• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Holka nebo kluk?

3. září 2016 
@sss1010 u mě poprvé Terka nechtěla ukázat,co je... Řekli mi to až okolo 28.tt , teď od 13.tt jasný kluk,už od třech doktorů potvrzený a mám v albu i foto a nepochybně je tam :slight_smile: . Takže za mě to vždy sedělo :slight_smile:! Přeji jen to nej, ať princezny krásně rostou!!!!
23. čer 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jarmulko - no tak snad se nespletl - si říkám že u dvou je to málo pravděpodobný že? I kdyby, tak snad jedna holčička tam bude :wink: Jde mi i o nákupy - mám možnost třeba výhodně červených a růžových a tak nevím nevím zda-li mu věřit. Jinak tobě gratuluji - páreček je asi nejlepší :slight_smile:
23. čer 2013 v 16:01  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Poprosím Vás také o názor. Již 3x mi bylo sděleno, že se jedná o holku, ale tak 50/50, že to není jisté. Na velkém ultrazvuku ve 20 týdnu se nechtěl/a ukázat. No a dnes když jsem byla u doktora tak řekl, že to možná bude kluk že tam něco vidí, ale že prý obojí vypadá tak nějak stejně. Z videa, které mi nahrál zase nic není, má jen 7 vteřin, takže přikládám fotku z videa z 19 týdne. Doktor se mnou nekomunikuje, vždycky něco zahuhňá a tím to končí. Každý tady už ví co to bude a já pořád nevím na čem jsem :frowning2: Nemůžu si vychutnávat ani nákup výbavičky. Snad poslední "spása" před porodem bude ultrazvuk ve 30 týdnu, jinak už nevím.
14. dub 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím o radu :relaxed: paní doktorka řekla, že budeme mít asi holčičku :relaxed: ale stále zkoumame UZ:smirk:
3. zář 2016 ve 20:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek