Holka nebo kluk?

sss1010
24. kvě 2013

Omlouvám se - jsem tu nová - a doteď jsem netušila jak velký může být rozdíl mezi OTÁZKOU A DISKUZÍ 😝
Takže prosím, jsem 12+1 - vše je v pořádku jen nám nechce říct pohlaví - dostali jsme fotky a jedna z nich - viz příloha, mi přijde že je to kluk . Holky,odbornice - měly jste něco podobného a co se z toho vyklubalo?

maxinkaa
24. kvě 2013

Možné to je 🙂

marketnieuw
24. kvě 2013

mne teda prijde, ze jsou to prstiky od prave rucicky.... 😅

ratatooy
24. kvě 2013

@sss1010 ju už to vidím,je to zajimavy fakt to vypadá jak kdyby to byl kluk ale asi to bude ruka,ja ted nevim ale kde sem to četla abych to ted nepopletla ale myslim že do určitého týdne je to vždycky holka a kluk se vytvoří pozdeji skusim nekde najit kdy se tvoří definitivne pohl,orgány

evcounek
24. kvě 2013

no my doma kulčíka máme, ale fotku z UTZ ve 13tt nikoliv až ve 20tt a tam nám dr. najel na určité místečko 😀 a zeptal se nás jsetli víme co to je a manž řek že kluk. dr. se jen usmál a řek že manža ví co dělá 😀
teď jsem těhu podruhé (objednaná holčička) ale ve 13tt. nám mimi ukazovalo zádíčka a prdelku tak musíme počkat na další UTZ. Asi je to stydlivka 😀
Teď je to pravděpodobnost 50:50 že se trefí prý to vypadá stejně jen směr hrbolku je jiný (pozná to prý opravdový odborník) Já bych s nákupem modré ještě počkala. Času je dost co když to bude nakonec princezna

kajovaevicka
24. kvě 2013

@ratatooy Jestli je to kluk nebo holka se rozhoduje už v okamžiku početí. Ale cca do třetího měsíce se vyvíjejí stejně, proto mají třeba chlapi bradavky, i když jim jsou naprd 😀, ale pohlavní rozdíly se diferencují později, to máš pravdu.

A k dotazu, podle mě je to ruka😀

vendullka
24. kvě 2013

@evcounek Pokud se tsydí a nechce ukázat, mohla by to být holka🙂 U mě i u kamarádek co mají holčičk se to potvrdilo, že stydlivky co se neukazují jsou holky🙂))))))

ratatooy
24. kvě 2013

@kajovaevicka jj ted sme to hledala takže je to tak že do 8týdne je embryo bez pohlaví po 8 týdnu budto se vytvoří varlata nebo vaječníky

ratatooy
24. kvě 2013

@vendullka jo to je pravada taky u kmaradek co maji holky se nechtely dlouho ukázat

evcounek
24. kvě 2013

@vendullka jůůůůůůůůůů to bych moc ráda, ale hlavně ať je to zdravé nic jiného nechci. Kamarádka ta taky měla stydlína a do porodu nevěděli co to bude. Dr. si dělal legraci, že to bude asi holka, když to tak tají co to je. no a když se mimi narodilo, tak to byl kluk ja buk 😀

vendullka
24. kvě 2013

Vyjímka potvrzuje pravidlo 🙂))))))

sss1010
autor
24. kvě 2013

já vím - jen čekáme dvojčata a tohle jediný bylo schopný být jakžtakž🙂 A tak bych ráda věděla alespoň jednoho - upřímně -narovinu - trochu se bojím aby to nebyli dva kluci...

michaela_2
24. kvě 2013

Ahoj, mě v prvním těhotenství řekli pohlaví také až ve 20. týdnu, ale teď u druhého už ve 13. - a hodně maminkám co znám, také. Záleží na doktorovi, jeho zkušenostech a kvalitě ultrazvuku. Nám v tom 13. týdnu určil pohlaví podle vnitřních orgánů ( konkrétně močové trubice 🙂) a také podle toho jak vypadal ten ,,hrbolek'' ale je fakt, že mrňous byl natočený úplně zepředu a s roztaženýma nohama. Na téhle fotce z boku opravdu těžko říct, může to být i kousek pupeční šňůry.......

speedygon
24. kvě 2013

@vendullka naše mimi je teda mega stydlínek a bude to chlapeček...takže to neplatí 😀
Jinak z fotečky to fakt nejde pořádně poznat...mohou to být klidně opravdu i ty prstíky....tak snad příště už přijdeš s konkrétní info 🙂

smartbear13
24. kvě 2013

Myslím,že to jsou prstíčky,ale to jetě neznamená,že to je holčička🙂Takhle brzy byste ještě pindíka neviděli, dá se poznat,co čekáte, podle postavení močové trubice,tuším,to ale z fotky neuvidíte🙂

jika10
24. kvě 2013

No myslim, ze to je rucicka a vyklube se ti z toho roztomile miminko 😀 😀 😀 Jinak nase mimi nebyl zadny stydlinek, rozcapenou pipinku mame na mnoha foteckach z UTZ. A dr nam rekl uz na prvnim screeningu ve 12tt, ze to bude holcicka. Pry se to pozna tak, ze holcicky maji mezi nozickama cosi a pokracuje to dal jako po pateri a kluci tam maji ocasek a ten je v urcitem uhlu od konce patere .... A musim rict, ze nas dr ma 90% uspesnost s urcovanim pohlavi uz na prvnim screeningu, ale u dvojcatek to bude asi trochu slozitejsi urcit, kdyz jsou tam poskladany dve miminka

sss1010
autor
24. kvě 2013

Chjo holky a tak jsem Vám věřila 😀 Potřebovala bych domů ultrazvuk - páč ten necelý měsíc asi nevydržím 😎 A to si vůbec nepřipouštím myšlenku že to nepůjde poznat ani potom- prostě neodejdu dokavad alespoň jedno mimino neukáže to co má 🙂

sedivka
24. kvě 2013

@sss1010 proc se bojis dvou kluku? 🙂

sss1010
autor
24. kvě 2013

bojim - no prostě mě přijde:
že budou mín mazlivější, rozjívenější,hyperaktivnější,nesvěřovací,neučící se....i mediální obraz dnešních puběrtáků čeho všeho jsou schopni...u těch holek si myslím že víc drží s mámou i v dospělosti atd. Teď mne neukamenujte, jsem porád v terorické rovině, děti žádné nemáme - tohle budou první, poslední a rovnou dvě 🙂

pindrusice
24. kvě 2013

No já ti nevim, to tvoje mi přijde spíš jako ruka. Ale s tim chlapečkem chápu, taky jsem chtěla holčičku... ale posuďte sami, tohle na holku moc nevypadá ani v tom 13+3.

sss1010
autor
24. kvě 2013

@pindrusice ahojda - hele a ty už nějaké děcko máš? Jinak k otázce - já z toho nepoznám ani hlavu 😀 Je vidět že jsem ještě těhotná kratší dobu a nemám správné těhotenské rozlišovací schopnosti 😀

pindrusice
24. kvě 2013

sss1010 - ještě žádný dítko nemám, toto je mé první...i když partnerovo třetí...a jak to tak vypadá, umí jenom kluky. 😖

leeena_4
24. kvě 2013

já bych si tipla holčičku - vypadá to jako kávové zrno.

sss1010
autor
24. kvě 2013

@leeena_4 to bylo na mojí fotečku?🙂
@pindrusice jinak už to tvý mimčo chápu - jakoby stojí opřené že? No mě přijde že je TAM A POŘÁDNEJ 😀 Ale jeden kluk je v poho - toho bych se nebála 🙂

leeena_4
24. kvě 2013

@sss1010 ano 🙂

paolin
24. kvě 2013

@sss1010 mám dva kluky a starší je nejlepší ve třídě a mladší extra mazílek. To přeci není o pohlaví, ale o povaze. Ke všemu-kluci jsou víc mazlivý a tíhnou k matce víc jak holčičky. To říká většina mamin, co už má děti velký. Taky jsem "chtěla" druhou holčičku. Ale po tom, co jsem o něj v bříšku málem přišla, mi pohlaví fakt přijde podřadný 😉 A u kluků se až tak neřeší prospěch, chování apod. U nich se předpokládá, že budou zlobit. V tom je to jednodušší 😉

michaela_2
24. kvě 2013

Jinak tedy pro posouzení přidávám naší fotečku ze 13. týdne - řekli nám chlapečka a včera ( konec 17. týdne) nám jej jiný doktor na jiném ultrazvuku potvrdil 🙂

@pindrusice připadá mi, že tam máte to samé jako my 🙂

sss1010
autor
24. kvě 2013

@paolin tak jsem ráda za tvůj příklad - a moc ti gratuluji k takovým chlapečkům. Nechci se rouhat a být umíněná - samozřejmě je nejdůležitější aby byli - v pořádku a narodili se co nejdéle to půjde, ale asi je to takový šok z toho všeho co se stalo - je zajímavé že když jsme dítě plánovali - tak jsme si oba přáli chlapečka - a nevím proč by mě dva tak vyděsili - asi i u mě v okolí u kamarádek jsou samí sígři co už v prvním ročníku chodí za školu a zatajují co se dá 😢

paolin
24. kvě 2013

To si teda moc nedovedu představit, že prvňáček chodí za školu. To ho do ní rodiče nevodí??

sss1010
autor
24. kvě 2013

Jsem to blbě napsala - jako že v prvním ročníku - to dřív byly třídy 1 až 4 🙂 - no a on už ve třetí třídě 😠

sss1010
autor
23. čer 2013

Tak holky -byla jsem na kontrole v 16tt a prý to budou dvě holky 🙂 Ale samozřejmě že nejjistější to bude toho 20tt...Stalo se některé že by říkali holka a pak to byl kluk? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru