte tabulku zda jsem alespoň v rozmezí...
Díky D.

78marcela
3. lis 2014

@delinkka to je mi líto, není to moc, já měla12.den 82. Ale snad ti to bude stoupat. Držím pěsti. Hlavně ať to není mimodělozni. Já nedopadla dobře. Sice hcg pak rostlo jak mělo, obden dvojnásob, v šestém týdnu už bilo srdíčko, ale v 9. Týdnu bit přestalo. Musela jsem na revizi.

delinkka
3. lis 2014

@78marcela tak to je mi lito. .. ☹ tak to nemam dobre vyhlídky asi...

delinkka
3. lis 2014

@isoptinka ahojky.chtela jsem se zeptat jak jsi dopadla.cetla jsem ze jsi zacinala s nizkym hcg.ja jsem dnes 16 drn po et mam 82 hcg...ve středu jdu znovu.strasne se bojim. ..

ewicka
1. pro 2014

Ahoj holky, snad je tato diskuze ještě živá 🙂 Dnes mám 14 dní po ET jednoho embryjka a hodnotu hcg mám přes 4000. V rodině mámě jednovaječná dvojčata (děda i teta). Dnes jsem ještě byla na ultrazvuku, ale byla tam jen jedna bublinka. Tak já nevím, co si o tom mám myslet. V pátek tam jdu zas, tak se zeptám, ale co si myslíte?

lkicina
24. dub 2015

@fori ahojky ,ty jsi měla po 15 dnech po ET více jak 1000j?a proběhlo vše v pořádku?já jen že já jsem 3 týden po ET a včerajsem byla na krev a hodnotu mám 1867.myslíš že je to v pořádku?

fori
25. dub 2015

@lkicina vse bylo v poradku...tobe se to zda malo?ja uz jevim jak ty hodnoty maji maji byt, ale to co jsem zde psala tak jsem to mela

lkicina
25. dub 2015

@fori ahojky,no málo se mi to právě nezdá,když jsem četla na forech,tak některé holky měly o dost mín,ani tech 1000j. no tak snad to vse dopadne dobre.doufám ze ani ta mensi bolest jako pred menzes není špatné znamení.tak snad....

lkicina
25. dub 2015

holky,ještě takový dotaz,nevíte jsk to je se sexem?vůbec nemám tucha 😒 esi můžeme nebo ne,když jsem 3 týdny po ET a podle všeho jsem těhu?

fori
25. dub 2015

@lkicina radeji pockej, az ti to doktor dovoli...ja mela zakaz, ale jen chvilku...

jaruskes
11. kvě 2015

Ahojky všem 🙂 dnes jsem 14 dní po ET a hladina HCG je 1423,kolik myslíte že těch cvrčků můžu čekat?

78marcela
11. kvě 2015

@jaruskes tak je to docela vysoké, pokud jsi mela dvě, klidně mohou byt. Já mela 15.den jen 230. Ale je to velice individuální, to rozpětí je obrovské...takže vydržet do utz..

lkicina
11. kvě 2015

@jaruskes ahojky,já jsem měla 15 dní po ET 1800 a za dalších 5 dnů 13000 takže to nemusí být nic hrozného🙂a mam jedno🙂

benickova62
23. čer 2015

ahoj prosím o radu byla jsem na ultrazvuku ale není tam nic vidět i přesto že hodnota v krvi HCG je už 2200 😢 to není přece normální.jsem z toho nervozní. 😒

jaruskes
23. čer 2015

Čekáme jedno 🙂

jaruskes
23. čer 2015

@benickova62 třeba je ještě brzy, hlavně se nestresovat ;)

lkicina
23. čer 2015

taky si myslím,hlavně nestresovat

oldana
8. črc 2015

já měla 15den od transferu 2343j, a mám tam jedno 😉

m46
26. srp 2015

já 12. den po Ket 5denní blastocysty po PGD jen 47 HCG. Zítra 14. den po KET jdu znovu. Jsem zvědavá, ale mám strach ☹

mrshka
3. zář 2015

kolik je tedy normální HCG po 14-ti dnes těhu? resp. po ET.. nevím ani, kolik je normální HCG a tady jsou samé chytré dívčiny, že mi jistě zodpoví trapný dotaz 🙂

evcann
3. zář 2015

@mrshka to se neda rict, to je hodne individualni, bere se, ze nad 100 je to prosperujici, ale znam i s mensim a dopadlo to dobre. Ja mela u prvniho přes 800j a u druheho 666j po 14 dnech od ET

g.johnson
4. zář 2015

Ahoj všem.Já mám 17.den po ET hodnotu hcg 3041 jednotek.Příští týden mě čeká ultrazvuk a další odběr krve.Máme jen jedno embryjko vložené po 5ti denní kultivaci,tak se mi ta hodnota zdá docela dost,ale snad bude vše v pořádku.

sistr
14. únor 2016

Ahojte, já mám za sebou IVF ve Zlíně - ET nepodařilo se (dr. Kovalčík), pak KET - biochemické těhotenství (dr. Štochlová - nedoporučuji!!!!), u tohoto posledního KET (dr. Chovanec) jsem se úplně vyprdla na testování, protože u minulého jak jsem měla to biochemické mi ani jeden test neukázal pozitivní výsledek a to jsem měla HCG 10,8 a po třech dnech už 38 a ikdyž byl test citlivý od 10 jednotek byly všechny bílé. Takže jsem stresovala dvakrát (testy nic, krev pozitivní). Teď jsem počkala až na krev, šla jsem s tím, že tam nebude vůbec nic a ejhle, 13 den po KET HCG přes 2000 jednotek a už byl vidět na UTZ i gestační váček (máme fotku). Takže holky nestresujte se testama, počkejte na krev. Horší je to teď euforii z toho že to vyšlo, vystřídaly nervy aby bylo vše ok, strašně se bojím kontroly za týden ve čtvrtek, kde už by mělo být vidět srdce. Mám úzkostné stavy a nevolnosti, nemůžu nic jíst. beru Utrogestan 4-2-4 a k tomu estrimax 4 x denně, plus Fraxiparin injekci na břicha denně. Takže teď bojuju s psychikou....místo těšení se a radosti mám stres aby bylo vše ok.

m46
22. únor 2016

Koukám na svůj příspěvek z 26.8.2015 a můžu potvrdit, že na hladine hcg tolik nezáleží...Jsem dnes ve 30.týdnu těhotenství a to jsem se tolik obávala, že neprosperujícího.

zuzanaxx
8. dub 2016

@m46 moc gratuluji. Já jsem dnes 14 den po prvním ET a hcg jen 75...vůbec nevím, co čekat...

m46
8. dub 2016

Opravdu na hodnotě tolik nezáleží, důležité je,aby se každé dva dny minimálně zdvojnásobila.

zuzanaxx
8. dub 2016

@m46 jenže já ještě od 10 dne menstruuji (přišla přesně na den), dnes už je to pátý den, krvácím méně, ale přece...tenhle víkend bude dlouhý...

m46
11. dub 2016

Tak jak to dopadlo? Krvácení může a nemusí znamenat, že se neuchytilo .

misulka28
13. dub 2017

@m46 Tvůj pozitivní příspěvek mne dodává sílu, že se i u nás podaří. Jsem 14 dní po Ket, kdy mám hodnotu 99j. Takže taky tvrdí, že je to nízké..

dzakarela
26. dub 2017

Ahoj jsem 13 den po et 2 embryjek.Byli osmibuněčný.9 den jsem slabě špinila a 11 den jsem mela slabe pozitivni tt.Dnes je tt negativni a já už jsem zoufalá.Je to mé druhé ivf.Stalo se to nektery z vás,máte podobnou zkušenost??Myslíte,že je ješte šance??

nita1984
26. dub 2017

@dzakarela Mám stejnou zkušenost po prvním ET, bohužel to nedopadlo. Až následný KET byl úspěšný

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru