Hladina HCG v krvi cca 14. den po ET. Je dostačující?

danda78
26. bře 2010

ahoj holky,mám dotaz. Dnes jsem 13.den od ET, dávali mi 2 blastocysty po 5 denní PK. Byla jsem dnes na krvi, hcg mám 111,5. Sestřička říkala,že to je v pořádku,že pokud je do 50j.,dělá se test z krve ještě 1x,ale pokud je nad 100,že to berou jako prosperující těhotenství... Na ultrazvuk jsem objednaná až za 3 týdny..
Holčina co se mnou byla na OPV i ET a dnes na krvi má hodnotu 1034j. To je rozdíl oproti mně,tak jsem z toho trošku nervózní, zda to je dostačující..
Předejte mi prosím vaše zkušenosti jak jste to měly vy ostatní ať mám s čím porovnávat a nebo hoďte tabulku zda jsem alespoň v rozmezí...
Díky D.

beruskaj
6. bře 2012

Ahoj holky.Zajímal by mě váš názor. Byla jsem na UZ doktor mě řekl že jsem těhotná 4 týden. HCG mám 6000 připadá mě to dost vysoké,tak mě napadlo jestli to nejsou dvojcata.Prosím napište co si myslíte. 😉

crca
6. bře 2012

@beruskaj 6000Hcg po 14 dnu???? 😕 😕 To vypadá spíš na trojčata ne???? 😀 Já měla 14 den po Ketu Hcg 800 a mám dvě 😀 Každopádně držím palečky a teda jsem sama zvědavá kolik ti jich najdou 😀 Hodně štěstí 😉Teď teda čtu,jseš 4 týden,ale to by tak odpovídalo na těch 14 dní po ET)Ket)

beruskaj
6. bře 2012

No to jsem teda zvědavá.V rodině máme dvojčata jak z mojí strany,tak i z manželovi též. Jsem 4 týdny a bříško se mě zvětšilo,že kalhoty mě jsou malý.Myslela jsem že to může být věkem.V 19 jsem otěhotněla a nešlo nic vydět do 3 měsíců. Těd mě je 32 a jde to vydět.Doktor říkal za 2 týdny na UZ,tak snad tam něco pozná. 🙂 Děkuji

gammaray
7. bře 2012

@beruskaj ahoj...gratulka k těhu 😉 😉 já u dvojek měla po 14 dnech od ketu(4tt) hcg 1340.takže to bud budou dvojky a více,nebo je tvé těhotenství o něco starší než předpokládá doktor 😀 😀

fori
7. bře 2012

já měla 15 dní po ET 1019 - 1 embryjko

beruskaj
7. bře 2012

Ahoj holky moc vám děkuji za odpovědi.Snad se to dozvím 20.3 jdu na UZ,budu 6 týdnů.Čekání je pro mě hrozný,ale musím to vydržet.

beruskaj
20. bře 2012

Ahoj holky,tak dneska jsem byla na UZ jsem necelích 7 týdnů.Doktor řekl,že tam je jeden plod a už bije srdíčko,ale že by se mohlo stát,že by tam mohly být i 2 plody,tak uvydíme.Holky jsem ráda,že to mám v pořádku. 😀

k.bett
15. črc 2012

Ahoj všem, měla bych dotaz na hodnotu hcg v krvi. Byl vkládaná jedna 5denní blasto.. po KET testováno 14den z krve a hodnota 1884. Mě se to netýká, je to dotaz za kamarádku, které se zdá hodnota vysoká.Co myslíte?

luca88
8. zář 2012

Ahoj Holky Já mám Hcg: 1 143 , myslíte že to bude dobrý? Já už jednou potratila a mám strach

ja_klara
13. led 2013

Dobrý večer, jsem 14dní po KET (2embr. po 5ti dnech). Beru 2x denně utrogestan. Stále nemám menstruaci. V pátek jsem nevydržela a udělala test. Je ale negativní. Menstruace se ještě nedostavila. Je to mé druhé IVF, v létě jsem si nechala zavést 1emb., brala taky utrogestan a menzes se mi spozdil jen o 4dny.... Myslíte, že můžu být těhotná i když mám negativní test? Na kontrolu jdu ve středu. Už mi z toho hrabe ☹ klára

canecorso
16. led 2013

Když je hcg 13 000 ve třetím týdnu svědčí to o dvojčatech, matka je z dvojčat

canecorso
16. led 2013
rooose
19. bře 2013

Ahoj holky, jsem 11 den po ET dvou 2-denních vajíček a pořád pročítám co všechno se teď může semnou a miminkama dít. Sedmý den po ET na testu skoro nic, druhý proužek byl vidět jen u okna a i to skoro ne, šla jsem na krev a HCG bylo 5, co si o tom myslíte? Děkuju 🙄

marketkaa1989
13. srp 2013

ahoj vsem
chtela sem se zeptat byla jsem na krvi a mela jsem pozitivni test takze jsem tehule 🙂 ale mela jsem 400 jednotek je to dobre?nebo malo?ja jsem byla tak stastna ze jsem se ani nezeptala dekuji za vsechny odpovedi 🙂

kackahellerova
14. srp 2013

Ahoj potřebovala bych poradit ,před dvěma dny jsem zjistila že jsem těhotná jsem cca v 2 nebo 3 týdnu dnes mi řekli že HCG v krvi mám 126 je to málo ???.'(

78marcela
25. srp 2014

Ahoj holky, dnes jsem desátý den po KET. Šla jsem si na krev jako samoplátce. Mám 42,3. Jaké jste vy měli hodnoty, je šance na prosperující těhotenství?

eliskab
1. zář 2014

Ahoj dnes 15.den po ET, 2 embria s prodlouženou kultivací a hodnota HCG 1052

78marcela
6. zář 2014

@eliskab tak to je moc pěkná hodnota, gratuluji.

erikagunarova111
12. zář 2014

12 den po et som bola na HCG a maa som 371,30co poviete ozvite se baby 😒

eva118
12. zář 2014

@erikagunarova111 To je pěkná hodnota, já měla 14tý den 260 a malá už je na světě. Je to úplně v pořádku 😉 .

erikagunarova111
12. zář 2014

dakujem vam vemi pekne , že je dobra hodnota . nevipada to na dvojičky . a som tehotna pani 🙂

eva118
12. zář 2014

@erikagunarova111 no to se teprve ukáže, jestli jsou dvě. 😉 A dávali ti dvě embryjka?

erikagunarova111
14. zář 2014

ano 🙂 bojim sa stale že nie som tehotna, . pritom mi doktorka gratulovala, no neviem či je dobra hodnota, zatial sa mrcha nedostavila z 8 den meskam. 🙂

eva118
16. zář 2014

@erikagunarova111 HCG máš pěkné, mohly by být i dvojčátka, to se uvidí na utz. Pokud nekrvácíš, tak těhotná jsi, i když některé holky krvácejí a taky jsou těhotné. Mě se stalo, jak jsem čekala syna, tak před krevními testy jsem taky jeden den krvácela a těhotná jsem byla a těhotenství bylo bez komplikací. A proč myslíš, že nejsi? Nemůžeš tomu uvěřit?? Asi nemáš žádné příznaky, nevolnosti a tak .Buď to ještě přijde, nebo ne a to buď ráda, aspoň si to budeš naplno užívat. Já měla pořádné nevolnosti a není o co stát.

erikagunarova111
16. zář 2014

ano mam nevolnosti, zvraciam, ale aj tak neverim, nemozem tomu uverit . ale uz zajtra idzem na tutrazvuk. a som velmy nervozna. mam srach ze i povie ze tehotenstvo to ne je som velmy domislava. vieš inak ty dakuje za pozbudenie. povime ty co som sa dozvedela na utrazvuku dakujem 🙂 😒

eva118
17. zář 2014

@erikagunarova111 tak jak dopadl ultrazvuk?

erikagunarova111
17. zář 2014

cakam dvojičký 🙂 😉

eva118
17. zář 2014

@erikagunarova111 tak to gratuluju!! Vidíš, ty jsi pořád nevěřila, že jsi těhulka a ty jsi a dokonce jsou tam dva mimísci.

erikagunarova111
26. zář 2014

no 🙂 dakujem

delinkka
3. lis 2014

@78marcela muzu se zeptat jak jsi dopadla ? Ja jsem dnes 15 den po et a mam 82 hcg a ve středu musim jit znovu ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru