Hladina HCG v krvi cca 14. den po ET. Je dostačující?

danda78
26. bře 2010

ahoj holky,mám dotaz. Dnes jsem 13.den od ET, dávali mi 2 blastocysty po 5 denní PK. Byla jsem dnes na krvi, hcg mám 111,5. Sestřička říkala,že to je v pořádku,že pokud je do 50j.,dělá se test z krve ještě 1x,ale pokud je nad 100,že to berou jako prosperující těhotenství... Na ultrazvuk jsem objednaná až za 3 týdny..
Holčina co se mnou byla na OPV i ET a dnes na krvi má hodnotu 1034j. To je rozdíl oproti mně,tak jsem z toho trošku nervózní, zda to je dostačující..
Předejte mi prosím vaše zkušenosti jak jste to měly vy ostatní ať mám s čím porovnávat a nebo hoďte tabulku zda jsem alespoň v rozmezí...
Díky D.

absintka19
26. dub 2017

@dzakarela ja bych te rada podporila, cekam mimi po ket. Kde zavadi 8bunecne a proc? Byla i prodl.kultivace? U 8bun. je ta sance je jeste mensi nez u blastocysty :( tohle se v lepsich CAR nedela :(

Mozna nerozumim ani tomu proc se testujete a stresujete. Nam dali instrukce testovat az 12.ty den po ket a ani by nas nenapadlo testovat driv a nedejboze to co v nejdrive po6 a pak neg.-nejspise mimi nevydrzelo, nebo zkuste novy test.

eidrnova
27. čer 2017

Ahoj.Dnes byl proveden 1.KET.Kdy budou delat krevni.test na HCG

nita1984
27. čer 2017

@eidrnova To Ti měl říct dr. Obvykle se dělá 14. den,a le jsou CAR, kde se na krev nechodí vůbec.

eidrnova
28. čer 2017

@nita1984 jj rikali za 14 dni.
👍

eidrnova
12. črc 2017

Negativni

g.johnson
28. črc 2017

@eidrnova To mě moc mrzí.☹ Máte ještě nějakého mražáčka?

rips
10. bře 2021

Ahoj, oživuji diskuzi. Jsem tedy po ketu, dneska 20.den. Na kontrolu do centra jedu až 18.3. a já mám pocit, že se do té doby asi zblázním. Šla jsem jako samoplátce na krev, 14.den hcg bylo 2115 a 18.den jsem šla opět a 7481. Sice to dle tabulek je v normě, mám hrozný strach, že to nestoupá dvojnásob, jak by mělo. Vím, že to neovlivním, na další krev se už nedostanu, mám 23měs prcka, pro kterého už nemám hlídání. Už mám za sebou několik potratů, tak to v mojí hlavé neustále šrotuje. Najde se někdo s podobnou zkušeností a dopadlo to dobře?

weronika1990
28. čer 2021

@rips ahoj, chci se zeptat, jak jsi dopadla? 🙂 jsem po ET 14tý den HCg 2060. Všichni tvrdí, že krásná hodnota… děkuji za odpověď 🤍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru