Holka nebo kluk?

sss1010
24. kvě 2013

Omlouvám se - jsem tu nová - a doteď jsem netušila jak velký může být rozdíl mezi OTÁZKOU A DISKUZÍ 😝
Takže prosím, jsem 12+1 - vše je v pořádku jen nám nechce říct pohlaví - dostali jsme fotky a jedna z nich - viz příloha, mi přijde že je to kluk . Holky,odbornice - měly jste něco podobného a co se z toho vyklubalo?

jarmulka
23. čer 2013

@sss1010 u mě poprvé Terka nechtěla ukázat,co je... Řekli mi to až okolo 28.tt , teď od 13.tt jasný kluk,už od třech doktorů potvrzený a mám v albu i foto a nepochybně je tam 🙂 . Takže za mě to vždy sedělo 🙂! Přeji jen to nej, ať princezny krásně rostou!!!!

sss1010
autor
23. čer 2013

@jarmulko - no tak snad se nespletl - si říkám že u dvou je to málo pravděpodobný že? I kdyby, tak snad jedna holčička tam bude 😉 Jde mi i o nákupy - mám možnost třeba výhodně červených a růžových a tak nevím nevím zda-li mu věřit. Jinak tobě gratuluji - páreček je asi nejlepší 🙂

dsimca
14. dub 2014

Poprosím Vás také o názor. Již 3x mi bylo sděleno, že se jedná o holku, ale tak 50/50, že to není jisté. Na velkém ultrazvuku ve 20 týdnu se nechtěl/a ukázat. No a dnes když jsem byla u doktora tak řekl, že to možná bude kluk že tam něco vidí, ale že prý obojí vypadá tak nějak stejně. Z videa, které mi nahrál zase nic není, má jen 7 vteřin, takže přikládám fotku z videa z 19 týdne. Doktor se mnou nekomunikuje, vždycky něco zahuhňá a tím to končí. Každý tady už ví co to bude a já pořád nevím na čem jsem ☹ Nemůžu si vychutnávat ani nákup výbavičky. Snad poslední "spása" před porodem bude ultrazvuk ve 30 týdnu, jinak už nevím.

marketaaaaa
3. zář 2016

Holky prosím o radu ☺ paní doktorka řekla, že budeme mít asi holčičku ☺ ale stále zkoumame UZ😏

pavlinkadv
Autor odpověď smazal
Zobraz
sabinka32
24. lis 2021

Dobry den mela bych dotaz holka nebo kluk .. ve 13tt nam bylo řečeno panem dr ze si mysli ze je to holka .. pred ukončením ultz rekl ze to chvili vypada na kluka i chvili na holku ! 😂 Takze nejistota proste vyhrává 😂😂 tak by me zajímal vas nazor ??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru