• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hodnota volného beta-hCG v 1. trimestru a pohlaví

21. dubna 2017 
@pladik Děkuji
8. bře 2016 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak jste dopadly, vyšlo Vám pohlaví podle hcg?
14. črc 2016 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak musím říct, že mně to na tuhle teorii sedělo. Mela jsem 29,9 a je to chlapeček :slight_smile:
17. lis 2016 v 00:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mela volný beta-hCG v 10+3 94,1. To znamená holčička? Pohlaví ještě nevíme,tak dam vědět :slight_smile:
18. led v 17:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kris5 Ahoj, tak už víš pohlaví? Krev mi brali v 11tt a měla jsem 21ug/l. Tak mě zajímá jak jsi dopadla ty.
21. bře v 10:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak já budu mit s největší pravděpodobností chlapečka, takže u nás to nevyšlo. Každopádně neco pravdy na tom je. Četla jsem studii,ze když je hCG vyšší,tak je to spis holčička,ale je to u každého individuální. Jediné co vyšlo je,ze mi bylo dost blbe a to u vyššího hCG bývá ;). Když budu příště čekat další miminko,tak to porovnam jestli to nějak souvisí. U holcicky bych mela mit ještě vyšší :D
22. bře v 16:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kris5 tak to gratuluji ke chlapečkovi :relaxed:. Ja mam teda nizke a spatne mi bylo hodne. Tak uvidime...:grinning:
22. bře v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novamamina Děkuji :slight_smile:. Mne to bylo jedno,co to bude,ale podle všeho mi vycházela holčička (i když o malinko víc jsem chtěla prvního chlapecka),tak me to na UZ překvapilo. Ale ještě napisu,co se skutečně narodí ;). Tobě držím palce,aby se narodilo zdravé a krásné miminko. Chlapeček nebo holčička- to je fuk :kissing_heart:
22. bře v 16:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novamamina A skutečně se na to neupinej. Všechny tyhle zaručený metody jsou 50:50 :D. Proste pociej s obojím. U me asi jen intuice nelhala. Od zacatku jsem tušila spis chlapecka ;)
22. bře v 16:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volny hcg nic nerika o pohlavi. Vzdy je to 50/50. Ani hladina hcg nerika nic o nevolnostech a pod.
22. bře v 16:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kris5 neupinam, taky mi to je celkem fuk. Ale kluk by byl trosku lepsi :innocent:. Diky za odpoved a urcite se pak pochlub fotkou :wink:
22. bře v 16:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@absintka19 tvrdiz ze hladina hcg nerika nic o nevolnostech... Nesouhlasim vcera jsem byla u dr hcg mam vysoke a nevolnosti trpim takovym stylem ze treba 10x denne zvracim.... Dr sama rekla ze je to hormonem hcg.. Tak asi si to z prstu nevycucala ;)
22. bře v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jullli vzdy je to 50/50, mas nebo nemas nevolnosti, kluk nebo holka, boli prsa nebo neboli prsa. Ja hcg mela nizke ale nevolnosti jak blazen. Vzdy je to 50/50.
22. bře v 16:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@novamamina Tak přeju moc aby to byl chlapeček :slight_smile:. Šance jsou vysoké. Tak potom napis,jak jsi dopadla ;).
22. bře ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absintka19 ano, hladina hcg odpovídá za nevolnosti. Přímou úměrou.
22. bře ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@belleelle presne tak mi to rekla i dr... ja jsem dnes 7+0 a hcg vcera bylo 38tis a posledni 3dny je mi opravdu hrozne :/
22. bře ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kris5 Děkuju, určitě se ozvu :slight_smile:
23. bře v 07:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@belleelle Já jsem měla hCG vysoké a nevolno mi nebylo ani jednou, ani malým náznakem...
23. bře v 07:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fallingstars a co cekas? Holcicku nebo chlapecka
23. bře v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jullli Měla by to být holka, takže v tomto ohledu by to asi odpovídalo :wink: (i když si nemyslím, že by se na to dalo spolehnout, kdyby to tak bylo, určovali by pohlaví podle toho).
23. bře v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, byť jsem měla v 11tt nízké beta hcg (21ug/l) tak čekám holčičku. Takže závěr je: Neplatí, že nízké znamená kluka :slight_smile:
18. dub ve 13:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@novamamina A my s vysokým hCG zase čekáme chlapečka :slight_smile:. Takže potvrzuji... Moc gratuluji k holčičce. Až porodím, tak dam vědět, jestli je to opravdu ten kluk ;).
19. dub v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám ze 13tt 2,04 mom, pravděpodobně je to chlapeček
19. dub v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kris5 haha, takze to vubec nefunguje :grinning:. Taky se kdyztak ozvu az porodim. A gratuluji k chlapeckovi
19. dub v 19:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky včera jsem(16tt) byla na dalších odberech krve screening mám psany jako negativní ale prý mám velmi nízkou hodnotu free-B hcg:thinking:(27,33 IU/I 0,36 korigovany mom) sestricka říkala ze je možné,že jsem dost hubena v 16tt 48kg a že je důležitý ze screening je negativní a porovnaji to hcg teď s odběry z 16tt podle ultrazvuku ze včera to vypadá na holcicku měla jste některá taky tak nízké hcg a vse bylo ok?:confounded:
21. dub v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek